Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mida vahvli rahvas sellest kõigest arvab?

Kas te tahaks et uus JAGEX omanik oleks hiinlane? :D

300,000,000 ON Suht priske summa aga ma arvan et Runescapele on see väike teades et neid solomon asju ja muid jamasi järjest uuendatakse niiet nad teenivad shitaks sellega :D

aga mida te sellest kõigest arvate?

see on see url sellele teemale runescape lehel :

http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws?14,15,354,65764827


10HpAccount.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain aru, et need on lihtsalt investorid hiinast, mitte ei osta ära.

 

Jap peaks olema nii. Ostetakse lihtsalt kõik või mingi osa, kuid vanad tegijad jätkavad ikka samamoodi, lihtsalt saavad ropult lisaraha.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

RSi ju vist Hiinas ja Aasias üldse ei mängitagi?

Kui nad siseneksid Aasia mängudeturule, kus on mängureid sama palju kokku kui terve maailma peale, siis mina näen, et RS tõuseb tuhast. (YY)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mäng ka Aasias populaarseks muutub tuleb "goldminereid" juurde ja gp väärtus langeb.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kui mäng ka Aasias populaarseks muutub tuleb "goldminereid" juurde ja gp väärtus langeb.

 

Kullahind RS'i omanikke vaevalt kotib, RWT ju keelatud :D

Goldminerid ja muud scriptijad saab alati ära bännida, nagu seda eelnevaltki on mingil määral tehtud.

Eks see ole kaheotsaga asi, võib minna nii halvasti kui ka hästi kogu mängul.

Nemad RWT'st arvatavasti nagunii midagi ei saa, seega neid huvitab ainult mängija, kes ostab bonde ja muud nende poolt müüdavat nänni.

 

Hiina goldminerid on minu arust juba ammu RS'i enda jaoks avastanud, muidugi võib neid nüüd massiliselt juurde tulla. Kui mina tegutsesin RS äriga, siis suurte poodide ja tegijate kullavarud tulidki goldmineritelt, kes olid hiinas ja USA's. Paljudel olid enda kulla "tehased", kus reaalselt kas siis inimesed või scriptid jooksid sadade arvutite peal ja teenisid kulda.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegu on hiina kaevandus firmaga kes mängu arendamisest kohe kindlasti midagi ei tea. Kogu meeskond jääb samaks jne. Tegu on väga pikaajalise investeeringuga. Ala investeerime 300m ja lüpsame rsi kasumi jaoks tühjaks varianti pole. Igasugused spinid 07-s tapaks mängu ning neid kindlasti ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Mul tekib siinkohal küsimus, et miks JaGeX üldse kaalub sellist tehingut 300m vastu?

 

2015 oli Jagexi jaoks most profitable (24m naela?), seega nad suutelised veelgi rohkemaks.. aga.. nüüd kaaluvad seda? Hopefully ei lähe see läbi. :D


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul tekib siinkohal küsimus, et miks JaGeX üldse kaalub sellist tehingut 300m vastu?

 

2015 oli Jagexi jaoks most profitable (24m naela?), seega nad suutelised veelgi rohkemaks.. aga.. nüüd kaaluvad seda? Hopefully ei lähe see läbi. :D

 

Arvatavasti ostetatakse mingi osa firmast ära, mitte kogu firma. Ja tavaliselt kui ostetakse, siis ikka enamus ehk 51% vhemalt. Seega 300m 51% firma eest on päris korralik summa.

2014. aasta oli puhaskasum 1.145 miljonit naela.

 

Kahjuks ei leia kusagilt, palju nad 2015 puhaskasumit teenisid, aga vaevalt see 24m puhaskasum on. Kui on siis ikka ülikõva hüpe, pea 2100% kasumi tõusu :D

 

Seega 2014. aastaga võrreldes, teeniksid Jagexi omanikud/osanikud ühe tehinguga 262 korda 2014. aasta puhaskasumit ja lisaks jääb neile kätte ~49% firmast ehk teenivad veel oma osakutega edaspidi edasi. Mulle tundub see ülihea tehinguna.

 

Kui aga ei müü, siis nad peavad kõvasti edasi rapsima ja kindlasti mõtlema laienemise peale. Sest nagu näha, RS on langustrendis.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvatavasti ostetatakse mingi osa firmast ära, mitte kogu firma. Ja tavaliselt kui ostetakse, siis ikka enamus ehk 51% vhemalt. Seega 300m 51% firma eest on päris korralik summa.

2014. aasta oli puhaskasum 1.145 miljonit naela.

 

Kahjuks ei leia kusagilt, palju nad 2015 puhaskasumit teenisid, aga vaevalt see 24m puhaskasum on. Kui on siis ikka ülikõva hüpe, pea 2100% kasumi tõusu :D

 

Seega 2014. aastaga võrreldes, teeniksid Jagexi omanikud/osanikud ühe tehinguga 262 korda 2014. aasta puhaskasumit ja lisaks jääb neile kätte ~49% firmast ehk teenivad veel oma osakutega edaspidi edasi. Mulle tundub see ülihea tehinguna.

 

Kui aga ei müü, siis nad peavad kõvasti edasi rapsima ja kindlasti mõtlema laienemise peale. Sest nagu näha, RS on langustrendis.

 

Ma usun, et kui müüakse, siis müüakse nii, et uued omanikud saavad 49% kätte, vähemalt enamasti tehakse nii, et siis algsele omanikule jääb suurem õigus, kuid see selleks. See on sihukene oletamine, meie arvame üht aga reaalsus on teine.

 

Samamoodi palju kasum võib olla, on ka suhteline, isegi kui kõik on avalikustatud, siis midagi on ikka, mida ei avalikustata. Muidugi ma ei usu, et 24m naela võib olla kasum, kuid siin on jällegi see koht, et see mida meie usume/arvame, on üks aga see mis tegelikult toimub, on teine.

 

Ning lõpetuseks, aus olla siis RS pole langustrendis, arvestades palju inimesi mängivad Jagex game, kasvõi Runescape EOC ja 07. Selle järgi ta pole kuidagi "langemas"


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma usun, et kui müüakse, siis müüakse nii, et uued omanikud saavad 49% kätte, vähemalt enamasti tehakse nii, et siis algsele omanikule jääb suurem õigus, kuid see selleks. See on sihukene oletamine, meie arvame üht aga reaalsus on teine.

 

Samamoodi palju kasum võib olla, on ka suhteline, isegi kui kõik on avalikustatud, siis midagi on ikka, mida ei avalikustata. Muidugi ma ei usu, et 24m naela võib olla kasum, kuid siin on jällegi see koht, et see mida meie usume/arvame, on üks aga see mis tegelikult toimub, on teine.

 

Ning lõpetuseks, aus olla siis RS pole langustrendis, arvestades palju inimesi mängivad Jagex game, kasvõi Runescape EOC ja 07. Selle järgi ta pole kuidagi "langemas"

 

Võime tõesti oletada, et kas nad ostavad enamuse ära, terve firma või siis lihtsalt alla 51% firmast. Eks tulevikus saame teada.

Minu arust on vähemalt RS suht pikka aega languses olnud, kui kunagi oli 200k inimest online (muidugi oli päris palju neist botte), aga ikkagist oli online 200k pidevalt.

Siis praegu on vaevu 100k kahe RS'i peale sees.

 

Minu teada ei saa majandusaruandes sellist asja olla, et valed numbrid, see on ju ilmselge petmine.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võime tõesti oletada, et kas nad ostavad enamuse ära, terve firma või siis lihtsalt alla 51% firmast. Eks tulevikus saame teada.

Minu arust on vähemalt RS suht pikka aega languses olnud, kui kunagi oli 200k inimest online (muidugi oli päris palju neist botte), aga ikkagist oli online 200k pidevalt.

Siis praegu on vaevu 100k kahe RS'i peale sees.

 

Minu teada ei saa majandusaruandes sellist asja olla, et valed numbrid, see on ju ilmselge petmine.

 

Sa saad majandusaruandes mida iganes välja näidata, kui on piisavalt pädev/pädevad raamatupidajad, see toimib enamustes väiksemates/suurtes firmades,et teatud tulusi varjatakse. Aga see selleks, eks näha ole mis saama hakkab.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kas selle müügiga seoses on uut infot ka kuskil väljastatud juba? :) toon siis teema uuesti ülesse :D


10HpAccount.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

müüdud.

 

http://massivelyop.com/2016/07/14/jagex-confirms-sale-to-chinese-company/

 

Puhas oletus minu poolt:

 

Hea stsenaarium - Võib-olla tulevad eraldi hiinakeelsed serverid (nö Hiina-scape, mille kasutajad, gp jms praeguses RS-s rolli ei mängi). "Valge inimese" runescape jääb nagu on, aga Hiina servudes hakkab räme RWT-ralli ja Jagexi-poolne kullamüük nii 07 kui rs3 osas.

 

Must stsenaarium - eraldi midagi ei tehta, omanikud lüpsavad pappi iga nurga pealt ja hakkavad nii 07 kui rs3 osas bondide asemel konkreetselt mille müüma. Mäng täitub täiesti umbkeelse seltskonnaga. Ehk RIP runescape praeguse kliendibaasi jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Päris korraliku summa eest osteti ära.

 

Loodan, et mäng hakkab nüüd edasi arenema. Ma ei mõtle seda, et nüüd hakatakse bottima, vaid mäng ise võiks veel edasi areneda. Ma ei oska küll pakkuda kuidas, aga küll nad välja mõtlevad kui vaja :D

 

Mäng ikkagist mõeldud mängimiseks, mitte selle jaoks, et mängija saaks raha teenida ...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma juba mingi nädal aega tagasi kuulsin et rs3 osa ostetakse hiinakate poolt ära ja just goldfarmi mingi firma poolt :D Pidavat tegelema wowi, loli ja rsi accidega ja sellega seonduvaga ja pidid siis ikka hästi teenima kui 300 milli eest osteti :D

Aga siiski kõik nüüd lännud jah. Et 07 osa siiski jäi nagu inglastele, aga noh see oli ka samas jutt ainult ühes streamis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma juba mingi nädal aega tagasi kuulsin et rs3 osa ostetakse hiinakate poolt ära ja just goldfarmi mingi firma poolt :D Pidavat tegelema wowi, loli ja rsi accidega ja sellega seonduvaga ja pidid siis ikka hästi teenima kui 300 milli eest osteti :D

Aga siiski kõik nüüd lännud jah. Et 07 osa siiski jäi nagu inglastele, aga noh see oli ka samas jutt ainult ühes streamis.

 

OT. nice name ... :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.