Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

NASUS talk ja gameplay

Soovitatud postitused

Admin

Tere LOL'i nolajad, kas keegi teist vahepeal Nasusega ka mängib?

 

Ise mängin Nasusega TOP lane'i rankedis.

 

Mängin 45% CDR ehk cooldownreduction Nasust. Kui maksimum CDR %, siis on Q'd võimalik kasutada iga 2.2 sekundi tagant.

Üldiselt proovin ja saan 10 minutiga 120+ Q stacki ja 20 minutiga 300+.

Muidugi on erandeid, kus vastasmängija on hea või halb ja stacki kogus varieerub 50-200 vahel 10 minutiga.

 

Nasuse vastu on ilmselgelt kerge counterida, lihtsalt ära lase stackida ja tehtud ta ongi, ilma stackideta Nasus on üldiselt suht kasutu.

 

Minu ranked TOP lane Nasus item build:

 

5 põhi asja, mis pea, et igas mängus ostan on Boots of swiftness, Iceborn gauntlet, Spirit visage, Dead man's plate, Zz'Rot portal. Kuues item oleneb, kas vastas on palju AD'd, siis thornmail, kui palju armorit, siis last whisperer. Aga tavaliselt saab mäng 30 minutiga läbi ja ei jõua nii kaugelegi.

45% CDR Runes build:

 

f6d1675723.jpg

 

45% NASUS CDR Masteries:12/18/0

 

c19b1734f5.jpg

 

Keskmine win/lose ratio 16/03 seisuga - 65,18%.

135'st mängust 88 võitu.

 

6f2e6c4d73.png

 

80a231ac19.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere Genius15, sa oled see keda iga League of Legendsi player vihkab. :D Tavaliselt kui Nasuse vastu mängin, siis palun junglerilt, et ta gankiks topi tihedalt. Peale seda kui Nasus 0/4 toweri all stacke kogub, hakkab mul lanes igav ja roamin ringi. Selleks ajaks kui ma topis tagasi olen, on nasusel terve hunnik stacke. Tapan ära nagu kombeks ja siis ühel hetkel vaatan kuidas suur koer kepiga 0/5 terve meie baasi maha teeb ja ütleb "GG". Vahet ei ole kas nasus on sinu või vastas tiimis, kõik 9 playerit on soolased kuna nasus mängib 1 vs 9. :D

 

Aga hea teema. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise Nasusega pelunud ei ole, aga r22gitakse et algusroundides teda feedida ei tohi, muidu tuleb the enemy is godlike...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tere Genius15, sa oled see keda iga League of Legendsi player vihkab. :D Tavaliselt kui Nasuse vastu mängin, siis palun junglerilt, et ta gankiks topi tihedalt. Peale seda kui Nasus 0/4 toweri all stacke kogub, hakkab mul lanes igav ja roamin ringi. Selleks ajaks kui ma topis tagasi olen, on nasusel terve hunnik stacke. Tapan ära nagu kombeks ja siis ühel hetkel vaatan kuidas suur koer kepiga 0/5 terve meie baasi maha teeb ja ütleb "GG". Vahet ei ole kas nasus on sinu või vastas tiimis, kõik 9 playerit on soolased kuna nasus mängib 1 vs 9. :D

 

Aga hea teema. :)

 

Täiesti oleneb tõesti, et kas on 1 vs 9 või siis hoopiski nagu mina enamjaolt, et roamin ringi ja aitan tervel tiimil võita.

 

Ise Nasusega pelunud ei ole, aga r22gitakse et algusroundides teda feedida ei tohi, muidu tuleb the enemy is godlike...

 

Nasusega suht raske minu arust alguses kedagi võita või isegi counterida, sest spellid lahjad ja Q ka väga suurt dmg alguses ei tee. Nasusega on just see oht, et alguses feedid vastaste TOP lane'i ja siis kui tema hakkab roamima on jama.

Mul on olnud mänge, kus ma olen skooriga 0/10 KD ratio, stacke 200+ ja mängu lõpuks ikka võitnud :D

 

Full build Nasus, 10 minutiga sain üle 100 stacki ja kui mäng 42ks minutiks läbi sai siis oli stack 650+.

Voli vastu suht raske alguses, viskab üle pea, slowib ja siis basic attackidega hitib, lisaks veel ignite.

 

Kaks viimast Team Fighti jooksin kõigi keskele, viskasin E maha, W panin ADC peale, R ultisin ja siis 2 x Q ja ADC maas, teised said sel ajal ulti DMG ja E. Kuigi Leona ja Volibear olid tankid, võtsime nad ka mitte mingisuguse vaevata maha, sest Nasuse E ehk armor reduction ja W ehk SLOW on 45% CDR peal nii väikese vahega, et kogu aeg saab peale panna :D

 

df2441dae5.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis regioonis ka mängid :)?


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Väga huvitav mäng top lane NASUS vs ALISTAR. 20 minutit mängitud ja tundus, et saame kotti, sest seis oli 8:20 neile, aga rahvas võttis end kokku.

Arvasin, et tuleb easy peasy match-up, aga nii kerge see asi ikka ei olnud. Alistar ju pushib ja knock-upib pidevalt kui mana on + healib minione, kui neid asju oskad hästi kasutada alistariga, siis Q'd stackida on suht raske. Lisaks veel ulme kogus armorit ja ulti :D

Aga tema kahjuks oskan ma piisavalt hästi Nasusega mängida ja ei olnud mingit probleemi stackida Q'd.

 

8c04903255.jpg


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm, AP Ali on ikka teema, aga kuna on nii palju tugevamaid picke kui Ali ja lihtne counterida, siis sellepärast väga ei mängita. Aga just ükspäev mu mid laner Alistarile snowballi andis, tegi ikka väga korraliku tööd. Ma buildi absoluutselt ei mäleta kuna mäng oli läbi 20ndal minutil. Pani midis on W Q combo minionitele ja roamis ringi jungleriga. Ilmselt smurfis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Susan hea champ olnud :D aga kuna mul meeldib palju roamida siis pole minu tassike teed :)


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

viis viimast mängu kõik kaotused olnud, aga neist 2 mängu oli 1 või 2 AFKijat. oh well.

 

just gotta keep stacking :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõber boostis Silver- Gold yks season, topis pelaskaNasust,yhes pelas sai Q üle 1000.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ekko vastu alguses raske mängida. Skoor 0/2 ja ainult 90Q 10 minutiga, aga 30 minutiga sain ikka üle 550 Q. (YY)

 

 

f13be762f5.jpg

 

 

Või siis näiteks kui keegi tuleb Rammusega top lane'i :D

10 minutiga 180 Q ja 27 minutiga kui mäng läbi sai oli 525 Q'd.

Tõmbasin top lane mingi 20 minutiga inhibini maha ja siis hakkasin ringi vurama.

 

f8830ce05e.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)
Dariuse vastu oled mänginud Nasust ja mis rekord stacks on?

 

Ei mäleta täpselt millal mängisin Nasusega Dariuse vastu, aga kerge see mäng ei olnud, sest tal ju need skillid mis healivad + tõmbab ligidale.

Üks mäng ma mäletan, kus ma mängisin Dariuse vastu ja ma sain vist ainult 60Q'd 10 minutiga, aga pärast ikka võitsime, sest ta läks närvi ja quittis :D

 

Kõige raskemad mängud on mul olnud Vayne, Teemo ja Riveni vastu. Kui oskad mängida neid champe, siis on Nasuse vastu väga lebo. Riveniga kogu aeg knock-up, stun ja shield kui Q'b. Vayne'ga stun ja Q'ga eest ära pidevalt ja no Teemoga on vapsee, lihtsalt vajuta Q'd kogu aeg ja Nasus ei saa farmidagi :D

Ma vahepeal ka valin teemo, kui keegi valib Nasuse eest ära, siis saan täiega counterida.

 

 

 

Mulle endale meeldivad need 45% CDR masterid, mis mul hetkel on täiega.

Nüüd juba oskan seda Stormraider's Surge'i päris hästi ära kasutada ja kui keegi gankib, siis lippan kiirelt eest ära (YY)

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
mis regionis pelad? lihtsalt et siis kui nasus vastas kunagi siis tean et võid sina olla ehk

 

EUNE, ma gold, seega vaevalt saad mu vasta :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Esimese 10 minutiga sain ainult 100 Q, sest hiir jamab uue laualina peal ...

Aga lõpuks 40 minutiga sain üle 600Q, seega võib suht rahule jääda, ilmselgelt oli carry katarina, aga kuna vastas tiimis oli nii palju CC'd siis ta võeti ikka väga kiirelt ka maha. Õnneks Nasus on suht OP ja teamfightis polnud neil võimalustki :D

 

 

6dd116b2b6.jpg


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mainin ka Nasust nüüdsest. Ütleks et Teemo on suht easy vastu, Darius ja Garen on suhteliselt rasked. Muidugi bannin Dariuse koguaeg ära seega Garen suht tihti vastu mulle. Kui Garen AP buildib on lihtne aga kui tanki läheb on suht raske.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.