Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Paypalilt raha krediitkaardile?

Küsimus

VIP

Hey,

tekkis selline küsimus, et kuna mul pole krediitkaarti ja veel vähem olen täisealine siis kuidas oleks võimalik seda raha sealt kätte saada?

Selline idee on mõeldav, et saadan oma paypali raha kellegi teise kontole, tema enda krediitkaardile edasi jne, või paypal peataks selle ära millegipärast?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Linkid oma panga lihtsalt ära ja saad withdrawida raha enda pangakontole, ei pea omama isegi krediitkaarti. Kui tihendalt raha hakkab su paypali kasutal liikuma, siis on üsna suur tõenäosus et saad üsnapea limited. On ka võimalus et saadad Paypal raha kellegi teise kasutajale ja ta maksab sulle eesti pangaga, aga siis on ka mingi tasu selle eest. Siin on kokkuostjaid küll http://vahvel.net/forumdisplay.php?239-PayPal-Raha-Ost-M%C3%BC%C3%BCk


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Kuskilt Vahvlist lugesin, et keegi sai oma paypaliga blokki kuna paypali tegemise hetkel oli ta alaealine ning see keelatud jne.

Aga kui nii lihtsalt siis eks ma uurin seda edasi, tänan küsimusele vastamast.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kuskilt Vahvlist lugesin, et keegi sai oma paypaliga blokki kuna paypali tegemise hetkel oli ta alaealine ning see keelatud jne.

Aga kui nii lihtsalt siis eks ma uurin seda edasi, tänan küsimusele vastamast.

 

Jah minul kunagi blokeeriti, tegemise ajal olin 16 aga tõsisemalt kasutama hakkasin siis kui olin juba 18 täis, kuid blokeeriti ära ikkagi, et tegemise ajal ei olnud 18. Uus kasutaja küll lubati teha ja algul öeldi, et hoitakse raha kinni 360 päeva kuid tsirka 100 päevaga sain kätte.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Jah minul kunagi blokeeriti, tegemise ajal olin 16 aga tõsisemalt kasutama hakkasin siis kui olin juba 18 täis, kuid blokeeriti ära ikkagi, et tegemise ajal ei olnud 16. Uus kasutaja küll lubati teha ja algul öeldi, et hoitakse raha kinni 360 päeva kuid tsirka 100 päevaga sain kätte.

 

Seda teemat mõtlesingi, ise olin tegemise ajal 15 ning praegugi pole veel täisealine ja mõtlesin, et äkki jääb kuskile pikemalt raha seisma ja polegi võimalik kätte saada.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Viimati sai välja kanda vaid VISA kaartidele, mida pakub ainult SEB. Kui saad vanuse tõttu limited, siis on hea võimalus, et nad lasevad sul täisealiseks saades uue kasutaja teha. Ideekohaselt sa ei pea oma vanust koheselt tõestama, aga üldjuhul kui juba esimest väljakannet üritad, siis nad panevad "limited" ja nõuavad sult koopiat su dokumendist, mis näitab ka su vanuse ära. Kui sa oled alaealine, siis sa ideekohaselt ei saagi seda raha välja kanda ka aja möödudes (kui just vahepeal 18 ei saa). Minuteada nad lubavad mingi vanemate kontole kanda vms. Kui sa oled alaealine, siis õige vanuse mainimine kuidagi hästi igatahes ei lõppe, nii et kui tahad vähemalt väljakandmisvõimaluse jätta, siis ära oma vanust maini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.