Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mode
Author of the topic Postitas
Mitte, et ma oleks kunagi annetanud, kuid nüüd teeks ma seda veel vähem ^.^

 

Aga no loodame, et toob teile miskit sisse :)

 

Igasugustele võistlustele mõeldes on neid kuidagi vaja rahastada ka :)


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav kas kunagi saadakse aru, et siin on inimesi, kes rsi EI mängi ja pole huvitatud nendest võistlustest. Võiks mingite teiste mängude peale ka mõelda(mitte, et ma ise hirmsasti osaleda tahaks). Usun, et minu suguseid on siin foorumis veel, eks võtan selle hate enda peale ^.^

 

Saan aru jah, et RS on tulus ja äratab foorumi ellu, kuid väga suurt pointi sellel pole kui näiteks poolt(ilmselt küll vähem but still) aktiivsetest see mäng isegi ei huvita.

 

oh, suutsite nüüd LoLi alafoorumi üldse ära kaotada. Järgmisena ehk CS jne?

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurja alatooniga ütlesid seda, võibolla tundus lihtsalt. My bad. Aga mis update LoLi alafoorumis siis oodata on? Kui need juba nii kiirelt maha võeti, et hakata uueduskuuriga pihta. Väga huvitab :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
Kurja alatooniga ütlesid seda, võibolla tundus lihtsalt. My bad. Aga mis update LoLi alafoorumis siis oodata on? Kui need juba nii kiirelt maha võeti, et hakata uueduskuuriga pihta. Väga huvitab :)

 

Toon eraldi alafoorumiks, varsti.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetuste summad jäävad samasugusteks + nendega kaasnevad võimalused ?

 

Vabandust, minu viga, Teil oli eraldi kirjas summa ja mis sellega kaasneb, algul ei vaadanud seda linki.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pm kui mul on praegu viimane annetaja siis kaob mul see ära?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pm kui mul on praegu viimane annetaja siis kaob mul see ära?

 

Täpselt nii ta on.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui annetajastaatus ajutiseks muutub võiksite hindu ka langetada..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Selle embleemiga on alati kaasnenud mingil määral usaldusväärsuse tõus ja seda kuritarvitati suht palju. Seega listi tühjendust oleks tõesti vaja.

Hinnad on täiesti normaalsed, sest lehe ülalpidamine aastas 50€+ ja uuel juhtkonnal plaanis loose, võistlusi jne korraldada.

Ideaalis võiks foorum ennast ise reklaamide ja annetuste pealt üleval hoida, seega ühekordne annetus on kordades kehvem kui pidev annetuste voog.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota, ma ei saa aru :S Kas mul kaob annetaja ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oota, ma ei saa aru :S Kas mul kaob annetaja ära?

 

 

Jah.

 

Samas on õige, et kogutakse annetusi, ning iga 3. kuu tagant aeguvad. Selles suhtes kellel veidigi raha liigub, ei ole raske maksta kas 4€ või 7€ iga 3. kuu tagant, et saada endale uuesti annetaja embleem.

Üleüldiselt olen kahe käega poolt, et toimuvad erinevad loosid ja ettevõtmised ning neid tuleb alati toetada, kasvõi veidi.

Endal lähiajal plaanis annetada veidi rohkem kui embleemiks vaja, kuna enamustele liikmetele meeldib, et see foorum kestaks, kellele läheb selle heaolu korda vähesel määral, kellel rohkemal.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Samuti poolt!


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poolt juhul kui need "võistlused" ei hakka toimuma ainult RS seotud asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorumi omaniku kohapealt saan aru, et tulu tahaks ka teenida.

 

Samas ma ei näe, et see kuidagi pettureid peataks, pigem on tulemus vastupidine. Annetaja embleem muutub haruldasemaks ja 4€ eest saab scammer sellevõrra rohkem "usaldust" osta. Oleks võinud oodata pisut, mitte kohe pärast omaniku vahetust sellise ideega välja tulla. Jätab halva maigu, isegi kui eesmärk on üllas. Inimestele üldiselt ei meeldi kui neilt midagi ära võetakse. Lahenduseks pakuks välja, et praegustele annetaja embleemi omanikele võiks anda mingi veterani stiilis embleemi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorumi omaniku kohapealt saan aru, et tulu tahaks ka teenida.

 

Samas ma ei näe, et see kuidagi pettureid peataks, pigem on tulemus vastupidine. Annetaja embleem muutub haruldasemaks ja 4€ eest saab scammer sellevõrra rohkem "usaldust" osta. Oleks võinud oodata pisut, mitte kohe pärast omaniku vahetust sellise ideega välja tulla. Jätab halva maigu, isegi kui eesmärk on üllas. Inimestele üldiselt ei meeldi kui neilt midagi ära võetakse. Lahenduseks pakuks välja, et praegustele annetaja embleemi omanikele võiks anda mingi veterani stiilis embleemi.

 

Logic ütles kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.