Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eestis asuvad veebimajutused / privaatserverid ja pilveserverid (VPSid)

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Toon siin välja kõik veebimajutused, serverid ja pilveserverid mis asetsevad Eestis. Iga teenusepakkuja juurde lisan lingi, teenused ja enda kogemused (kui neid on) ja ka referral lingi kui võimalik. Kui sulle meeldib minu loodud nimekiri siis palun toeta mind kasutades referral linki.

Kõiki teenusepakkujaid ma välja ei hakkanud tooma kuna puuduvad varasemad kogemused. Kui omad kogemusi mõne muu Eesti hostiga siis jälgi vormistust ja lisa kommentaar.

 

Zone.ee

Veebimajutus, privaatserverid ja pilveserverid

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]Veebimajutus[/TD]

[TD]al. 5.76€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Privaatserver[/TD]

[TD]al. 219.48€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Pilveserver[/TD]

[TD]al. 9.68€/kuu (1vCPU, 256MB, 1GB SSD)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Kvaliteetne teenus, hea klienditeenindus. Hinnad on üsna krõbedad.

DDoS reaktsioon: Nullroute või teenuse lõpetamine.

 

 

Veebimajutus.ee

Veebimajutus ja pilveserverid

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]Veebimajutus[/TD]

[TD]al. 6.30€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Pilveserver[/TD]

[TD]al. 18.00€/kuu (1vCPU, 1024MB, 20GB SSD)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Kvaliteetne teenus, ilus kliendipaneel kuid advanced kasutajale tundub liiga "lihtne". Hinnad on keskmised.

DDoS reaktsioon: Kuni kolm hoiatust enne teenuse lõpetamist. Viisakalt lõpetati.

 

 

Wavecom.ee

Veebimajutus, privaatserverid ja pilveserverid

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]Veebimajutus[/TD]

[TD]al. 4.50€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Privaatserver[/TD]

[TD]al. 90.00€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Pilveserver[/TD]

[TD]al. 6.61€/kuu (1vCPU, 512MB, 5GB HDD (SAS))[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Keskmine teenus, väga halb ja ebaviisakas klienditeenindus. Hinnad on üsna odavad.

DDoS reaktsioon: Teenuse lõpetamine ebaviisakalt.

 

 

Radicenter.ee

Veebimajutus ja pilveserverid

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]Veebimajutus[/TD]

[TD]al. 4.60€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Pilveserver[/TD]

[TD]al. 17.99€/kuu (1vCPU, 1024MB, 30GB SSD)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Hea teenus, hea klienditeenindus. Hinnad on keskmised.

DDoS reaktsioon: Puudub kogemus.

 

 

Fairyhosting.com - Referral link

Veebimajutus, privaatserverid ja pilveserverid

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]Veebimajutus[/TD]

[TD]al. 2.90€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Privaatserver[/TD]

[TD]al. 24.90€/kuu[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Pilveserver[/TD]

[TD]al. 14.90€/kuu (1vCPU, 4096MB, 50GB SSD)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Keskmine teenus, keskmine klienditeenindus. Hinnad on väga odavad.

DDoS reaktsioon: Nullroute ja korduvate rünnakute puhul katkestatakse teenus.

 

Fairyhosting.com - Majutasin Pubgamers.eu Teamspeak 3 ja CS:GO servereid esimesel privaatserveril. Oli üsna üsna keskmine teenus, kohati oli katkestusi võrguga millele saan lähiajal vastuse. Katkestused on toimunud õhtuti ja kestnud ~10-20sec. Mingi aeg tagasi oli probleem UPSiga aga see sai ilusti välja vahetatud neil lühikese katkestusajaga.

 

 

Netiserver.com

Veebimajutus

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]Veebimajutus[/TD]

[TD]al. 0.25€/kuu[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Keskmine teenus, väga hea ja kiire klienditeenindus (olen vastuse saanud ka öösel). Hinnad on väga odavad.

DDoS reaktsioon: Puudub kogemus.

 

 

Ei näe hosti millega oled ise tutvunud? Jälgi teema vormistust ja lisa postitus alla.

NB! Hosti serverid peavad asuma Eestis!

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veebimajutus.ee on siiani parim olnud, lihtne mugav ja kiire!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa nõus :) Kuigi on ette tulnud olukord kus saadeti kiri milles mainiti ,et võlgnen neile 54.09 EUR, lendasin kohe kaela küsisin mis värk on ja vastasid ,et tegu oli arveldusüsteemi veaga. Aga see selleks. Veebimajutus 5+ Mugav ja ülimalt lihtne seadistuspaneel.

 

Wavecomi kohta oskan nii palju rääkida ,et tegu oli vist kunagi n.ö tantumiga kui õieti mäletan. Tantumi ajal oli nende veebimajutus teenus küll üle prahi, kõike oli piisavalt ja see oli mega odav võrreldes pakutava teenusega. Olin tantumi klient 3a kui selle ostis ära "Wavecom" vms. Hinnad löödi kohe lakke ja veebimajutus teenus hakkas juperdama küll kirjutasid ,et me teeme seda ja toda. Jamps kestis ala kokku mingi kuu siis viskas kopa ette, cPaneli sisse ei saanud FTP ära ei ühendunud ega midagi. Peale seda otsustasin lahkuda sealt ja läksin üle Veebimajutus.ee teenuste peale. Kindlasti ei soovita mina Wavecomi, säästate ennast suurest jamast.

 

 


YOUNG PHOTOGRAPHER & GFX ARTIST FROM PÄRNU, ESTONIA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Täitsa nõus :) Kuigi on ette tulnud olukord kus saadeti kiri milles mainiti ,et võlgnen neile 54.09 EUR, lendasin kohe kaela küsisin mis värk on ja vastasid ,et tegu oli arveldusüsteemi veaga. Aga see selleks. Veebimajutus 5+ Mugav ja ülimalt lihtne seadistuspaneel.

 

Wavecomi kohta oskan nii palju rääkida ,et tegu oli vist kunagi n.ö tantumiga kui õieti mäletan. Tantumi ajal oli nende veebimajutus teenus küll üle prahi, kõike oli piisavalt ja see oli mega odav võrreldes pakutava teenusega. Olin tantumi klient 3a kui selle ostis ära "Wavecom" vms. Hinnad löödi kohe lakke ja veebimajutus teenus hakkas juperdama küll kirjutasid ,et me teeme seda ja toda. Jamps kestis ala kokku mingi kuu siis viskas kopa ette, cPaneli sisse ei saanud FTP ära ei ühendunud ega midagi. Peale seda otsustasin lahkuda sealt ja läksin üle Veebimajutus.ee teenuste peale. Kindlasti ei soovita mina Wavecomi, säästate ennast suurest jamast.

 

 

 

Wavecom ostis nii Tantumi kui ka Torqhosti ära. Seega #blamewavecom.

 

Täna siis pandi mul Fairyhostingus ka asi lukku, seega DDoS reaktsioon ka seal paha-paha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sinu pärast fairy tõrkuski w :D

 

Yep, sorry about that lol. Nüüd kolib TS-ga varsti välismaa servule üle mis on kaitstud ja siis viskab Eesti servu peale gateway, et saaks TSis weblisti Eesti alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wavecom ostis nii Tantumi kui ka Torqhosti ära. Seega #blamewavecom.

 

Täna siis pandi mul Fairyhostingus ka asi lukku, seega DDoS reaktsioon ka seal paha-paha.

 

Jumal tänatud, et ma sealt VPS'i ei jõudnud osta :D. Just mõtlesin, et oh tellin sealt.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jumal tänatud, et ma sealt VPS'i ei jõudnud osta :D. Just mõtlesin, et oh tellin sealt.

 

TS puhul on kõige lihtsam võtta välismaa DDoS kaitstud VPS (Blazingfast) ja tellida mingi odav VPS Eestist. Nii oleks main server kaitstud ja saad öelda legit kasutajatele, et ühendatakse otse "ts.pubgamers.eu" muidu kui läbi Eesti gateway ühendatakse weblistis ja see maha DDoSitakse siis kõik gateway ühendused droppivad.

 

Igatahes, endal täiesti kopp ees Eesti majutajatest, paar nädalat kuni kuu saad olla ja siis kick. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.