Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Androidi luku avamine või tehase seadete taastamine katkise ekraaniga

Küsimus

Tervist!

Selline mure siis, et telefonil on ekraan katki ja mustri lukk on peal. Kuidas oleks võimalik see avada või siis tehase seaded taastada?

Olen proovinud nii palju erinevaid variante, kuid siiani pole sellest jagu saanud.

USB Debug ei ole sisse lülitatud

Telefon on ühendatud wifi-ga ja googlei kontoga, kas pole sellist võimalust, et telefon avada läbi interneti kuidagi, kuna ekraani puutetundlikus on kadunud.

olen üritanud teha seda hard reseti, et hoiad volüümi nuppu ja power nuppu all, aga see nagu ei toimi..

telefoniks on sony xperia v

Muudetud liikme Klaypex'i poolt

Kõik jutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Googeldasin. Samamoodi nagu igateine samsung on sisselülitamis nupp ja volüümi nupp +. Esmalt pidi telefoni välja lülitama ja see hetk neid mõlemaid hoidma mõned sekundid ja peaks ette tulema ja seal on siis valikud mida sa teha tahad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Recovery mode lähed nii, kui sul telefon väljas on. See ei nõua üldse bootimist. Lülitad välja, vajutad korraga alla siis power on ja volüümi + nuppu, hoiad all. Siis läheb recoverysse.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
https://www.google.com/android/devicemanager?hl=et logi gmailiga sisse ja saad teha seadme andmete kustutamise ehk factory reseti. Telefon hoia sees..

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Recovery mode lähed nii, kui sul telefon väljas on. See ei nõua üldse bootimist. Lülitad välja, vajutad korraga alla siis power on ja volüümi + nuppu, hoiad all. Siis läheb recoverysse.

Nojah, aga mul allapoole poolt ekraani puutetundlikust pole, kui ma hoian power nuppu all, et telefon välja lülitada tahab ta veel seda kinnitust, et lülitada telefon välja..Ja kõige lollem ongi see, et ok nupp on seal kohas, kus puutetundlikust pole. Ainuke võimalus telefoni välja lülitada on aku tagant võtta, aga siis see recoverysse nagu ei lähe. Võibolla on selline võimalus veel, et lasen aku tühjaks ja siis äkki saab?

 

https://www.google.com/android/devicemanager?hl=et logi gmailiga sisse ja saad teha seadme andmete kustutamise ehk factory reseti. Telefon hoia sees..

Telefon peab olema ju selleks võrguga ühendatud?


Kõik jutud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

No, kui wifi sees ja gmail ühendatud siis töötab.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Nojah, aga mul allapoole poolt ekraani puutetundlikust pole, kui ma hoian power nuppu all, et telefon välja lülitada tahab ta veel seda kinnitust, et lülitada telefon välja..Ja kõige lollem ongi see, et ok nupp on seal kohas, kus puutetundlikust pole. Ainuke võimalus telefoni välja lülitada on aku tagant võtta, aga siis see recoverysse nagu ei lähe. Võibolla on selline võimalus veel, et lasen aku tühjaks ja siis äkki saab?

 

15 sec hoiad power nuppu all, peaks välja lülituma iseeneslikult. Vähemalt enamik Androide nii teeb. Ning recoverysse peaks ka aku tagant ära võttes sisse saama. HTC läks vähemalt, peaks ka iga teine nii tegema.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui ekraan on LCD, siis pole väga midagi selle OTG adaptriga teha. Kui digitizer sassis, siis on lootust.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.