Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

CSGOLyzer.com - CS:GO Market hindade analüüsija

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Skins.ee teemas tõin välja veits arengust, kuid nüüd otsustasin selle API osa üle viia täiesti teise nime alla. Selleks siis CSGOLyzer.com (CS:GO Analyzer).

 

Väike sneak-peak lehest: https://i.gyazo.com/917be4ccfef46e81eb014c410d929105.png

Redditis ka teema olemas:

 

Võrreldes ühe teise sarnase lehega on mul kõvasti rohkem müügiajalugu.

Minul: ~916,802,734

Konkurendil: ~99,517,546

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Nagu redditi kommentaariumis võib lugeda, siis inimesed lausa nõuavad, et sa selle projekti valmis teeksid :D

 

Ulme hea tunne tõesti :D

 

Uuendusi progressi pealt

~5,200 itemit sain ilusti crawlitud aga nüüd nugadega millegipärast läheb eriti kaua aega.

Otsin lahkeid inimesi

Et ma saaksin esemeid iga päev uuendatud oleks mul vaja veebimajutust või vpsi (mitu tki crawleri jaoks) kuna Steam viskab limiidi IP peale. On ka backup plan Hostingerisse või kuhugi mujale visata crawlereid aga sooviks kindlamaid alternatiive. Kui kellelgi on resursse üle siis võtke ühendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Woop, take that Steam!

 

- Steam limiteerib päringuid "/priceoverview" endpointi kust saab kätte lihtsal moel eseme hinna, sisestades ainult market_hash_name parameetri. ~5-12.5s intervallidega saab ainult crawlida.

Tänu sellele, et ma crawlisin läbi 6,269 eseme lehte on mul nüüd üks lisa parameeter käes millega saan pärida üht teist endpointi millel puudub päringute limiit ja kus asetseb kõvasti rohkem informatsiooni. Thanks Gaben.

 

Lehe crawlerid on nüüd valmis, enam ei tohiks nendega tekkida mul probleeme. Päevas tuleb kokku ~40k päringut Steami lehele minu poolt, not bad eh?

Leht ise hakkab live ~2-3 päeva pärast, vaja lisada OAuth või JWT taolist asja ja paar endpointi juurde ning lisada mingisugune maksesüsteem.

 

Kui kellelgi on huvi asja vastu ja soovib full-access väga soodsalt, saata PM mulle või lisada Steami /id/wishuponablackstar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
kuidas projektiga lood on?

 

Veidi veninud kuna crawleri haldamine ja parandamine on minu jaoks hetkel test, find bug, fix, repeat. Ja ühe testi pikkus on 6 tundi.

Olen pidanud enda history andmebaasi isegi tühjendama paar korda, täna sain kõik read jälle tagasi ja nüüdse seisuga paistab kõik OK olevat. Üleeile otsustas Steam blokeerida 24 tunniks minu kõik IP-d kuna uus crawler läks rogue ja päris andmeid iga 200ms tagant.

 

Täna teen ära API viimased endpointid ja lisan külge API-Key authimise. Skins.ee hetkel ka ootab seda süsteemi taga kuna eile tundsin 40€ kahjumit kuna 3rd-party hinnalistid on väga viletsad :(

 

ETA täna/homme kui muid probleeme ette ei tule.

 

-------

Kas sellised hinnad oleksid normaalsed?

ef5d035dda53e1a06fdfbfdb2fd02333.png

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
300 on liiga palju minuarust.

 

300, et saada eluaegne ligipääs ei ole kohe kindlasti liiga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kirjas on monthly

 

Just täiendasin infot

 

b511d12188e786751a65e56561913568.png

 

--- Edit

/price/{market_hash_name} endpoint tagastab nüüd sellise info

9e27d09f10d5479dcc3ce736b80c791e.png

 

Leidsin viisi kuidas teha päringud kõvasti kiiremaks ka. Enam ei tee iga asja jaoks eraldi SQL päringu vaid tõmban kogu data ühte collectionisse, et filtreerida. Ei tea miks ma varem selle peale ei tulnud :huh:

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuna ma loll nagu lauajalg, siis mida kõike täpsemalt selle API'ga teha saab?

 

Integreerida igasuguste lehtedega kus on vaja esemete hindu (jackpot, roulette, inventory value)

Jälgida oma investeeringuid, võrreldes varasemaid hindu tänastega. Proovin juurde teha ka "uptrend/downtrent" asja.

 

CSGOLyzeri alla teen ka investeeringu jälgimise osa, kuhu saad panna esemed mida ostsid, millal ostsid, mis hinna eest ja selle API-t kasutades ütleb kui palju oled kasumis/kahjumis ja mis trend % esemega on.

 

--

/price/ uuendus, lisatud veel asju

 

 

40572e5cf8f440d671d0369aa96a33c6.png

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
on keegi huvi ka näidanud ja partneriks hakanud?

 

CSBox.pl kasutab tasulist paketti. CSGOSell.com omanikul on lifetime pakett testimiseks antud.

Ma ei ole lehte väga promonud, tahan enne implementeerida high-tier skinne.

 

Muidu huvi on näidatud küll ja paar isikut on mind Steami lisanud, et arutada ideid kuidas CSGOLyzerit laiendada et see ei jääks ainult API-ks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
CSBox.pl kasutab tasulist paketti. CSGOSell.com omanikul on lifetime pakett testimiseks antud.

Ma ei ole lehte väga promonud, tahan enne implementeerida high-tier skinne.

 

Muidu huvi on näidatud küll ja paar isikut on mind Steami lisanud, et arutada ideid kuidas CSGOLyzerit laiendada et see ei jääks ainult API-ks.

 

Kas sa ise saad ka muidu selle "botiga" mingisugust raha teenida?

Näiteks paned asju ostma, mis on odavalt ja müüd kallimalt maha.

 

V.a see, mis sa teenid kui keegi tahab seda kasutada enda lehel vms.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas sa ise saad ka muidu selle "botiga" mingisugust raha teenida?

Näiteks paned asju ostma, mis on odavalt ja müüd kallimalt maha.

 

V.a see, mis sa teenid kui keegi tahab seda kasutada enda lehel vms.

 

Teoreetiliselt saab sellise boti teha küll aga seal on risk, kuna marketi ostud on 7 päevase tradebaniga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Csgolyzeri vanema venna preview (130,000+ itemit):

 

 

5096428d2d417ba17e568ba3370bd996.png

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sulgen teema, projekt on lõpule viidud. Avan uue projekti teema seoses Steamapis.com lehega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.