Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soldiers of Odin

Soovitatud postitused

VIP
Oled sa reaalset ühtegi nn "mugavuspagulast" näinud? Oled sa üldse ühtegi pagulast siin näinud?

Need mustanahalised kes siin ringi liiguvad on juba ammusest ajast või on nad vahetusõpilased, kes käivad ülikoolis.

See et neil iphone 6 ja muud pahnad käes ja jalas on ei ole ju teie asi.. Järelikult saavad stippi või käivad poole kohaga tööl ja saavad seda endale lubada.

 

Eestis polegi hetkel neid. Vaata Rootsi ja saksamaale ning hollandi. Mul tuttavaid elab nendes riikides. Seal on realselt mugavuspagulased, ümberlükkamatu fakt. Õppime teiste vigadest ja ärme lähme sama teed. Eesti õnneks varjupaika igale ei anna. Korralik taustauuring tehakse. Eelisjärjekorras naised ja lapsed. Realseid abivajajaid tuleb kindlasti meil võtta. Lapsed pole süûdi, et nad sellisesse situatsiooni sündisid. Neid tuleb aidata ja nemad suudavad integreeruda kui neid ei kasvatata gettostunud piirkondades koos teiste saatusekaaslastega. Tuleb vältida rootsi mudelit kus mingisse ühte piirkonda lademetes nad kokku pannakse. Tuleks luua mingi süsteem kus üle eesti on kvoot kui palju võib piirkonniti neid olla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui nüüd aus olla, siis Eesti võtab need pagulased, kes meile antakse. Meedia kajastab, et siiani pole leitud ühtegi pagulast, kes vastaks eesti nõutele, aga siis on küsimus, kus on tekkinud juurde inimesi Vao külla, eriti noori mehi ? Isiklikult sõidan siit kaudu tihti läbi, ning tean millest räägin. Kui meil pole veel pagulasi, miks Vägevale tahetakse vanadekodu asemele teha pagulaskeskused, Ämaris/Rummus on momendil pagulased sees.

 

Alles hiljuti oli jama, kus üks Ukraina perekond taheti Eestist välja saata, Isa õppis töökoha selgeks, käib tööl, lapsed käivad eesti koolis ja räägivad eesti keelt, aga taheti välja saata. Wtf, miks ? Sihukesi peaksime jah aitama, kui MEIL ON VÕIMALUST, aga sihukesi ei taheta aidata. Peale suurt kisa meedias, ei saadetud neid välja ja anti luba või pikendati. Siia saadetakse täpselt neid, keda on vaja, Eesti otsustada ei ole siin midagi, piltlikult ta võib öelda Jah/ei, aga elu on näidanud, et sellest arvamusest sõidetakse teerulliga üle.

 

Ning muidugi me peame aitama naisi ja lapsi, kes pole süüdi, et nad sihukeses olukorras on, minul pole selle vastu midagi, aga kuidas me saame neid aidata, kui meie oma lapsed ja perekonnad nälgivad? Neid ei aita ja samas abistame võõrmaalasi? Minu jaoks on see küll päris väär variant, me peaksime siiski aitama omasi, ning kui jääb võimalust üle, siis aitame ka teisi.

 

Kui palju on inimesi kes ei saa haigekassalt raha ravi jaoks, peavad koguma toetusi. Kui palju on perekondasi kus tõesti ei suudeta lastele riideid selga osta, süüa lauale? Ning vanemad pole joodikud, rabavad tööd teha aga lihtsalt ei elata ära? Pole mõtet siin rääkida, et otsigu parem töö, sest keegi peab ka selle "sitema" töö ära tegema, kõik ei saa olla poliitikud ega direktorid.

Miks neid ei aidata? Miks nende jaoks ei leita raha, inimesed peavad ise annetusi koguma ?

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See HÄRRA RÕIVAS tõestab järjekordselt seda, et lollile pole mõtet võimu anna, läheb veel lollimaks ära. Tema jutt on alati olnud üks suur mull, mis iga hetk lendab laiali ja keegi ei saa aru, mida ta sellega öelda tahtis.

Lihtsalt teatud erakondadel on meeletu kartus sees ning oma vastaseid visatakse virtsaga, kardetakse kaotada oma võimu, kuid enam kui kindel, et enne see ei muutu kui enamused 90 aastased memmed oma E-häälte andmist ei lõpeta, sest nemad on statistika järgi kõige aktiivsemad e-hääletajad, vms ? Memmed kes ei oska arvutit sisse lülitada, oskavad E-hääli anda, reaalne eks ?

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See HÄRRA RÕIVAS tõestab järjekordselt seda, et lollile pole mõtet võimu anna, läheb veel lollimaks ära. Tema jutt on alati olnud üks suur mull, mis iga hetk lendab laiali ja keegi ei saa aru, mida ta sellega öelda tahtis.

Lihtsalt teatud erakondadel on meeletu kartus sees ning oma vastaseid visatakse virtsaga, kardetakse kaotada oma võimu, kuid enam kui kindel, et enne see ei muutu kui enamused 90 aastased memmed oma E-häälte andmist ei lõpeta, sest nemad on statistika järgi kõige aktiivsemad e-hääletajad, vms ? Memmed kes ei oska arvutit sisse lülitada, oskavad E-hääli anda, reaalne eks ?

 

 

Selleks see E Valimine loodigi, et oleks lihtsam võltsida.

Kui eestlased olid sõjapõgenikud ei andnud keegi neile niisama midagi. Nad tegin tööd! Mitte ei saanud lambist kortereid ja üle keskmise palga abiraha..

 

Las peksavad neid neegreid. Mis teevad siin noored mehed?

 

Miks ma maksan makse? Et neeger saaks uue IPhone osta. Tulgu siis minu juurde, mul tööd nii, et tapab. Oh ei.. Debiilikutest neegrid ei saa ju mitte millegiga hakkama.

Jah, ei saa. Olid 2 sellist meil tööl. Minu alluvuses oli üks, ainult kahjumit suutis firmale toota.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eelmine aasta oli mul tööpakkumine Töötukassas üleval, siis helistati ja pakuti Palestiina ja mingist riigist veel mehi tööle, küsisin nagu kombeks, et kuidas kogemustega lood, kuna otsin metsanduse valdkonda mehi, kus ei ole päris nii, et tuled ja hakkad paugutama. Sellepeale vastati, et kogemust pole, et vajadusel lähevad koolitustele, mis makstakse riigi poolt kinni, okei. Algul ei jaganud ära, siis oli järgmine pirn, öeldi, et nad ei oska Eesti, Inglise ega Vene keelt, küsisin siis, et kuidas ma nendega suhtlema peaksin, kas hakkan kätega vehkima ja päevad läbi objektidel passima ? Öeldi, et ei ole vajadust, Eesti riik maksab koolitused kinni, kui lähen nende keelt õppima ( Ei mäletagi momendil mis riigist need teised olid, osad olid Palestiinast ), peale selle vihastasin ja ütlesin neile seda mida ma neist arvan, küsiti küll, et miks nii vihane inimene olen ja ei soovi neid mehi tööle võtta.

Esiteks, sorri miks mina pean maksma makse, mis teevad aastas kokku päris suure summa, selle eest, et mingid tegelased saaksid siin riigis elutseda, ei oska suhelda ja mina pean oma rahade eest minema nende keelt õppima? St oma rahade eest, et mina maksan makse, ning riik maksab koolitused kinni, mis teeb välja nagu läheksin oma rahade eest õppima. Muidugi osad ehk nõustuks, et uued kogemused, aga isiklikult olen sihukese maailmavaatega inimene, kes niigi ei salli sihukesi parasiite, ning mulle tullakse neid pakkuma, mis oli eriti mõnitav. Võin vaadata E-maili pealt kas mõni CV veel alles ka, mis hiljem saadeti, need saadeti ka sotsiaaltöötaja poolt. Saaksin aru, et mul vaja banaane korjata, ehk siis tõesti nendest kasu.

Võibolla paljude jaoks olen liiga rassistlik, kuid miks mina ja väga paljud teised peavad maksma makse, ning kui me lähme Somaalia elama, siis keegi ei plaksuta käsi, et räägi Eesti keeles, me õpime teie keele ära, mitte keegi.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtan ka enda seisukoha ja nagu mu signatuur võib reetda siis olen kahe käe ja 10 sõrmega odinlaste poolt, tean inimesi kes on soome patrullis, jah on kriminaalne taust aga ei käi peksmas pereisasid laste ees nagu oli vahejuhtum tartus.need küll olid seal meie omad eestlased, aga mark my words.. kui seda kaheljalal SITTA hakatakse riiki sisse tooma kes ei tee tööd,maksa makse ja elavad siin kui kuninga kassid siis te näete ise kuidas meie vaiksest väiksest mitte eriti kuritegelikust eestist saab Euroopa top 1 riik veel :)

Nii, et tolerastid,multikuldi pooldajad ja muidu jobud, tahate äkki võtta mõne pagulase enda perre elama?


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On ebaaus võrrelda praeguseid pagulasi eestlastega, kes omal ajal vene võimu eest läände põgenesid. Keskmise eestlase IQ on ~100(sama, mis läänes), kuid antud pagulaste IQ jääb ~80 kanti, mis sisuliselt tähendab seda, et nad ei ole võimelised konkureerima kohaliku rahvaga. Meie ühiskond väärtustab intelligentsi, see on fakt. Millegi pärast ei räägita IQ-st nii palju nagu peaks. Kõige kurvem on see, et üha kindlamalt väidetakse, et suur osa IQ-st on piirkonniti pärilik. IQ-ga seis selline, et see liigub tagasi keskmise suunas(regression to the mean), mis tähendab, et 90-se IQ-ga eestlased saavad statistiliselt ~100 IQ-ga lapse ja sama kehtib 110-se IQ-ga eestlaste korral. See omakorda tähendab, et isegi kui me võtaks vastu targemaid pagulasi(~100 IQ), siis nende järglased on suure tõenäosusega madala IQ-ga (~80). Ilma kultuuri sisse toomata on selge, et massimigratsioon ei saa hästi lõppeda, kui IQ erinevused on nii suured.

 

Odinlaste kohta ütleks nii palju, et see on valitsuste tekitatud probleem. Rahvast hoitakse teadmatuses, kutsutakse rassistideks, seemnesööjateks jne. Siililegi selge, et see olukord tekitab rahva seas negatiiveid tundeid. Mina olen kahe käega rahvaalgatuste poolt, seni kuni need kellegi vabadusi vägivaldselt piirama ei hakka. Kui keegi ei austa meie tavasid ja ühiskonna norme, siis see isik ei ole siin teretulnud. Seadused seadusteks, nende rikkumine mind väga ei huvita, läksid vales kohas üle tee ja said trahvi, kas see teeb sinust halva inimeses? Kui sa ei plaani kohalikest normidest kinni pidada ja hakkab oma asja peal suruma, siis mind ei huvita kas sa oled pagulane või ei, sa ei ole teretulnud. Sinna lahtrisse võid visata kõik usukuulutajad, rätipead jms. Tahad Eestisse tulla, siis hakka eestlaseks ja võta omaks need normid, mis teevad Eesti sinu jaoks elamisväärseks. Kõige rohkem häiribki keskmise pagulase juures see, et need tavad mida ta nüüd teistele peale surub on just nimelt need samad tavad, mis muutsid tema kodumaa selliseks välikäimlaks, et ise enam seal elada ei tahtnud. Sittus oma peldiku põranda täis ja nüüd tuleb minu peldiku sama tegema. Tänan, aga ei soovi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Odini poisid mind väga ei koti, mingi aja pärast istuvad nagunii kinni või on lihtsalt kogu orgale shut down tehtud. Oli päris huvitav lugeda erinevate inimeste vaatevinkleid, aga osad teist peaksid endale selgeks tulema, kust nende info pärineb. Teiseks arvan seda, et Eestil puudub põhjus muretsemiseks. Palgad liiga väiksed ja pole erilisi toetusi, pigem liigutakse skandinaaviasse ja läände.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Odini poisid mind väga ei koti, mingi aja pärast istuvad nagunii kinni või on lihtsalt kogu orgale shut down tehtud. Oli päris huvitav lugeda erinevate inimeste vaatevinkleid, aga osad teist peaksid endale selgeks tulema, kust nende info pärineb. Teiseks arvan seda, et Eestil puudub põhjus muretsemiseks. Palgad liiga väiksed ja pole erilisi toetusi, pigem liigutakse skandinaaviasse ja läände.

 

Igas liikumises leidub sitapeasid. Kahju lugeda, et meedia on juba nii korraliku ajupesu teinud, et kõik kes julgevad end odini liikumusega siduda on kohe kaikavennad, rassistid, homofoobid, natsid jne. Sellepärast, et 1 neeger su ratta ära varastas ei tähenda, et me peame hakkama kõiki neegreid varguse eest karistama. Paari isiku teod ei iseloomusta tervet liikumist, sest muidu istuksid kõik feministid kinni juba.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Igas liikumises leidub sitapeasid. Kahju lugeda, et meedia on juba nii korraliku ajupesu teinud, et kõik kes julgevad end odini liikumusega siduda on kohe kaikavennad, rassistid, homofoobid, natsid jne. Sellepärast, et 1 neeger su ratta ära varastas ei tähenda, et me peame hakkama kõiki neegreid varguse eest karistama. Paari isiku teod ei iseloomusta tervet liikumist, sest muidu istuksid kõik feministid kinni juba.

 

Mis selle liikumise otstarve on üldse? Karistada vägivaldselt pagulasi, kes lebotavad meie rahade eest või peksavad/vägistavad meie naisi ja lapsi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis selle liikumise otstarve on üldse? Karistada vägivaldselt pagulasi, kes lebotavad meie rahade eest või peksavad/vägistavad meie naisi ja lapsi?

 

Aga kes on öelnud, et selle liikumise eesmärk on see, et kui nähakse tänaval pagulast, siis minnakse teda peksma ? Lihtsalt kui tekib sihukene olukord, kus ühel momendil on palju rätipäid tänavatel, kus pole enam eestlastel turvaline liikuda, siis nemad PEAKSID seda turvalisust hoidma, nagu välismaal, see on nende ülesanne. See, et moslemeid veel pole niipalju, ei tähenda, et sihukene organisatsioon halba toob või ei tohiks olla? Palju on organisatsioone ja liikumisi, millel pole otseselt mõtet, aga kaudselt on ikkagi kasuks. Kasvõi nende hirmuks, et meil on sihukene asi olemas ja see ootab neid ees. Kui naaber sind külla ei taha, siis sa ikka ei trügi sinna sisse, et sina tahad seal olla vms? Halvimal juhul naabrimees kihutab sulle vastu nägemist sihukese käitumise eest.

Siiani nad pole kedagi peksnud, mitte ühtegit moslemit, see, et meedia ja teatud isikud neid materdavad siis ei tasu alati massiga kaasa minna. Seni kuni pole reaalseid tegusi olnud, ei saa öelda, et nad "karistavad vägivaldselt", eks? Lihtsalt meedia töötab selle kasuks, kes on võimul ja kust tuleb raha, nign siis materdatakse neid nagu enne Logic mainis: Natsideks, Kaikameesteks jne.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Aga kes on öelnud, et selle liikumise eesmärk on see, et kui nähakse tänaval pagulast, siis minnakse teda peksma ? Lihtsalt kui tekib sihukene olukord, kus ühel momendil on palju rätipäid tänavatel, kus pole enam eestlastel turvaline liikuda, siis nemad PEAKSID seda turvalisust hoidma, nagu välismaal, see on nende ülesanne. See, et moslemeid veel pole niipalju, ei tähenda, et sihukene organisatsioon halba toob või ei tohiks olla? Palju on organisatsioone ja liikumisi, millel pole otseselt mõtet, aga kaudselt on ikkagi kasuks. Kasvõi nende hirmuks, et meil on sihukene asi olemas ja see ootab neid ees. Kui naaber sind külla ei taha, siis sa ikka ei trügi sinna sisse, et sina tahad seal olla vms? Halvimal juhul naabrimees kihutab sulle vastu nägemist sihukese käitumise eest.

Siiani nad pole kedagi peksnud, mitte ühtegit moslemit, see, et meedia ja teatud isikud neid materdavad siis ei tasu alati massiga kaasa minna. Seni kuni pole reaalseid tegusi olnud, ei saa öelda, et nad "karistavad vägivaldselt", eks? Lihtsalt meedia töötab selle kasuks, kes on võimul ja kust tuleb raha, nign siis materdatakse neid nagu enne Logic mainis: Natsideks, Kaikameesteks jne.

 

Okei, nõustun sinuga, üks küsimus veel, et kas oled tihe telegrammi lugeja? Mõtlen selle all seda, et peavoolu meediat sa ei loe/kuula?

 

e/ ma ei ürita ära panna, lihtsalt kuulan teiste seisukohti, ma ei vihjanudki sellele, et nad peksavad jms, lihtsalt küsisin mis nende eesmärk on, aga selgitasid ilusti ära, et julgeolekuks. Ma tunnen ennast julgemalt, kui need vennad töötaksid politseis ja oleks vormidega väljas, mitte et hirmsad skinheadid patrullivad niisama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, nõustun sinuga, üks küsimus veel, et kas oled tihe telegrammi lugeja? Mõtlen selle all seda, et peavoolu meediat sa ei loe/kuula?

 

e/ ma ei ürita ära panna, lihtsalt kuulan teiste seisukohti, ma ei vihjanudki sellele, et nad peksavad jms, lihtsalt küsisin mis nende eesmärk on, aga selgitasid ilusti ära, et julgeolekuks. Ma tunnen ennast julgemalt, kui need vennad töötaksid politseis ja oleks vormidega väljas, mitte et hirmsad skinheadid patrullivad niisama.

 

Otseselt ma ei loe Telegrami, kuid sirvin aegajalt seda, samamoodi ka peavoolu meediat, lihtsalt asjadega kurssi viimiseks. Sest sa võid lugeda uudist, mis on kirjutatud kellegi kasuks, aga kui oled mõtleja inimene, suudad sa ridade vahelt tõe välja noppida ja analüüsida.

 

Isiklikult mina küll ei tunne ennast kindlamini, kui näed politseid. Mitte, et ma ütleks, et need kõik on halvad ja neid poleks vaja. Ei, vastupidi, Politsei on vajalik, aga kahjuks politsei ammu enam ei tegele asjadega millega oleks vaja, suund on võetud trahvide peale, on ka erandeid aga jah. Maksustamise ja trahvide poliitika, igal sammul saaks ainult ära keerata. Ning jällegi see koht, et isiklikult võin väita, et 95% Odini sõdalastest pole nn "skinheadid", kes või mis on üleüldiselt "Skinheadid" ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Otseselt ma ei loe Telegrami, kuid sirvin aegajalt seda, samamoodi ka peavoolu meediat, lihtsalt asjadega kurssi viimiseks. Sest sa võid lugeda uudist, mis on kirjutatud kellegi kasuks, aga kui oled mõtleja inimene, suudad sa ridade vahelt tõe välja noppida ja analüüsida.

 

Isiklikult mina küll ei tunne ennast kindlamini, kui näed politseid. Mitte, et ma ütleks, et need kõik on halvad ja neid poleks vaja. Ei, vastupidi, Politsei on vajalik, aga kahjuks politsei ammu enam ei tegele asjadega millega oleks vaja, suund on võetud trahvide peale, on ka erandeid aga jah. Maksustamise ja trahvide poliitika, igal sammul saaks ainult ära keerata. Ning jällegi see koht, et isiklikult võin väita, et 95% Odini sõdalastest pole nn "skinheadid", kes või mis on üleüldiselt "Skinheadid" ?

 

nõustun siinkohal, et olen lasknud endale aru pähe panna sellekoha pealt, et need odini sõdalased näevad välja justkui sõjaväepükste nahktagidega skinheadid :D Kindlasti on seal mõistusega inimesi rohkem, aga lihtsalt selline mulje on jäänud.

 

E/ paraku reament ei saa valida oma töökohustusi kah ja eks tõesti seal üleval pool mõeldakse rahade peale rohkem, sest kuidagi tuleb neid eelarveid täita

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nõustun siinkohal, et olen lasknud endale aru pähe panna sellekoha pealt, et need odini sõdalased näevad välja justkui sõjaväepükste nahktagidega skinheadid :D Kindlasti on seal mõistusega inimesi rohkem, aga lihtsalt selline mulje on jäänud.

 

E/ paraku reament ei saa valida oma töökohustusi kah ja eks tõesti seal üleval pool mõeldakse rahade peale rohkem, sest kuidagi tuleb neid eelarveid täita

 

Selles suhtes kui üldistada, oleksin mna ja paljud teised nn "Skinheadid", kuna isiklikult olen Natsionaalsotsialismi pooldaja, kuid sellega on jällegi see, et paljud koheselt arvavad, et nahktagis skinhead kes käib tänaval peksmas. Ei, rumalad on need kes kedagi kuskil peksmas käivad, see näitab nõrkust. Tänapäeval on niipalju võimalusi kuidas inimesi mõjutada, kasvõi psühholoogiliselt.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda küll, iga inimene on erinev, kõigil oma maailmavaated, arusaadav.

Aga antud momendil on see, et me ei sobi kokku elama, vaated on erinevad, põhimõtted on erinevad, arusaamad elust ja kõigest muust on erinevad, kultuur on erinev. Varem või hiljem kuumeneb see katel üle ja käib üks suur pauk ära. Ei saa panna inimesi ja asju kokku, kes ei sobi, vähesed kes muutuvad ja annavad järele.

Samamoodi nagu antud momendil on pagulaste teema, lihtsalt üks mis ajab inimesi vihale on see, et neid toetatakse, nii rahaliselt kui moraalselt. Samas inimesed kes rügavad tööd, teenivad riigile raha, neid ei aidata, ei rahaliselt ega moraalselt. On erandeid, aga üldiselt inimene ei saa haigekassalt abi, kui vaja, ükskõik mis asutuselt mis kuulub riigile. Kasvõi Eesti Energia, oled veidi võlgu, võetakse vool välja, samas Aovere elektrijaama rahad kanti kõik maha, projekt ei läinud nii käima nagu vaja ning palju muid asju. Samas need kõik asjad on rajatud rahva raha eest, otseselt või kaudselt.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kogu selle pagulasteema juures häirib mind see, et mitmed riigid (USA, Saksamaa, Rootsi jne) on nõus maksma absurdseid summasid selle eest, et pagulased oma riiki tuua ja neile seal elamine organiseerida. Samal ajal ütlevad eksperdid, et pagulased saaks naaberriikidesse või siis turvatud aladele ümber paigutada kordades väiksema summa eest. Naaberriikides oleks väga sarnane kultuur ja tänu sellele jääksid mitmed probleemid ära. Ei ole vandenõuteooriate pooldaja, aga tõesti jääb mulje nagu mingi seltskond on väga huvitatud rahvusriikide kaotamisest.

 

Tavameedia kohapealt ütleks veel seda, et odinlasi kajastatakse nagu Ameerika meedia kajastab Trumpi pooldajaid, kõik on valged rassistlikud matsid lõunast.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm

Merkeli pagulaskriisi "Läbimurre" on ka lauslollus. Kõik illegaalsed immigrandid Türki saata. Kuid asja aga on selles, et peab vastu võtma Türgist täpselt sama palju "Legaalseid" pagulasi tagasi ning peab veel Türgile maksma 3 miljardit eurot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.