Teema: Shromik ~ Seiklused maalt ja merelt ~ CLUE SCROLLS

Tulemused 1 kuni 10 48'st

Shromik ~ Seiklused maalt ja merelt ~ CLUE SCROLLS

Tervist. Võtsin ka lõpuks kätte, ja mõtlesin ka päevikut pidama hakata.
    Minu statsid :

Tänane update.
    Olen teinud kõigest 3 chewed bone, mis olen mithril dragonitest saanud. Ja täna sain siis Dragon Full Helmi!
    Viimati muutis 5LOOPS - 27. november 2017 kell 23:24.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Väga väga naiss
    Andre19
    Guest
    Kas tohib küsida - mis kuradi päralt on vaja valetada? Et saada tähelepanu?
    Väga väga väga ebameeldiv inimene.

Kui sa saad dragon full helmi, või ükskõik mis itemi chewed bones'itest - tuleb chatti selline tekst : ''The ancient barbarian is laid to rest. Your future prayer training is blessed, as his spirit ascends to a glorious afterlife. Spirits drop an object into your puck.

Jube inimene.

Siit saab siis reaalset DFH droppi ka vaadata : https://www.youtube.com/watch?v=-qNFzPZ4yhA
    Tsitaat Esialgu postitas: Andre19
    Kas tohib küsida - mis kuradi päralt on vaja valetada? Et saada tähelepanu?
    Väga väga väga ebameeldiv inimene.

Kui sa saad dragon full helmi, või ükskõik mis itemi chewed bones'itest - tuleb chatti selline tekst : ''The ancient barbarian is laid to rest. Your future prayer training is blessed, as his spirit ascends to a glorious afterlife. Spirits drop an object into your puck.

Jube inimene.

Siit saab siis reaalset DFH droppi ka vaadata : https://www.youtube.com/watch?v=-qNFzPZ4yhA
    Kas sa oled natukene taandarenenud? Ma tegin arvutile restarti veel peale selle saamist, kuna mul ei lasknud muidu pilti teha.
    Enne oli bank 20M, nüüd aga üle 60Milli. Kes teavad kuidas mul seisud on, need juba teavad. Ei ole mõtet siin mingit kräppi kokku ajada, kui ise midagi ei tea, eks?
    Andre19
    Guest
    Vabandused ikka head.
    Tsitaat Esialgu postitas: Andre19
    Vabandused ikka head.
    Hahaaa. Kadedus at it's finest. Mul oli 20M bank enne seda, võid kõigilt Kirstunaela teamspeaki liikmetelt seda küsida kes OSRSi pelavad, et ma olingi reaalselt nagu kirikurott enne selle saamist. Ja miks ma peaksin oma olematu raha eest mingi DFH ostma üldse?
    Mul on tõesti kahju sinust, et sina seda ei saanud.
    E: Pealegi see on kõigest 1/250le. Nii, et seda on nüüdsel ajal nüüd päris kerge saada.
    Viimati muutis 5LOOPS - 21. veebruar 2016 kell 16:04.
    Kena dfh luck Ma ei mõista miks Andre tripping balls... Edu ja veelkord edu!
    Heh, vaatan et oled suur Ehhi kuulaja. Foorumi nimi 5loopi, profiiliks on Blõust ja rune nimi on Shromik

Edu tegemistes ning kena luck!
    Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!
    Päris omapärakuline kasutaja. Mis plaanid kasutajaga on üldse? Mis eesmärgid jne?

Hoia kerad soojas ja edu luckidega edaspidiseks.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas