Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Millist erakonda toetate?

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EKRE't ja Madisson on mu iidol...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keskerakond, 2sel kindlalt EKRE, ja reformierakonda ei toeta koos presidendiga.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte pole valida vaid valimissüsteem on nii sügavalt korrupeerunud, et vahet pole kelle rahvas valib, juhtima hakkab ikka see, kes kõige rohkem raha euroopa liidule ja natole jagab.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin polegi isegi nii väga süsteemi vaja süüdistada, saab jaotada juba erakonna alusel kuhu ta kuulub. Reformide käes on Valitsus, Kesikute käes on kohalikud omavalitsused (valdavas enamuses) ja Riigikogu juhib Reform/Kesikud pooleks. Jah, president ei sõltu "demokraatlikust" valimisest. Seega võib öelda, et meil Eestis kehtib suuresti liberaalne valimiskord ja nii jääbki. Kui EKRE ja Isamaa 2.0 suudavad ennast rahva eest kehtestada, võib ka konservatiivne pool võimule tagasi tulla. Sotsidest ei räägi, sest Sotsid on pigem stabiilsed olnud.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EKRE ikka, muud erakonnad on sellised, et võta hari ja kühvel ning loobi prügikasti see rämps. RpS_wink.gif 2019a saab näha, kuidas ref ja homomultimeelsed istuvad oponisatsioonis ning halavad.

 

 

 

 

 

>oponisatsioonis

 

 

 

Ei imesta, et EKRE valija oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina olen hetkel EKRE poolt. Ainukesed, kes julgevad suu lahti teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.