Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

19 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
14. aastaseid ei löö. Kinovend oled. Keep it up

 

:D

:lol:

Sul pole elu, mees. Sa olid ka noor ja kuidas sind mõnitati terve elu jooksul. Kui meeldib mõnitada, siis mõnita endasuguseid. Noortele lähed kallale aga vanematele allud.

 

Sul pole elu, mees. Sa olid ka noor ja kuidas sind mõnitati terve elu jooksul. Kui meeldib mõnitada, siis mõnita endasuguseid. Noortele lähed kallale aga vanematele allud.

Ma võin ka enesetappu teha kui tahan aga praegu on ikka võimalus soove täita. Kui terve maailm piinab siis ikka enesetapu missioonile lähen. Loodan, et sind vägistatakse vanglas. Sperm sulle anus'esse ja oled "rase mees"

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kellele ma olen kallale läinud :D? See, et sa siin mingit seosetut iba ajad ning inimesed küsivad, kas sinuga on kõik hästi, pole vist päris kallale tungimine. Me hoolime.

Hästi hoolid. Ikka piinad ja kiusad. Muud teha pole? Lihtsalt kui sina sellest libust midagi ei tea, lase jalga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

täielik hälvik, ban pls


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.