Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Olen 14-aastane karvik Eestist (Enda nime ei ütle) ning ma tahtsin hakata Minecrafti mängima ja tutvusin siis Vahvliga. Tore on näha Eesti Minereid foorumites ringi ja mitte 12-aastaseid jõmpsikaid kiljumas nii kõvasti, et *laugh* isegi naabrid ajab üles. Mul midagi erilist pole kuid olen kahte tüüpi inimene. Üks on "Sparta Remixer" ja teine on "Furry". Ma vist olen Eesti ainus SRija ja karvik? Ma ei tea. Aga tänan lugemast.

 

Minu SRit saad vaadata klikkides seda linki:

 

NB! Kui SR on sinu arust naljakas, kuidas hääletoon on 140BPM peal siis hoia oma suu kinni kuna sa ise ei oskaks seda tehagi :) #REKT

 

11_11_111_1_1_11222_2_222_222_2

111_1_111_111_1122_22_222_222_2

1*_2*__1*2*_1*_2*_1*_1*2*

-1-1-1-1-1-122(333)3333344444445**666666

(+1+1+1)

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mis see sparta remix endast kujutab? Kusjuures uskuge või mitte, mõni aasta tagasi käisin samas koolis ka ühe eesti keeli siis vist karvikuga?! Sa pole üksi!!

Sparta Remix oli alguses interneti meme. 2009 aastal olid juba need nagu tavalised. 2013 olid nad sellised nagu mul. Kui tahad ajalugu vaadata, otsi youtube'ist "This is mutiny sparta time traveling remix". Tänan!

 

Ma pole siis ainus karvik?

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sparta Remix oli alguses interneti meme. 2009 aastal olid juba need nagu tavalised. 2013 olid nad sellised nagu mul. Selle algrütmi kutsutakse Chorus'eks. Selle rida läheb nii: 11_11_111_1_1_11222_2_222_222_2. _ on samasuur vahe kui number. Hääl oleks selline. ü'ü ü'ü üüü' ü'' ü'' ühü'kaaah kak kaaah kaaah kak (' on nagu võro kiilis q ehk tereq). Kui tahad ajalugu vaadata, otsi youtube'ist "This is mutiny sparta time traveling remix". Tänan!

 

Ma pole siis ainus karvik?

 

Mis narkotsi sa pannud oled?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mis narkotsi sa pannud oled?

 

Arvad, et sparta remix on puhas nalja tegemise asi? Beatbox on ka siis? *an idiot*. Tee minu oma järgi kui omaarust naljakas on. Ise sa seda ei suudaks :D

 

Ma nalja ei näe kyll kusagil. Kui ise ei oska SRit teha, siis hoia suu kinni. 140BPM #REKT

 

*tips fedora*

 

*smokes weed*

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis see mingi troll w? :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Otsi abi endale


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Otsi abi endale

 

Kellegil on vist suur tähelepanu vajadus.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.