Teema: PermissionsEX vs. GroupManager

Tulemused 11 kuni 20 21'st

Tsitaat Esialgu postitas: squeeze
    Mineplexil ei kasuta zPermissionse ega zChati. Kust see info pärineb?
    Neil on enda permissions süsteem.
    Spigotis on Mineplexi mõned pluginad avaldatud nimedena aga mitteallalaaditavad.

Tsitaat Esialgu postitas: T3hPr0z
    ū aastase kogemuse puhul (ja nagu ma eelnevalt mainisin pea 1k servereid) võin vabalt öelda, et pex on iga gamemode süsteemi puhul parim valik, oleneb kui geniaalne sa oled, et seda pluginat ka vastavalt utiliseerida. Mänguväli, samamoodi nagu UG olid kunagised asjad mis on tänapäevaks välja surnud. Samuti nimetada oskan vaid üksikuid isikuid kes väheke paremini asja tunnevad kui mina.
    Kui sa ei tea kellega sa räägid õieti siis ära oma suud lahti tee ja ego hoia ka omale
    Tean kyll. R22gin yhe idioodiga, kes onaarust targem, hmh.

Tsitaat Esialgu postitas: manguvana
    Kood:
    /pex reload
    Wrong, no?
    Sa nagu lahmid neid vastuväiteid PermissionsExi selga vihaga, mitte mõistusega. Palun uuri tausta enne lahmimist.

Ka minu go-to valik, kuigi kokkupuuted GMiga on minimaalsed, arutlemiseks puudulikud.

Kinnitan infot. Kogu aja oli plugin vägagi töökindel ja vajas väga harva parandamist.
    See esimene käib groupmanageri kohta, tropp. Loe ennem yle, siis vasta. "READ THE MUTHAFUCKIN THREAD BEFORE YOU MUTHAFUCKIN POST"

Teine näitab seda kui algajad te olete. PEX on populaarne, saage aru. Ainult profesionaalsed serveri omanikud võtavad GroupManageri.

Kolmas oli tõesti, mhm? Vale. PEX on nagu chrome, kes kasutab sinu arvutimälu liiga palju. PEXil on väikesed glitchid mis eriti ei häiri teid aga tavamängijaid kyll.

Plz stop see argue okei. GM võidab.

MODE / ADMIN, LUKUSTAGE SEE TEEMA!
    Viimati muutis Furrycane - 05. jaanuar 2016 kell 02:50.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Kõrgelt sa kukkunud oled, et sellist idiootset pläma ajad?
    lol, ära nüüd närvi sellepärast mine. See, et sulle meeldib GM ei tähenda, et see võidab. Mina isiklikult pole GM-i näinud ammu juba kasutuses kuskil, aga see-selleks. Igalühel on eriarvamus, ja kui sina arvad, et GM on parem, siis on, ei ole vaja siin karjuma hakata.
    Samuti eelistan ka mina PEX-i GM-i üle. Väga hästi hakkama saanud ilma vigadeta, kui oskad seda kasutada.

Tsitaat Esialgu postitas: Sky.
    lol, ära nüüd närvi sellepärast mine. See, et sulle meeldib GM ei tähenda, et see võidab. Mina isiklikult pole GM-i näinud ammu juba kasutuses kuskil, aga see-selleks. Igalühel on eriarvamus, ja kui sina arvad, et GM on parem, siis on, ei ole vaja siin karjuma hakata.
    Samuti eelistan ka mina PEX-i GM-i üle. Väga hästi hakkama saanud ilma vigadeta, kui oskad seda kasutada.
    Oskan kuid erroreid tuleb. GM on stabiilsen ja PEX on debiilsem.
    Tsitaat Esialgu postitas: Furrycane
    Oskan kuid erroreid tuleb. GM on stabiilsen ja PEX on debiilsem.
    Ma oskan, ei tule erroreid. Ilmselgelt teed sa midagi valesti. Mõlemad on stabiilsed, lihtsalt nüüd on asi selles, et sina teed midagi valesti.

Tsitaat Esialgu postitas: Sky.
    Ma oskan, ei tule erroreid. Ilmselgelt teed sa midagi valesti. Mõlemad on stabiilsed, lihtsalt nüüd on asi selles, et sina teed midagi valesti.
    PEX: 8.2/10
    GM: 8.5/10
    zP: 9.8/10
    Arvan, et sa ise lihtsalt ei oska PEX'i täiemahuliselt ja korrektselt kasutada ning sellepärast siin raiudki nagu rauda, et GM on parem ning PEX on algajatele.
    Tsitaat Esialgu postitas: Furrycane
    Spigotis on Mineplexi mõned pluginad avaldatud nimedena aga mitteallalaaditavad.

Tean kyll. R22gin yhe idioodiga, kes onaarust targem, hmh.

See esimene käib groupmanageri kohta, tropp. Loe ennem yle, siis vasta. "READ THE MUTHAFUCKIN THREAD BEFORE YOU MUTHAFUCKIN POST"

Teine näitab seda kui algajad te olete. PEX on populaarne, saage aru. Ainult profesionaalsed serveri omanikud võtavad GroupManageri.

Kolmas oli tõesti, mhm? Vale. PEX on nagu chrome, kes kasutab sinu arvutimälu liiga palju. PEXil on väikesed glitchid mis eriti ei häiri teid aga tavamängijaid kyll.

Plz stop see argue okei. GM võidab.

MODE / ADMIN, LUKUSTAGE SEE TEEMA!
    Mineplex ei kasuta ühtegi teist 3rd party pluginat peale NoCheatPlusi. Jagad ehk täpsemat linki sellele, kus väidetakse vastupidist?
    Tsitaat Esialgu postitas: squeeze
    Mineplex ei kasuta ühtegi teist 3rd party pluginat peale NoCheatPlusi. Jagad ehk täpsemat linki sellele, kus väidetakse vastupidist?
    Mine otsi Spigotist siis. Ma sulle mingi ori pole, et sinu eest kõike teen. #REKT
    #REKT #REKT
    #REKT
    Mineplex kasutab momendil ainult Spigotit, NoCheatPlus-i, BungeeCord-i ja RedisBungee-d. Ülejäänud on neil kõik custom pluginad #Rekt

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas