Teema: PermissionsEX vs. GroupManager

Tulemused 1 kuni 10 21'st

PermissionsEX vs. GroupManager

Tervist!

Olen ise ka PEXi kasutanud aga GMi olen rohkem, sest see on just professionaalidele. PEX on rohkem algajatele. Videot saate näha siit: http://m.youtube.com/watch?v=SCvMywbHtAo

P.S. 》Ma ei taha vaidlust nende kahe kohta, okei? Lihtsalt vaadake ja mõelge järgi, kas olete algaja või professionaal.

- Joe ( 14 / M / Cett )
    Ma olen karviku ^ fandomiga liitunud ja mu 'asfo' on siin. "Cett" on minu custom karviku liik.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Latsekene, video on loodud groupmanageri fanboi poolt ja isik ei tunne pex-i funktsionaalsust mitte mingi nurga alt. Lisaks on eelnevalt juba selliseid postitusi loodud, niiet soovitan foorumit natuke uurida ja üles leida see teema.
    Tsitaat Esialgu postitas: T3hPr0z
    Latsekene, video on loodud groupmanageri fanboi poolt ja isik ei tunne pex-i funktsionaalsust mitte mingi nurga alt. Lisaks on eelnevalt juba selliseid postitusi loodud, niiet soovitan foorumit natuke uurida ja üles leida see teema.
    Top 5 viga selles tekstis^
    1. Ta pole fanboi - Tema isiklikult kasutab PEXi kuid ta on ka GMi kasutanud. Temale jäävad PEXi käsud meelde kuid mitte GMi.

2. PEXil on kaks asja mida GM teha ei saa ja need on: 1-Kaks ranki nimes "[rank1][rank2] nimi:" ja 2-Saab anda mängijale käsu, mis kehtib ka teistes mappides.

3. Sa oled võrolane "latsekene"?

4. Seal on aegunud teemad

5. Kui sa kasutad PEXi, noprobla. Igal inimesel oma valik aga mitte nendel, keda kutsun "servikuteks", kes jagavad ühte serverit. Targem otsustab, mitte rentija/hostija/pordi avaja
    Viimati muutis Furrycane - 04. jaanuar 2016 kell 15:24.
    Oi jummal küll mis grammar nazi siia sattunud.

1. Kui sa omad 1 serverit siis muidugi, ehk jääb sulle meelde ühe plugina commandid, ehk mitte. Isiklikult on minu serverite arenduse hulk pea tuhande juures.

2. 2 prefix-i "eelis" ei anna mitte midagi juurde arvestades, et 90% chat pluginatest (mida arvatavasti kasutab pea, et iga serveri omanik, kui vana sa ka ei oleks) suudavad selle teise prefixi sinna alati juurde lisada.

3. Humoorikas on näha nooremaid mõnitamas näha. 2016 ikkagist ;'D

4. Ei GM ega PEX pole sellest ajast eriliselt muutnud, aegumisest on asi kaugel.

5. Ise ka said aru mida just kirjutasid siia?
    Oi jummal küll mis grammar nazi siia sattunud.

1. Kui sa omad 1 serverit siis muidugi, ehk jääb sulle meelde ühe plugina commandid, ehk mitte. Isiklikult on minu serverite arenduse hulk pea tuhande juures.

2. 2 prefix-i "eelis" ei anna mitte midagi juurde arvestades, et 90% chat pluginatest (mida arvatavasti kasutab pea, et iga serveri omanik, kui vana sa ka ei oleks) suudavad selle teise prefixi sinna alati juurde lisada.

3. Humoorikas on näha nooremaid mõnitamas näha. 2016 ikkagist ;'D

4. Ei GM ega PEX pole sellest ajast eriliselt muutnud, aegumisest on asi kaugel.

5. Ise ka said aru mida just kirjutasid siia?
    1. "Kui sageli sa seda käsku kasutad?" on käskude memorize'ingu vastus. Mida rohkem kasutad, seda kauemaks meelde jääb.

2. Arvad? NÄIDE: P1 annab P2'le VIPi ja tahab ka anda "PRO" ranki aga siis on P2 PRO, mitte VIP. Seda lahendab PEX

3. Humoorikas oleks sind ISISe poolt maha põletamas näha. Mõnita enda suguseid, eks. Me kõik olime noored. Arvesta sellega M8.

4. Praegused teemad on aegunud, pluginad on improve'inud ja system on teistsugune. DWI.

5. Ma moodustan slänge ja lühendeid:
    Prükkar - prügikast
    Trükkar - ettetrügija
    Lollur - lollitaja
    Roppur - ropendaja
    Sekkur - isik kes sekkub teiste asjadesse
    Mõnnur - mõnitaja
    Mõllur - 'mõliseja' n0t str8?!
    Ikkur - igav inimene
    Hallur - hale inimene
    Kartur - kes kardab midagi/kedagi
    Lakkur - kes lakub igasugu jama
    Nuuskur - kes nuusutab igasugujama
    Õkkar - õgija
    Venkur - venelane / vene keelt kõnelev isik
    Karvur - isik kes on liitunud "Furry Fandom"iga (mina)
    Rekkur - Sparta Remiksija
    Vankur - vaene inimene
    Kollur - naissoost inimesed (nad on koletised)
    Helmur - keda narritakse heeliumiks
    Värkur - keda narritakse värdjaks
    Pedur - pede
    Littur - lits
    Lippur - libu
    Perast - pederast
    Riistu - keda kutsutakse munniks
    Servik - (server + kaksik) kaks isikut jagavad ühte serverit
    Tõmblur - kes tõmbleb teistega
    Norrul - tülinorija
    Vallur - valetaja
    Narrur - narritaja
    Miner/minur (mainer - mainur) - minecrafti mängiv isik
    Pollur - politsei
    Pättur - pättust teinud isik
    Valkur - varastaja
    Nohhur - nohik
    Küssar - küsimus
    Vassur - vastus
    Memmur - Meme
    Trasur - translaatorit kasutav isik
    Lõugur - lõugav isik
    Kiljur - kiljuja
    Tattur - 4 - 12 aastased
    Tallur - talunik
    Ellur - ellujääja
    Pakkur - paks
    Kontu - kõhn
    Priksu - priske
    Kõvvur - omaarust 'Kõva Mees'
    Võrol võro kiilt rääkiv isik

Veel midagi?
    Viimati muutis Furrycane - 04. jaanuar 2016 kell 17:50.
    Mine mängi oma karvastega kuskil ja ära raiska 2h comebacki kirjutamise peale ;'D

Kui sul tõesti pole tehnilisi kogemusi pex-i ja groupmanageri erinevuse poole pealt siis pole vaja endast suurematele ja kogenumatele sõnu loopida. Ehk ja kui sa oled keldriserveri omanik saab groupmanager sellega hakkama, aga kui hakata rääkima suurematest serveritest siis pex-i kasutajate ja süsteemide käsitlemine on vajalik selleks.
    Mine mängi oma karvastega kuskil ja ära raiska 2h comebacki kirjutamise peale ;'D

Kui sul tõesti pole tehnilisi kogemusi pex-i ja groupmanageri erinevuse poole pealt siis pole vaja endast suurematele ja kogenumatele sõnu loopida. Ehk ja kui sa oled keldriserveri omanik saab groupmanager sellega hakkama, aga kui hakata rääkima suurematest serveritest siis pex-i kasutajate ja süsteemide käsitlemine on vajalik selleks.
    PEX on populaarne. See on põhjus miks seda kasutatakse. Mineplex kasutab ise zPermissions ja zChat'i ning veel vähesed pluginad. Ülejääk on ise programeeritud, BT. Karvikud ei mängi ja nende system ei käi nii. Kuna sa ei tea kes nad ikkagi on ja milline käitumine nende juures on siis ära tule plõksima, eks. Sa võid omada Prison serverit kuna PEX on seal kõige olulisem. Kui tahad natukese confuse'i, siis võta GroupManager ja proovi Prison server teha. Kõige paremini töötab GM Factions alal. Ära tule complainima, eks? Aga olen otsinud servereid (multiserveriga-servereid), kus GM oli peamiselt Survival, Factions, HG ja SG serveri rankiplugin. GroupManagerile saab lisada RankUp ala nagu PEX Prison serveris kuid pead esialgu GMi master'ima. Mina pole 1 aasta tegelenud serveritega aga arvutiosad kätte saan siis master'in kiiresti ära. See, et sa suurem oled vahet ei tee. Kaua sa kogenud oled teeb vahet, BT. GroupManageris saab olla eraldi rank, eraldi permission nagu PEX aga pead lisama uued permissionid groups.yml'i uuesti ja serveri reloadima. Ma ei taha vaielda, aga pane suu kinni ja vaata ennast peeglist. Sa võid olla vanem või suurem kuid that doesnt make any sense (eesti keeles oleks veider lause). Ja kui kirjavigu näed, siis süüdista mu suurt näppu ja siis nutitelefoni klaviatuuri. Sa lihtsalt arvad, et oled siin teistest parem kuid seal on kõige populaarsem Mänguväli (eestis). Niiet, mul on enda nurk, sul on enda nurk ning me sealt ära ei tule, selge? GC
    5 aastase kogemuse puhul (ja nagu ma eelnevalt mainisin pea 1k servereid) võin vabalt öelda, et pex on iga gamemode süsteemi puhul parim valik, oleneb kui geniaalne sa oled, et seda pluginat ka vastavalt utiliseerida. Mänguväli, samamoodi nagu UG olid kunagised asjad mis on tänapäevaks välja surnud. Samuti nimetada oskan vaid üksikuid isikuid kes väheke paremini asja tunnevad kui mina.
    Kui sa ei tea kellega sa räägid õieti siis ära oma suud lahti tee ja ego hoia ka omale
    Tsitaat Esialgu postitas: Furrycane
    GroupManageris saab olla eraldi rank, eraldi permission nagu PEX aga pead lisama uued permissionid groups.yml'i uuesti ja serveri reloadima.
    Kood:
    /pex reload
    Wrong, no?
    Sa nagu lahmid neid vastuväiteid PermissionsExi selga vihaga, mitte mõistusega. Palun uuri tausta enne lahmimist.

5 aastase kogemuse puhul (ja nagu ma eelnevalt mainisin pea 1k servereid) võin vabalt öelda, et pex on iga gamemode süsteemi puhul parim valik, oleneb kui geniaalne sa oled, et seda pluginat ka vastavalt utiliseerida.
    Ka minu go-to valik, kuigi kokkupuuted GMiga on minimaalsed, arutlemiseks puudulikud.

Mänguväli, samamoodi nagu UG olid kunagised asjad mis on tänapäevaks välja surnud. Samuti nimetada oskan vaid üksikuid isikuid kes väheke paremini asja tunnevad kui mina.
    Kinnitan infot. Kogu aja oli plugin vägagi töökindel ja vajas väga harva parandamist.
    Tsitaat Esialgu postitas: Furrycane
    PEX on populaarne. See on põhjus miks seda kasutatakse. Mineplex kasutab ise zPermissions ja zChat'i ning veel vähesed pluginad. Ülejääk on ise programeeritud, BT. Karvikud ei mängi ja nende system ei käi nii. Kuna sa ei tea kes nad ikkagi on ja milline käitumine nende juures on siis ära tule plõksima, eks. Sa võid omada Prison serverit kuna PEX on seal kõige olulisem. Kui tahad natukese confuse'i, siis võta GroupManager ja proovi Prison server teha. Kõige paremini töötab GM Factions alal. Ära tule complainima, eks? Aga olen otsinud servereid (multiserveriga-servereid), kus GM oli peamiselt Survival, Factions, HG ja SG serveri rankiplugin. GroupManagerile saab lisada RankUp ala nagu PEX Prison serveris kuid pead esialgu GMi master'ima. Mina pole 1 aasta tegelenud serveritega aga arvutiosad kätte saan siis master'in kiiresti ära. See, et sa suurem oled vahet ei tee. Kaua sa kogenud oled teeb vahet, BT. GroupManageris saab olla eraldi rank, eraldi permission nagu PEX aga pead lisama uued permissionid groups.yml'i uuesti ja serveri reloadima. Ma ei taha vaielda, aga pane suu kinni ja vaata ennast peeglist. Sa võid olla vanem või suurem kuid that doesnt make any sense (eesti keeles oleks veider lause). Ja kui kirjavigu näed, siis süüdista mu suurt näppu ja siis nutitelefoni klaviatuuri. Sa lihtsalt arvad, et oled siin teistest parem kuid seal on kõige populaarsem Mänguväli (eestis). Niiet, mul on enda nurk, sul on enda nurk ning me sealt ära ei tule, selge? GC
    Mineplexil ei kasuta zPermissionse ega zChati. Kust see info pärineb?
    Neil on enda permissions süsteem.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas