Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PermissionsEX vs. GroupManager

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Olen ise ka PEXi kasutanud aga GMi olen rohkem, sest see on just professionaalidele. PEX on rohkem algajatele. Videot saate näha siit:

 

P.S. 》Ma ei taha vaidlust nende kahe kohta, okei? Lihtsalt vaadake ja mõelge järgi, kas olete algaja või professionaal.

 

- Joe ( 14 / M / Cett )

Ma olen karviku ^ fandomiga liitunud ja mu 'asfo' on siin. "Cett" on minu custom karviku liik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Latsekene, video on loodud groupmanageri fanboi poolt ja isik ei tunne pex-i funktsionaalsust mitte mingi nurga alt. Lisaks on eelnevalt juba selliseid postitusi loodud, niiet soovitan foorumit natuke uurida ja üles leida see teema.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Latsekene, video on loodud groupmanageri fanboi poolt ja isik ei tunne pex-i funktsionaalsust mitte mingi nurga alt. Lisaks on eelnevalt juba selliseid postitusi loodud, niiet soovitan foorumit natuke uurida ja üles leida see teema.

Top 5 viga selles tekstis^

1. Ta pole fanboi - Tema isiklikult kasutab PEXi kuid ta on ka GMi kasutanud. Temale jäävad PEXi käsud meelde kuid mitte GMi.

 

2. PEXil on kaks asja mida GM teha ei saa ja need on: 1-Kaks ranki nimes "[rank1][rank2] nimi:" ja 2-Saab anda mängijale käsu, mis kehtib ka teistes mappides.

 

3. Sa oled võrolane "latsekene"?

 

4. Seal on aegunud teemad

 

5. Kui sa kasutad PEXi, noprobla. Igal inimesel oma valik aga mitte nendel, keda kutsun "servikuteks", kes jagavad ühte serverit. Targem otsustab, mitte rentija/hostija/pordi avaja

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oi jummal küll mis grammar nazi siia sattunud.

 

1. Kui sa omad 1 serverit siis muidugi, ehk jääb sulle meelde ühe plugina commandid, ehk mitte. Isiklikult on minu serverite arenduse hulk pea tuhande juures.

 

2. 2 prefix-i "eelis" ei anna mitte midagi juurde arvestades, et 90% chat pluginatest (mida arvatavasti kasutab pea, et iga serveri omanik, kui vana sa ka ei oleks) suudavad selle teise prefixi sinna alati juurde lisada.

 

3. Humoorikas on näha nooremaid mõnitamas näha. 2016 ikkagist ;'D

 

4. Ei GM ega PEX pole sellest ajast eriliselt muutnud, aegumisest on asi kaugel.

 

5. Ise ka said aru mida just kirjutasid siia?


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Oi jummal küll mis grammar nazi siia sattunud.

 

1. Kui sa omad 1 serverit siis muidugi, ehk jääb sulle meelde ühe plugina commandid, ehk mitte. Isiklikult on minu serverite arenduse hulk pea tuhande juures.

 

2. 2 prefix-i "eelis" ei anna mitte midagi juurde arvestades, et 90% chat pluginatest (mida arvatavasti kasutab pea, et iga serveri omanik, kui vana sa ka ei oleks) suudavad selle teise prefixi sinna alati juurde lisada.

 

3. Humoorikas on näha nooremaid mõnitamas näha. 2016 ikkagist ;'D

 

4. Ei GM ega PEX pole sellest ajast eriliselt muutnud, aegumisest on asi kaugel.

 

5. Ise ka said aru mida just kirjutasid siia?

1. "Kui sageli sa seda käsku kasutad?" on käskude memorize'ingu vastus. Mida rohkem kasutad, seda kauemaks meelde jääb.

 

2. Arvad? NÄIDE: P1 annab P2'le VIPi ja tahab ka anda "PRO" ranki aga siis on P2 PRO, mitte VIP. Seda lahendab PEX :)

 

3. Humoorikas oleks sind ISISe poolt maha põletamas näha. Mõnita enda suguseid, eks. Me kõik olime noored. Arvesta sellega M8.

 

4. Praegused teemad on aegunud, pluginad on improve'inud ja system on teistsugune. DWI.

 

5. Ma moodustan slänge ja lühendeid:

Prükkar - prügikast

Trükkar - ettetrügija

Lollur - lollitaja

Roppur - ropendaja

Sekkur - isik kes sekkub teiste asjadesse

Mõnnur - mõnitaja

Mõllur - 'mõliseja' n0t str8?!

Ikkur - igav inimene

Hallur - hale inimene

Kartur - kes kardab midagi/kedagi

Lakkur - kes lakub igasugu jama

Nuuskur - kes nuusutab igasugujama

Õkkar - õgija

Venkur - venelane / vene keelt kõnelev isik

Karvur - isik kes on liitunud "Furry Fandom"iga (mina)

Rekkur - Sparta Remiksija

Vankur - vaene inimene

Kollur - naissoost inimesed (nad on koletised)

Helmur - keda narritakse heeliumiks

Värkur - keda narritakse värdjaks

Pedur - pede

Littur - lits

Lippur - libu

Perast - pederast

Riistu - keda kutsutakse munniks

Servik - (server + kaksik) kaks isikut jagavad ühte serverit

Tõmblur - kes tõmbleb teistega

Norrul - tülinorija

Vallur - valetaja

Narrur - narritaja

Miner/minur (mainer - mainur) - minecrafti mängiv isik

Pollur - politsei

Pättur - pättust teinud isik

Valkur - varastaja

Nohhur - nohik

Küssar - küsimus

Vassur - vastus

Memmur - Meme

Trasur - translaatorit kasutav isik

Lõugur - lõugav isik

Kiljur - kiljuja

Tattur - 4 - 12 aastased

Tallur - talunik

Ellur - ellujääja

Pakkur - paks

Kontu - kõhn

Priksu - priske

Kõvvur - omaarust 'Kõva Mees'

Võrol võro kiilt rääkiv isik

 

 

Veel midagi?

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mine mängi oma karvastega kuskil ja ära raiska 2h comebacki kirjutamise peale ;'D

 

Kui sul tõesti pole tehnilisi kogemusi pex-i ja groupmanageri erinevuse poole pealt siis pole vaja endast suurematele ja kogenumatele sõnu loopida. Ehk ja kui sa oled keldriserveri omanik saab groupmanager sellega hakkama, aga kui hakata rääkima suurematest serveritest siis pex-i kasutajate ja süsteemide käsitlemine on vajalik selleks.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mine mängi oma karvastega kuskil ja ära raiska 2h comebacki kirjutamise peale ;'D

 

Kui sul tõesti pole tehnilisi kogemusi pex-i ja groupmanageri erinevuse poole pealt siis pole vaja endast suurematele ja kogenumatele sõnu loopida. Ehk ja kui sa oled keldriserveri omanik saab groupmanager sellega hakkama, aga kui hakata rääkima suurematest serveritest siis pex-i kasutajate ja süsteemide käsitlemine on vajalik selleks.

 

PEX on populaarne. See on põhjus miks seda kasutatakse. Mineplex kasutab ise zPermissions ja zChat'i ning veel vähesed pluginad. Ülejääk on ise programeeritud, BT. Karvikud ei mängi ja nende system ei käi nii. Kuna sa ei tea kes nad ikkagi on ja milline käitumine nende juures on siis ära tule plõksima, eks. Sa võid omada Prison serverit kuna PEX on seal kõige olulisem. Kui tahad natukese confuse'i, siis võta GroupManager ja proovi Prison server teha. Kõige paremini töötab GM Factions alal. Ära tule complainima, eks? Aga olen otsinud servereid (multiserveriga-servereid), kus GM oli peamiselt Survival, Factions, HG ja SG serveri rankiplugin. GroupManagerile saab lisada RankUp ala nagu PEX Prison serveris kuid pead esialgu GMi master'ima. Mina pole 1 aasta tegelenud serveritega aga arvutiosad kätte saan siis master'in kiiresti ära. See, et sa suurem oled vahet ei tee. Kaua sa kogenud oled teeb vahet, BT. GroupManageris saab olla eraldi rank, eraldi permission nagu PEX aga pead lisama uued permissionid groups.yml'i uuesti ja serveri reloadima. Ma ei taha vaielda, aga pane suu kinni ja vaata ennast peeglist. Sa võid olla vanem või suurem kuid that doesnt make any sense (eesti keeles oleks veider lause). Ja kui kirjavigu näed, siis süüdista mu suurt näppu ja siis nutitelefoni klaviatuuri. Sa lihtsalt arvad, et oled siin teistest parem kuid seal on kõige populaarsem Mänguväli (eestis). Niiet, mul on enda nurk, sul on enda nurk ning me sealt ära ei tule, selge? GC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 aastase kogemuse puhul (ja nagu ma eelnevalt mainisin pea 1k servereid) võin vabalt öelda, et pex on iga gamemode süsteemi puhul parim valik, oleneb kui geniaalne sa oled, et seda pluginat ka vastavalt utiliseerida. Mänguväli, samamoodi nagu UG olid kunagised asjad mis on tänapäevaks välja surnud. Samuti nimetada oskan vaid üksikuid isikuid kes väheke paremini asja tunnevad kui mina.

Kui sa ei tea kellega sa räägid õieti siis ära oma suud lahti tee ja ego hoia ka omale ;)


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
GroupManageris saab olla eraldi rank, eraldi permission nagu PEX aga pead lisama uued permissionid groups.yml'i uuesti ja serveri reloadima.

/pex reload

Wrong, no?

Sa nagu lahmid neid vastuväiteid PermissionsExi selga vihaga, mitte mõistusega. Palun uuri tausta enne lahmimist.

 

5 aastase kogemuse puhul (ja nagu ma eelnevalt mainisin pea 1k servereid) võin vabalt öelda, et pex on iga gamemode süsteemi puhul parim valik, oleneb kui geniaalne sa oled, et seda pluginat ka vastavalt utiliseerida.

Ka minu go-to valik, kuigi kokkupuuted GMiga on minimaalsed, arutlemiseks puudulikud.

 

Mänguväli, samamoodi nagu UG olid kunagised asjad mis on tänapäevaks välja surnud. Samuti nimetada oskan vaid üksikuid isikuid kes väheke paremini asja tunnevad kui mina.

Kinnitan infot. Kogu aja oli plugin vägagi töökindel ja vajas väga harva parandamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PEX on populaarne. See on põhjus miks seda kasutatakse. Mineplex kasutab ise zPermissions ja zChat'i ning veel vähesed pluginad. Ülejääk on ise programeeritud, BT. Karvikud ei mängi ja nende system ei käi nii. Kuna sa ei tea kes nad ikkagi on ja milline käitumine nende juures on siis ära tule plõksima, eks. Sa võid omada Prison serverit kuna PEX on seal kõige olulisem. Kui tahad natukese confuse'i, siis võta GroupManager ja proovi Prison server teha. Kõige paremini töötab GM Factions alal. Ära tule complainima, eks? Aga olen otsinud servereid (multiserveriga-servereid), kus GM oli peamiselt Survival, Factions, HG ja SG serveri rankiplugin. GroupManagerile saab lisada RankUp ala nagu PEX Prison serveris kuid pead esialgu GMi master'ima. Mina pole 1 aasta tegelenud serveritega aga arvutiosad kätte saan siis master'in kiiresti ära. See, et sa suurem oled vahet ei tee. Kaua sa kogenud oled teeb vahet, BT. GroupManageris saab olla eraldi rank, eraldi permission nagu PEX aga pead lisama uued permissionid groups.yml'i uuesti ja serveri reloadima. Ma ei taha vaielda, aga pane suu kinni ja vaata ennast peeglist. Sa võid olla vanem või suurem kuid that doesnt make any sense (eesti keeles oleks veider lause). Ja kui kirjavigu näed, siis süüdista mu suurt näppu ja siis nutitelefoni klaviatuuri. Sa lihtsalt arvad, et oled siin teistest parem kuid seal on kõige populaarsem Mänguväli (eestis). Niiet, mul on enda nurk, sul on enda nurk ning me sealt ära ei tule, selge? GC

Mineplexil ei kasuta zPermissionse ega zChati. Kust see info pärineb?

Neil on enda permissions süsteem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mineplexil ei kasuta zPermissionse ega zChati. Kust see info pärineb?

Neil on enda permissions süsteem.

Spigotis on Mineplexi mõned pluginad avaldatud nimedena aga mitteallalaaditavad.

 

ū aastase kogemuse puhul (ja nagu ma eelnevalt mainisin pea 1k servereid) võin vabalt öelda, et pex on iga gamemode süsteemi puhul parim valik, oleneb kui geniaalne sa oled, et seda pluginat ka vastavalt utiliseerida. Mänguväli, samamoodi nagu UG olid kunagised asjad mis on tänapäevaks välja surnud. Samuti nimetada oskan vaid üksikuid isikuid kes väheke paremini asja tunnevad kui mina.

Kui sa ei tea kellega sa räägid õieti siis ära oma suud lahti tee ja ego hoia ka omale ;)

 

Tean kyll. R22gin yhe idioodiga, kes onaarust targem, hmh.

 

/pex reload

Wrong, no?

Sa nagu lahmid neid vastuväiteid PermissionsExi selga vihaga, mitte mõistusega. Palun uuri tausta enne lahmimist.

 

 

Ka minu go-to valik, kuigi kokkupuuted GMiga on minimaalsed, arutlemiseks puudulikud.

 

 

Kinnitan infot. Kogu aja oli plugin vägagi töökindel ja vajas väga harva parandamist.

See esimene käib groupmanageri kohta, tropp. Loe ennem yle, siis vasta. "READ THE MUTHAFUCKIN THREAD BEFORE YOU MUTHAFUCKIN POST"

 

Teine näitab seda kui algajad te olete. PEX on populaarne, saage aru. Ainult profesionaalsed serveri omanikud võtavad GroupManageri.

 

Kolmas oli tõesti, mhm? Vale. PEX on nagu chrome, kes kasutab sinu arvutimälu liiga palju. PEXil on väikesed glitchid mis eriti ei häiri teid aga tavamängijaid kyll.

 

Plz stop see argue okei. GM võidab.

 

MODE / ADMIN, LUKUSTAGE SEE TEEMA!

Muudetud liikme Furrycane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol, ära nüüd närvi sellepärast mine. :D See, et sulle meeldib GM ei tähenda, et see võidab. Mina isiklikult pole GM-i näinud ammu juba kasutuses kuskil, aga see-selleks. Igalühel on eriarvamus, ja kui sina arvad, et GM on parem, siis on, ei ole vaja siin karjuma hakata.

Samuti eelistan ka mina PEX-i GM-i üle. Väga hästi hakkama saanud ilma vigadeta, kui oskad seda kasutada.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol, ära nüüd närvi sellepärast mine. :D See, et sulle meeldib GM ei tähenda, et see võidab. Mina isiklikult pole GM-i näinud ammu juba kasutuses kuskil, aga see-selleks. Igalühel on eriarvamus, ja kui sina arvad, et GM on parem, siis on, ei ole vaja siin karjuma hakata.

Samuti eelistan ka mina PEX-i GM-i üle. Väga hästi hakkama saanud ilma vigadeta, kui oskad seda kasutada.

Oskan kuid erroreid tuleb. GM on stabiilsen ja PEX on debiilsem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oskan kuid erroreid tuleb. GM on stabiilsen ja PEX on debiilsem.

 

Ma oskan, ei tule erroreid. Ilmselgelt teed sa midagi valesti. Mõlemad on stabiilsed, lihtsalt nüüd on asi selles, et sina teed midagi valesti.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spigotis on Mineplexi mõned pluginad avaldatud nimedena aga mitteallalaaditavad.

 

 

 

Tean kyll. R22gin yhe idioodiga, kes onaarust targem, hmh.

 

 

See esimene käib groupmanageri kohta, tropp. Loe ennem yle, siis vasta. "READ THE MUTHAFUCKIN THREAD BEFORE YOU MUTHAFUCKIN POST"

 

Teine näitab seda kui algajad te olete. PEX on populaarne, saage aru. Ainult profesionaalsed serveri omanikud võtavad GroupManageri.

 

Kolmas oli tõesti, mhm? Vale. PEX on nagu chrome, kes kasutab sinu arvutimälu liiga palju. PEXil on väikesed glitchid mis eriti ei häiri teid aga tavamängijaid kyll.

 

Plz stop see argue okei. GM võidab.

 

MODE / ADMIN, LUKUSTAGE SEE TEEMA!

 

Mineplex ei kasuta ühtegi teist 3rd party pluginat peale NoCheatPlusi. Jagad ehk täpsemat linki sellele, kus väidetakse vastupidist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Mine otsi Spigotist siis. Ma sulle mingi ori pole, et sinu eest kõike teen. #REKT

#REKT #REKT

#REKT

 

Asi pole siin "orjatsemises" vms, vaid sa võiksid tuua tõendeid oma argumentidele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.