Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palun ruttu abi

Soovitatud postitused

Nii, asi on siis nii, et käisin sõbra juures arvutiga ööseks eksole(lauaarvuti), noh ühendasin seal tema modemiga ära ja värki, kõik töötas, nüüd tõin koju arvuti, panen käima ja kõik ühendatud ja värki ja netti pole. Ütleb, et Local Area Connection Unidentified Network. Noh pmst ma saan aru nii, et arvuti ühendas ennast teise IP-ga ära ja siis minu omaga peab ka uuesti kuidagi vms? Palun abi :)

 

Ja troubleshootis pillub veel, et "The default gateway is not available"

 

Nonii nüüd tegin midagi ja kui troubleshootin, siis ütleb"There might be a problem with the driver for the Local Area Connection adapter"

Muudetud liikme Shift-'i poolt

mia-khalifa-drake-.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovi disableda kõik networkid,tee arvutile ja modemile restart ja siis enable uuesti,kui sellest pole abi soovitan kontrollida draiverid üle.


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Proovitud kõik asjad, ikka ei tööta

 

Nonii, sain teada, et probleem pistikus, eile sain muidu korda ka juba, kui liigutasin seda. Nii, aga asi siis selline, et mul seinas 2 etherneti pistikut kõrvuti, aga ainult ühest tuleb netti kui ühendan. Mingeid elektrikuid on siin, saate öelda milles asi?

Muudetud liikme Shift-'i poolt

mia-khalifa-drake-.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.