Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis sa alles 4 aastat hiljem märkad, et su nime googeldades viskab ette scam teema v? Kahtlane imo


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esiteks on selline võimalus, et tegu on nimekaimuga, kuid ma pigem pakuks, et minevikus tehtud vead on sulle lõpuks ringiga tagasi jõudnud. Ausalt öeldes on meeldiv vaadata kuidas endisel scammeril (arvatavasti oled sa muidugi sama kelm edasi) vesi ahjus ja nutumaik suus.

 

See juristi jutt on arvatavasti sulepeast välja imetud, kuna muidu oleks sa ammu avalduse teinud.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa võid vabalt oma juristilt raha tagasi küsida konsultatsiooni eest. Arvestades seda, et antud pettuse teemas ei ole isikukoodi kirjutatud, siis miks sa arvad, et tegemist on just sinuga? Kristo Visnapuu - mõlemad eestimaal vägagi levinult kasutatavad ees- ja perekonna nimed. Ametivõimud räägivad sulle täpselt sama juttu ning mingisugust kohtu ''case'' siit välja pressida ei saa.

 

Teiseks, arvatavasti tegemist oligi sinuga, kes aastaid tagasi pettis. Inimese aju on müstiline ning keerukas. Mina arvan, et 4 aastat tagasi olidki sina see kurjajuur. Sa oled lugenud seda teemat(Ja ka teisi) korduvalt minevikus ja see on sulle jäänud meelde. Nüüd, kui oled suureks kasvanud, üritad kasutada kavalust, et nii nimetatud ''vana elu'' kustutada.

 

https://www.facebook.com/kristo.visnapuu

 

Võru müügimees?

 

Mina ei eemaldaks mitte ühtegi postitust, enne kui raha on kantud tagasi iniemstele, kes kunagisel ajal on sellest ilma jäänud. Life is A B*tch?

 

+1 Logic - Jõudsid Ette.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nägid nüüd, omal ajal teenitud ekstra kopikad hakkavad vist tulevasele "ärimehele" karmilt kätte maksma. Wise man once said that Karma is a Bitch.

 

Päris valusalt slapib ikka.

 

 

//kurjam küll, te kõik nii nobedad :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa võid vabalt oma juristilt raha tagasi küsida konsultatsiooni eest. Arvestades seda, et antud pettuse teemas ei ole isikukoodi kirjutatud, siis miks sa arvad, et tegemist on just sinuga? Kristo Visnapuu - mõlemad eestimaal vägagi levinult kasutatavad ees- ja perekonna nimed. Ametivõimud räägivad sulle täpselt sama juttu ning mingisugust kohtu ''case'' siit välja pressida ei saa.

 

Teiseks, arvatavasti tegemist oligi sinuga, kes aastaid tagasi pettis. Inimese aju on müstiline ning keerukas. Mina arvan, et 4 aastat tagasi olidki sina see kurjajuur. Sa oled lugenud seda teemat(Ja ka teisi) korduvalt minevikus ja see on sulle jäänud meelde. Nüüd, kui oled suureks kasvanud, üritad kasutada kavalust, et nii nimetatud ''vana elu'' kustutada.

 

https://www.facebook.com/kristo.visnapuu

 

Võru müügimees?

 

Mina ei eemaldaks mitte ühtegi postitust, enne kui raha on kantud tagasi iniemstele, kes kunagisel ajal on sellest ilma jäänud. Life is A B*tch?

 

+1 Logic - Jõudsid Ette.

 

Kõik on öeldud, kuid tema aju on samasuur kui facebooki nn hetkene profiilipilt! :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma pole paypaliga tegelenudki esiteks, teiseks see asi häirib mind alles nüüd, eelnevalt olen kõrvale vaadanud kuni see mu elu häirima hakkas. Karma tuleb aind siis kui oled selle välja teeninud, mul pole tegemist mingi krdi kellegi raha omastamisega.. Pole olnud sellises vaesuses, et peaks kellegi teise rahakoti kallale minema. Elan võrus ning olen tõesti müügimees kes tegutseb tartus, miks see ette jääb teile? Ma saan aru jah et skeem käib ikka niipidi et ma nn ajan enda nime pesemiseks jama siin, seda juhtub teil siin vist tihti, aga seekord pole nii nagu te vist harjunud nägema. Tavapärane eestlane. Siit vist abi sellel kohal ei leia ning seadusi tean küllalt hästi et sellel kohal edasi tegutseda.

Ma tõesti ei mõista miks te usute et petturid tõesti oma nime alt tegutsevad.. müstika on see issanda loomaaed.

Thanks for support!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pole paypaliga tegelenudki esiteks, teiseks see asi häirib mind alles nüüd, eelnevalt olen kõrvale vaadanud kuni see mu elu häirima hakkas. Karma tuleb aind siis kui oled selle välja teeninud, mul pole tegemist mingi krdi kellegi raha omastamisega.. Pole olnud sellises vaesuses, et peaks kellegi teise rahakoti kallale minema. Elan võrus ning olen tõesti müügimees kes tegutseb tartus, miks see ette jääb teile? Ma saan aru jah et skeem käib ikka niipidi et ma nn ajan enda nime pesemiseks jama siin, seda juhtub teil siin vist tihti, aga seekord pole nii nagu te vist harjunud nägema. Tavapärane eestlane. Siit vist abi sellel kohal ei leia ning seadusi tean küllalt hästi et sellel kohal edasi tegutseda.

Ma tõesti ei mõista miks te usute et petturid tõesti oma nime alt tegutsevad.. müstika on see issanda loomaaed.

Thanks for support!

 

 

Ilus jutt, kuid mina olen siiani sellel arvamusel, et me kõik teeme vigu. Kes rohkem, kes vähem ja kellel tuleb mõistus pähe, kellel ei tule. Kuid seni kuni pole oma võlgu ära maksnud, ei tohiks petturi listist nime eemaldada. Maksad võla ära, heastad oma vead ja palun väga. Sinu jutt juba näitab seda, et sa oled seda teinud, ning teiseks see advokaadi möla võib uskuda ehk mõni 13 aastane, kes kardab karme tagajärgesi. Ma olen enam kui kindel, et seda nime ei eemaldata ja sa ei tee mitte midagi oma advokaadiga selle heaks.

 

Head võlgade tasumist ja ma usun, et peale seda saad oma müügimehe tööd edasi teha.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siiani te ei saa aru, et ma ei pea kellegile midagi maksma kuna ma pole ka kellegilt võtnud. Võtku admin ühendust nende ohvritega ja näidaku ette mulle et nad on Kristo Visnapuu arvele raha kandnud. Miks te inimesed maksate inimesele kes esineb nime all Kristo Visnapuu aga tahab et kannaksid raha ala vladimirile.

Te otsite mu jutust välja termineid mille järgi oletate et valetan, oletage siis edasi ma tegin selle siia abi jaoks ning kui abi eitule pole mõtet torkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellessuhtes olgu, kui sa väidad, et sina pole kedagi isiklikult kottinud ja tahad, et see teema kustutatakse, siis on see sinu ülesanne leida 'ohver' üles, mitte adminite. Väga kahtlen, et suudad diggida üles 4-aasta vanuseid pilte või convosid, mis suudaksid tõestada, et sa oledki süüdlaseks tembeldatud. Hetkel ongi paraku lihtsalt sinu sõna teise vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

No natuke mõistlikum jutt juba..Kui vaatasin ja lugesin minu nime alt tegeleva scammeri kunagisi vastuseid ohvritele siis sellisest idiootsest jutust võin nüüd juba oletada võru kunagist staarhuiiarit, aga 4a tagust asja ma väga tõestada vist eisaa jah.. Ma pole asjaga nii veel tegelenud kuna eelnevalt pidasin seda tähtsusetuks kuid nüüd mängib internet ja sellega seonduv elus suuremat rolli minujaoks ning arvasin et pole probleemi selle ebameeldivuse likvideerimisega kui probleemiks muutub, aga olen olukorras nüüd kus saan uuesti lambist soppa kuigi tulin abi otsima. Kõik pole huiiarid ning ükski normaalne inimene pole ni loll et oma nime määriks, isegi huiiarid pole ni lollid ja selletõttu kasutavadki kellegi teise nime, et ise asjast nagu säga välja libiseda. Ma olen kindel, et ma pole ainuke kelle nime see tegelane kasutas.

 

Ja leidsin ka tõendi, et see scammer kes minu nime alt tegutses, tegutses kasutajaga Ice Tea siin foorumis. Mina olen sündinud 16.01.1993 aga tollel on märgitud oma sünnikuupäevaks 14.03.1991. Järelikult polnud tal taipu või ei teadnud minu sünnikuupäeva ning pani enda oma. Rahvas enne tehinguid võiks samuti kasutaja tausta uurida.. selline asi peaks tuvastama sekundiga petturi.

Muudetud liikme kristomees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust, ei tekita offtopicut, aga kui huiarid ei ole nii lollid ja enda nime ei kasuta, siis kuidas enamuste nimed internetis üleval on? Või kõik huiarid, Need Revod, Anttid on ka lambist kellegi teise poolt kasutatud ja tegelikult nemad pole midagi teinud? Kuna huiarid pole nii lollid, et nad peaks oma nime all esinema?

Paljud teevad noores peast jamasi, paljud ei avalikusta oma nime, aga tänu MSNile/Skypele/Facebookile saadakse kuidagi nimi teada, ning tänu sellele lähed sa koos nimega ülesse, isegi kui sa esitled alguses ennast "Igorina" kuigi oled "Kristo".

 

Edu probleemi lahendamisel, kuid seda pole mõtet toota, et huiarid pole nii lollid, et oma nime kasutaks.

 

NB: Teades vahvli süsteemi, siis siit Sa enne teema kustutamist ei tohiks saada, kui ohver pole oma raha saanud, üldjuhul on nii alati olnud.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Saan aru et ohvrid peavad raha saama first, aga mina ei hakka lambist kellegile rahasid kandma kui mina pole neid eelnevalt omastanud, aga ma pole ka sellega nõus et see jama mind siia jälitama jääks.. See 16eur millega siin keegi kannatas poleks mingi probleem mul ära maksta ja poleks kunagi olnud aga asi põhimõttes ning heast peast maihakka kellegile klotsi viskama.

Muudetud liikme kristomees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Samamoodi heast peast ei võta keegi seda maha. Nii kurb kui see ka poleks, praegusel ajal juhtkond ei tee paljudest asjadest välja ja nii see värk edasi logiseb.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te vingute siin Kristo kallal, teie nimesid võib ükskõik kes kus kasutada kellegi petmiseks. See ei tähenda kohe, et tal ei ole õigust nõuda tema nime eemaldamist. Need inimesed kes petta said on lihtsalt lollid, et ei pöördunud sellega politseisse ja kõik aga muidugi mine tea ehk pöördusid, said oma asja lahendatud ja edasi neid ei huvita see "scam report" vms. Inimesed te midagi karmast ei tea siis hoidke no suud kinni, seletate juba nagu mingid 15 aastased karmast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis te vingute siin Kristo kallal, teie nimesid võib ükskõik kes kus kasutada kellegi petmiseks. See ei tähenda kohe, et tal ei ole õigust nõuda tema nime eemaldamist. Need inimesed kes petta said on lihtsalt lollid, et ei pöördunud sellega politseisse ja kõik aga muidugi mine tea ehk pöördusid, said oma asja lahendatud ja edasi neid ei huvita see "scam report" vms. Inimesed te midagi karmast ei tea siis hoidke no suud kinni, seletate juba nagu mingid 15 aastased karmast.

 

Kuule kukk mida sa siin üldse ärpled. Nagu ma ennegi mainisin on tema sõna hetkel lihtsalt mingi suvalise vastu ja puuduvad igasugused tõendid. Ilmselgelt mingit ülesaamis teema ja nime eemaldamist nii lihtsalt ei toimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

What goes around, comes around. Ei hakka kedagi küll scammeriks tembeldama, aga see värk on kuidagi liiga fishy.

 

"Ma pole asjaga nii veel tegelenud kuna eelnevalt pidasin seda tähtsusetuks kuid nüüd mängib internet ja sellega seonduv elus suuremat rolli minujaoks..."

4 aastat tagasi ei arvestanud sellega vist jah.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D:D:D GG 'müügitöö'?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kukk mida sa siin üldse ärpled. Nagu ma ennegi mainisin on tema sõna hetkel lihtsalt mingi suvalise vastu ja puuduvad igasugused tõendid. Ilmselgelt mingit ülesaamis teema ja nime eemaldamist nii lihtsalt ei toimu.

 

Mida sa ise härpled vana skämmer. Sa maksa mu vennale võlg ära 25€ kuradi ahv.

 

Kõige parem soovitus Kristole siis selline, et kui tõesti su arvele on lastud raha kanda siis võta see petise teema kätte, vaata kuupäevi ning saada administraatorile kiri postkasti kui keegi pole su arvele üldse selliseid summasid kandnud ja asi lahendatud. Edaspidi on laimus tõesti ning soovitaks politseisse pöörduda. Vahvel.net adminsitraatorid jagavad küll IP aadressi välja ning sellega pole raske juba politseil edasi pöörduda interneti pakkuja poole kust antakse koheselt välja ainult politseile selle interneti teenuse ostja aadress ning nimi. Olen kursis sellega kuna töötasin ka Elisa esinduses ja nii need asjad õnneks käivad. Mitte mingi petis ei peida end ära isegi Proxyt kasutades enam.

Ning jah Riks soovitaks sul mu vennale selle 25€ ära tasuda või ma lasen vennal lihtsalt teema üles teha sinust ning vot siis läheb härplemiseks. Muide 2a juba oodatakse seda raha, kas tõesti on perekond nii vaene? Gucci mane

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.