Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mida sa ise härpled vana skämmer. Sa maksa mu vennale võlg ära 25€ kuradi ahv.

Ning jah Riks soovitaks sul mu vennale selle 25€ ära tasuda või ma lasen vennal lihtsalt teema üles teha sinust ning vot siis läheb härplemiseks. Muide 2a juba oodatakse seda raha, kas tõesti on perekond nii vaene? Gucci mane

 

Lol ok? Enlighten me please.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol ok? Enlighten me please.

 

Võta mõistus pähe ometigi.

Müüsid talle konto http://vahvel.net/showthread.php?113636-M-126-138-70M-pank-2309-overall

Mis võeti paar päeva hiljem tagasi kuid sa tagastasid talle konto uuesti ning lubasid tagasi maksta raha kui see veel kordub. Järgmine kord oli juba konto banned ning ma arvan, et mul vennal peaks olema siiamaani ligipääs sellele kontole mille sa talle müüsid ja hiljem banni sai.

Googlesse sisse lüües on selle konto andmeid nii täis, et halb hakkab.

Muudetud liikme Oldold'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võta mõistus pähe ometigi.

Müüsid talle konto http://vahvel.net/showthread.php?113636-M-126-138-70M-pank-2309-overall

Mis võeti paar päeva hiljem tagasi kuid sa tagastasid talle konto uuesti ning lubasid tagasi maksta raha kui see veel kordub. Järgmine kord oli juba konto banned ning ma arvan, et mul vennal peaks olema siiamaani ligipääs sellele kontole mille sa talle müüsid ja hiljem banni sai.

Googlesse sisse lüües on selle konto andmeid nii täis, et halb hakkab.

Tee teema ja pane pildid üles, praegust alatu laim kasutaja vastu. No pic no proof siis tuleb hoiatus aga tänu modedel ei tule kuna neid foorumis enam ei eksisteeri.

Ja tõesta, et tänu temale sai kasutaja banni aga seda ei tõesta kuidagi ära. Ja nagu näha siis teil oli kokkulepitud, et KUI KASUTAJA VÕETAKSE TAGASI SIIS TULEB RAHA TAGASI MAKSTA aga kasutaja sai banned ja siiamaani sinu venna käes, niiet ei näe põhjust miks peaks raha maksma kui sa ära ei.tõesta, et tänu temale sai banni.

Aga ilus oleks kui tagasi maksab.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tee teema ja pane pildid üles, praegust alatu laim kasutaja vastu. No pic no proof siis tuleb hoiatus aga tänu modedel ei tule kuna neid foorumis enam ei eksisteeri.

Ja tõesta, et tänu temale sai kasutaja banni aga seda ei tõesta kuidagi ära. Ja nagu näha siis teil oli kokkulepitud, et KUI KASUTAJA VÕETAKSE TAGASI SIIS TULEB RAHA TAGASI MAKSTA aga kasutaja sai banned ja siiamaani sinu venna käes, niiet ei näe põhjust miks peaks raha maksma kui sa ära ei.tõesta, et tänu temale sai banni.

Aga ilus oleks kui tagasi maksab.

Ta andis banned kasutaja tagasi ja sellega väitis, et ei saa raha tagasi ning mu venna süü. Banni reason muidugi Konto müümine/ostmine. Kuigi jah see kindasti vale teema kus asja arutada aga kuna nägin teda siin suure suuga targutamas siis häbi oleks ta asemel seda teha... Picce ja proofe pmst 6a. tagasi asjast muidugi raske ka leida, skype chatte pole enam kindlasti alles. Need vist ainult pool aastat peavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neid seadusi on alati tore loopida ning väga paljud on seda vahvli ajaloos teinud. Siiani oleme püsti. Üldiselt me oleme vastutulelikud ning kui tõesti kannatanu on rahul siis ka eemaldame teema. Samuti kui meie poole pöörduvad riigi õiguskaitse organid siis me vastu ei vaidle ning eemaldame teema. Üldiselt inimesed seda teha ei julge kuna andmekaitse ikka uurib ka natukene asju ja päris pimedalt ei saada meile pöördumist.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kokkuvõttes ma võin Teile lihtsalt lahenduse pakkuda siin, et ta nimi oleks puhas "Googles". Kristo Visnapuu olevat siis petnud kedagi kes olevat kandnud talle teatud summad KUID kui Kristo postitaks või annaks privaatselt nt. panga väljavõtted teatud kuupäevadest MIL see "pettus" toimus, siis peaks nagu saama aru kas on üldse mingi pettus toimunud või ei. Nagu ma aru saan siis tema raha pole saanud ning kui ta isegi postitab selle väljavõtte või annab ja pole midagi siis on tal õigus selle teema kustutamiseks suur. Neid samanimelisi inimesi võib küll hulgi olla kuid see ei tähenda kindlasti seda, et kellegi teise inimese taust peab kannatama samanimelise petise pärast.

 

Neid seadusi on alati tore loopida ning väga paljud on seda vahvli ajaloos teinud. Siiani oleme püsti. Üldiselt me oleme vastutulelikud ning kui tõesti kannatanu on rahul siis ka eemaldame teema. Samuti kui meie poole pöörduvad riigi õiguskaitse organid siis me vastu ei vaidle ning eemaldame teema. Üldiselt inimesed seda teha ei julge kuna andmekaitse ikka uurib ka natukene asju ja päris pimedalt ei saada meile pöördumist.

Muideks Henry, kasutajal Sfinks On täiesti õigus. Eesti Vabariigi seaduste järgi ei tohi halvustada inimestest internetis ilma kui on see inimene kohtu poolt/politsei poolt tõestatud süü osas. Kui nt. Kristo hetkel läheks sellega politseisse ja KUI e. edasi sealt siis võib tulla jama foorumi omanikul sellest kuna ta laseb selliseid laimusi üles panna. Muidugi arusaadav, et foorum on selle jaoks, et petiste eest hoiatada kuid ent see on keelatud Eesti Vabariigi seaduste poolt.

Kahtlete minu ütlustes? Las Amichie võtab ühendus mingi juristiga kes räägib teile selgelt asja lahti VÕI otsigu raamatukogust teatud raamat kus on inimestele ilusti ette kirjutatud need seadused.

Foorum võib teil ehk püsti olla sellepärast, et keegi pole lihtsalt läinud võimude poole oma murega, et nende nimi on kuskil foorumis üleval ja tema personaalne taust saab sellega kannatada. Muidugi jah hetkel ainult petiste nimed, sellepärast ka kõik korras.

Ja kui teie poole tõesti pöördub mingid "riigi õiguskaitse organid", võib teie foorumil juba hilja olla. Inimene on saanud moraalse kahju ning googlesse nimi jääb igaveseks. See, et see teema siit ära kaob ei tähenda see seda, et see kaob ära googlest.

Cheers

Muudetud liikme Oldold'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sulle meeldib nii väga seadustest rääkida siis peaksid ka teadma, et euroopa liidus on olemas asi nagu "Õigus olla unustatud"(Right to be forgotten) kus google on kohustatud sinuga seotud informatsiooni eemaldama otsingu tulemustest. Samuti google käib meie lehel väga tihti ning kui mingit linki enam ei eksisteeri siis see kaob kiirelt ka tulemustest.

 

Cheers


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

kurat ma peaks ka oma advokaadiga ühendust võtma, henry mis jama see on, põhiseaduses on kirjas, et Eesti on demokraatlik riik, aga krt siin küll iga nelja aasta järel ei toimu demokraatlikku juhtkonna valimist.

diktatuur, raisk. #absurd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sulle meeldib nii väga seadustest rääkida siis peaksid ka teadma, et euroopa liidus on olemas asi nagu "Õigus olla unustatud"(Right to be forgotten) kus google on kohustatud sinuga seotud informatsiooni eemaldama otsingu tulemustest. Samuti google käib meie lehel väga tihti ning kui mingit linki enam ei eksisteeri siis see kaob kiirelt ka tulemustest.

 

Cheers

Seadustest ma just pigem väga midagi ei tea kuid juhtusin olema tunnistajaks ~aasta tagasi ühel samal olukorral teises eesti foorumis kus oli alatu laim tehtud isiku vastu ning kuna foorumi juhtkond keeldus teemat kustutamast oli isik sunnitud pöörduma juristi poole ning kuna isik jäi ilma oma tööst sai ta reaalse kahju ja kaebas selle foorumi kohtusse. Edasi ma ei tea mis sai kuid mis kuulsin oli see, et foorumi juhtkond oli sunnitud teema kustutama ning vabandama.

Lihtsalt juhtusin sellist olukorda nägema jamh. Võimalik lihtsalt, et sama olukord võib siin olla kui inimene ei ole süüdi teos milles teda süüdistatakse.

 

Kuid nagu ütlesin siis Kristo võiks enda konto ajaloo panna üles või edastada selle foorumi juhtkonnale, kui ei ole väidetavaid ülekandeid talle mingil teatud ajavahemikul toimunud siis saab see teema kustutatud kuid kui on mingid kahtlased ülekanded talle laekunud siis ta on süüdi.

 

PS! Ei kaitse ega ei süüdista kedagi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks küll Kristo pettuse teemast on pilt aegunud, aga selgesti on kannatanul palutud kanda raha Kristo Visnapuu panga kontole.

 

Kantsin talle 16€ aga oma mille ma ei saanud, vaid ta logis välja msnist ja ple enam ühendust võtnud!

 

Mis tähendab, et seal PIDI olema tema nimi, seega, kui antud teema alustanud Kristo Visnapuu ei ole pettusega seotud, siis riigiasutuse poole pöörduda ei tohiks olla mingisugune probleem. Selgesti pole ka petta saanud kasutaja ''kll jh'' raske ühendust võtta ja küsida uus pilt, tõestamaks, millise Kristo Visnapuu-ga tegu oli. JUHUL KUI(politsei poole pöördudes) sellega peaks mingisugune riigiasutus hakkama tegelema, siis vahvel.net-l pole midagi karta. Palutakse viisakalt maha võtta ja kogu lugu. Keegi tervet foorumit maha kindlasti ei kisu - asi läheb alles kurjaks siis, kui teema kustutamisele vahvel.net juhtkond vastu on.

 

 

Oldold, konto väljavõtte postitamine ei ole mitte mingisugune tõend. Pildid on muudetavad ja vanemas eas inimestel on mitu pangakontot erinevates pankades.

 

Tõesti, avalikult teise inimese kohta halba/laimu ei tohi rääkida, seepärast me ka kunagi ei näe ajakirjanduses, et ''see inimene võib olla mõrvar(kes reaalselt veel pole süüdi mõistetud kohtu poolt)''. Aga kuna tegemist on internetiga, siis mitte ühelgi riigiasutusel ei ole sooja ega külma ning keegi ei karistaks kedagi sellega.

 

Huvitav teema. Oldold, kas sul on mingit viidet ''~aasta tagasi ühel samal olukorral teises eesti foorumis''. Kuna tegemist oli foorumiga, siis see teema kindlasti seal veel üleval. Pakub kohutavalt huvi, mis, kaua ja kuidas probleem lõpuks lahendati. Ette tänades.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reaalsus on see, et tunduvalt lihtsam on ühendust võtta teema algatajatega ning neile võlgnevused tasuda kui hakata läbi juristide asja ajama. Teema algataja soovil eemaldatakse ka teema.

 

No olge normaalne :D See inimene kes selle "paypali pettuse" postitas Kristo Visnapuu kohta külastas viimati 2013. Sellist asja ei ole enam võimalik lahendada muud moodi kui postitab ajaloo.

See, et mõnel inimesel mitu panka sis lihtsalt asi usalduse peal väljas või helistagu panka ja küsigu sealt infot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No olge normaalne :D See inimene kes selle "paypali pettuse" postitas Kristo Visnapuu kohta külastas viimati 2013. Sellist asja ei ole enam võimalik lahendada muud moodi kui postitab ajaloo.

See, et mõnel inimesel mitu panka sis lihtsalt asi usalduse peal väljas või helistagu panka ja küsigu sealt infot.

 

 

See ajalugu ei tõesta midagi, Desteny tegi ka väga hästi selgeks miks.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks küll Kristo pettuse teemast on pilt aegunud, aga selgesti on kannatanul palutud kanda raha Kristo Visnapuu panga kontole.

 

 

 

Mis tähendab, et seal PIDI olema tema nimi, seega, kui antud teema alustanud Kristo Visnapuu ei ole pettusega seotud, siis riigiasutuse poole pöörduda ei tohiks olla mingisugune probleem. Selgesti pole ka petta saanud kasutaja ''kll jh'' raske ühendust võtta ja küsida uus pilt, tõestamaks, millise Kristo Visnapuu-ga tegu oli. JUHUL KUI(politsei poole pöördudes) sellega peaks mingisugune riigiasutus hakkama tegelema, siis vahvel.net-l pole midagi karta. Palutakse viisakalt maha võtta ja kogu lugu. Keegi tervet foorumit maha kindlasti ei kisu - asi läheb alles kurjaks siis, kui teema kustutamisele vahvel.net juhtkond vastu on.

 

 

Oldold, konto väljavõtte postitamine ei ole mitte mingisugune tõend. Pildid on muudetavad ja vanemas eas inimestel on mitu pangakontot erinevates pankades.

 

Tõesti, avalikult teise inimese kohta halba/laimu ei tohi rääkida, seepärast me ka kunagi ei näe ajakirjanduses, et ''see inimene võib olla mõrvar(kes reaalselt veel pole süüdi mõistetud kohtu poolt)''. Aga kuna tegemist on internetiga, siis mitte ühelgi riigiasutusel ei ole sooja ega külma ning keegi ei karistaks kedagi sellega.

 

Huvitav teema. Oldold, kas sul on mingit viidet ''~aasta tagasi ühel samal olukorral teises eesti foorumis''. Kuna tegemist oli foorumiga, siis see teema kindlasti seal veel üleval. Pakub kohutavalt huvi, mis, kaua ja kuidas probleem lõpuks lahendati. Ette tänades.

 

Lahenduse kirjutasin nii palju kui nägin, loed ilusti siis kirjas täpselt. Rohkemat ei tea kuna see oli inimeste vahel kes sellega seotud kuid tuli välja jah, et laimus oli ning foorumi omanik sai ka vist mingi hoiatuse.

Konto väljavõtte postitamine aitab küll ja kuidas veel. Pildid on muudetavad. Mida sa ajad for real, sa ajad juttu nagu sa oleks juba varem panga väljavõtteid võltsinud...

Selliste asjade võltsimine on väga riskantne, 100% kriminaalne tegu ning kaasneb ka sellega kõva trahv ja kui eelnev karistus kandmisel (seega on juba tingimisi karistatud) siis ka vabaduse kaotus.

Viidet? Teema oli kustatud juba nädala jooksul sealt foorumist ning viimane postitus oli foorumi omaniku vabandus kannatanule kes siis sai selle laimuse.

 

Kui see pagana 16€ tõesti Kristole saadeti siis see on ka kindlasti konto ajaloos nähtav, pangas ei tohiks kustuda ära mitte ükski ülekanne ajaloos.

Kui ta võtaks nt. lihtsalt 16€ suuruse ülekande summa otsingu siis sel ajavahemikul, võtaks aasta sinna sänna ja kui ei ole on ta puhas. Siin foorumis on ka pidevalt inimesi laimatud, olen väga hästi näinud seda kuid nemad on tõestanud selle ära ja nad on oma nime puhtaks saanud.

Aga kui Kristo ei mõtle loogiliselt siis ei saa ta ka oma nime puhtaks, tee mis tahad.

Kuna ma Kristot tean siis ma väga kahtlen, et ta on tegelenud kunagi mingiste pettustega ja eriti veel paypal alal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lahenduse kirjutasin nii palju kui nägin, loed ilusti siis kirjas täpselt. Rohkemat ei tea kuna see oli inimeste vahel kes sellega seotud kuid tuli välja jah, et laimus oli ning foorumi omanik sai ka vist mingi hoiatuse.

Konto väljavõtte postitamine aitab küll ja kuidas veel. Pildid on muudetavad. Mida sa ajad for real, sa ajad juttu nagu sa oleks juba varem panga väljavõtteid võltsinud...

Selliste asjade võltsimine on väga riskantne, 100% kriminaalne tegu ning kaasneb ka sellega kõva trahv ja kui eelnev karistus kandmisel (seega on juba tingimisi karistatud) siis ka vabaduse kaotus.

Viidet? Teema oli kustatud juba nädala jooksul sealt foorumist ning viimane postitus oli foorumi omaniku vabandus kannatanule kes siis sai selle laimuse.

 

Kui see pagana 16€ tõesti Kristole saadeti siis see on ka kindlasti konto ajaloos nähtav, pangas ei tohiks kustuda ära mitte ükski ülekanne ajaloos.

Kui ta võtaks nt. lihtsalt 16€ suuruse ülekande summa otsingu siis sel ajavahemikul, võtaks aasta sinna sänna ja kui ei ole on ta puhas. Siin foorumis on ka pidevalt inimesi laimatud, olen väga hästi näinud seda kuid nemad on tõestanud selle ära ja nad on oma nime puhtaks saanud.

Aga kui Kristo ei mõtle loogiliselt siis ei saa ta ka oma nime puhtaks, tee mis tahad.

Kuna ma Kristot tean siis ma väga kahtlen, et ta on tegelenud kunagi mingiste pettustega ja eriti veel paypal alal.

 

Eks Sa sellepärast siin kaitsed, et tunned Kristot. Eks me kõik ütle, et meie sõber ei tee halba, Ta on hea inimene. Muidugi on erandeid.

Muide panga väljavõtet saad vist ainult 1-2 tagust vaadata? Rohkem vist ei ole netipangast võimalik ?

Ning pealegi teades "Destinyt" siis isiklikult usun, et Ta oskab väga hästi lugeda ja tunneb asju, rohkem kui enamus siin.

Teised nagu teema alguses vend lendas siin peale oma advokaadi jutuga, siis ma väga kahtlane, et Tal see advokaat olemas, arvestades advokaadi tasusi, siis enamustel kes siin oma advokaatidega laiavad, ei ole neil seda olemas ka, pole isegi kunagi nendega suhelnud.

Isiklikult olen erapooletu, kuid usun, et see nimi jääb siia, edu:)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ka usun isiklikult, et ju sa oled kas see sama inimene või tuttav/sõber keegi suvalise inimese pärast kära ei tõsta :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga edukalt saab vaadata 7 aasta tagust väljavõtet isegi, just proovisin


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi aeg tahtsin vaadata, siis viskas, et ajavahemik on liiga suur, kas üle 2a ei näidanud. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ID-kaardiga äkki vaja


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mingi aeg tahtsin vaadata, siis viskas, et ajavahemik on liiga suur, kas üle 2a ei näidanud. :)

 

ID-kaardiga äkki vaja

 

2 aastat ongi maksimaalne ajavahemik, kui soovid pikemat vahet, siis lihtsalt pead mitu korda samat protseduuri läbi tegema.

ID kaardiga täpselt samamoodi.

 

Näiteks 1.jaanuar 2007 kuni 1.jaanuar 2009, teine osa 1.jaanuar 2009 kuni 1.jaanuar 2011 jne jne.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

.......... sain valesti aru veits vist ise sorri

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks Sa sellepärast siin kaitsed, et tunned Kristot. Eks me kõik ütle, et meie sõber ei tee halba, Ta on hea inimene. Muidugi on erandeid.

Muide panga väljavõtet saad vist ainult 1-2 tagust vaadata? Rohkem vist ei ole netipangast võimalik ?

Ning pealegi teades "Destinyt" siis isiklikult usun, et Ta oskab väga hästi lugeda ja tunneb asju, rohkem kui enamus siin.

Teised nagu teema alguses vend lendas siin peale oma advokaadi jutuga, siis ma väga kahtlane, et Tal see advokaat olemas, arvestades advokaadi tasusi, siis enamustel kes siin oma advokaatidega laiavad, ei ole neil seda olemas ka, pole isegi kunagi nendega suhelnud.

Isiklikult olen erapooletu, kuid usun, et see nimi jääb siia, edu:)

 

Nagu ütlesin siis ei kaitse ma mitte kedagi vaid pigem jagan soovitusi ning mis võivad olla tagajärjed foorumi omanikul. Nagu näha siis foorumi omanik ei ole eestlanegi siis on see juba teine asi, et ma ei teagi kuidas nt. temaga kontakti saadakse.

 

Jah ma tunnen Kristot ning sellepärast ei pea ma teda kaitsma vaid pigem soovitan tal postitada selle panga ajaloo ning korras.

Nagu dfjG ütles siis tõesti on võimalik vaadata ajalugu nii kaugele kui võimalik, sest pank ei tohi ära kustutada mitte ühtegi ajalugu sinu pangast. See on ka seadustes kirjas ilusti, kes oskab lugeda neid kuskilt siis saab neid lugeda.

"Sama" inimene Kuningas21? Oma süüdistused võid endale hoida... Süüdista neid kes on lollid ja ei oska enda eest seista.

 

EDIT: No ise sain vaadata ajalugu nii kaugele kui avasin enda panga. Ei oska õelda kuidas või miks, ehk sellepärast kuna vaja pidevaid väljavõtteid paberitöödeks jne. Kuid kindlasti saab kogu ajaloo pangast kätte kui tekib raskusi.

 

Ja saage aru, ei kaitse kedagi. Soovitan pigem

Muudetud liikme Oldold'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saa juba aru, et pangakonto väljavõte ei ole mingi tõend. Tal võis olla samal ajal mitu pangakontot, kes seda veel teab? Ainuke kes saab seda tõestada oleks isik keda peteti, kuid nagu on siin kirjas siis ta pole käinud juba mitu aastat vahvlis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.