Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mac-Skins.eu | Skinnide Õnnemäng

Soovitatud postitused

Veebi.png

 

www.Mac-Skins.eu

Eestikeelne CSGO skinnide õnnemängu sait!

Tule proovi sinagi! Panusta enda skinne ja võida!

AVAME VARSTI!

Viska ka like meie FACEBOOKI lehele, et infot kiiremi näha!

Muudetud liikme MacFVL'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hei! Pole mõttet lihtsalt niisama laimama tulla. Tuleb 100% tõene sait. Meie hakkame igast võidust 5% vahelt võtma. Kui steami nime sees on ka Mac-Skins.eu, võtame vaid 2% vahelt! Meie mingi kelmusega küll tegelema ei hakka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Netist tõmmatud mingine versioon nagu aru saan.. Buge, igast asju ikka kontrollisid enne kui midagi üldse tegid?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No offence aga enne kui midagi siia postitad võiksid oma lehekülje saadavaks teha. Mõttetu teema aga good luck scammimisega, midagi suurt loota vast pole mõtet :)

 

 

buge pole sees indeed.

 

 

Index of /

 

private_html/

 

su mõistus on suht buggine imo.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence aga enne kui midagi siia postitad võiksid oma lehekülje saadavaks teha.

 

Väga õige, praegu tapsid enda projekti esimese effekti ära, kuna tulid välja ideega, mis reaalselt veel ei eksisteerigi. Nüüd, kui saad valmis, siis enamustel ei ole mahti vaadatagi siia teemasse. See on turunduse 1 2 3 reegel. Esimene mulje on kõige tähtsam.

 

Aga jõudu ja jaksu.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
No offence aga enne kui midagi siia postitad võiksid oma lehekülje saadavaks teha. Mõttetu teema aga good luck scammimisega, midagi suurt loota vast pole mõtet :)

 

 

buge pole sees indeed.

 

 

Index of /

 

private_html/

 

su mõistus on suht buggine imo.

 

Miks sa teed kohe järelduse, et lehekülg tegeleb scammimisega? Lisaks see, et ta nädal aega postituse ennem teeb häirib sind mingil moel? Mida sa arvad siis mängu/filmi ja laulu traileritest?

 

Index of / ei ole bug, see tähendab, et tema lehe failid ei asetse root kaustas e. tavaliselt public_html. See, et sa näed seda private_htmli on nende poolne äpsakas kuna nad ei ole .htaccess faili konfigureerinud.

 

Tõsiselt, mine arene enne kui sa tuled oma lollust levitama.

 

 

Teema algatajale: soovitan süveneda selle skripti parandamisesse. Ärge installige skripti ära ja arvake, et kõik on korras. Seda skripti on lihtne kuritarvitada, omad kogemused.

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
No shit, et tahetakse scammida, mingi lambi kutt teeb mingi site arvab et jube legit n shit?

 

Eks omad kogemused, peaksid ise ka oskama kaasa rääkida, onju.

 

Ma andsin enda teemas põhjaliku vastuse antud materjalidele. Miks seal ei julge enam sõna võtta ja anda konstruktiivne vastus?

Lambi kutt tegi ka csgojackpoti ja shuffle lehe, sinu loogika on vigane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma andsin enda teemas põhjaliku vastuse antud materjalidele. Miks seal ei julge enam sõna võtta ja anda konstruktiivne vastus?

Lambi kutt tegi ka csgojackpoti ja shuffle lehe, sinu loogika on vigane.

 

jees, istun 24/7 sinu teemades ja ootan millal vastad.

 

 

Sorri aga eestlastel selliste asjade peale lööki pole.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sinul ei ole, siis ei tähenda, et sina ainus eestlane oled. Inimesi on erinevaid ja kui sina oleksid ainus eestlane, siis ma nõustuks sellega, et pole lööki.

Kadedus ajab vihaseks eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kristjan194. Sinu järelduse järgi saavad ainult kennys-id ja pashad teha gambling site? Ma pean selleks kuulus olema et seda teha? Lol, su jutt on lihtsalt debiilne. Nagu Kristjan Kirpu mainis, tegid ka csgojackpoti ja shuffle lehe " lambikad " inimesed. Sa oled lihsalt kade..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sinul ei ole, siis ei tähenda, et sina ainus eestlane oled. Inimesi on erinevaid ja kui sina oleksid ainus eestlane, siis ma nõustuks sellega, et pole lööki.

Kadedus ajab vihaseks eks?

 

Miks ma peaks kade olema :D

 

sulle ka, mr Legit guy. Miks ma peaks kade olema :D

 

Kui ma oleks tahtnud midagi sellist teha, oleks ma juba ammu selle valmis teinud aga mul pole tahtmist ega aega sellise asjaga tegeleda.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinu jutust on seda hästi näha ja sinu teksti lugedes, saan aru, et selle naeru näo oled lampi pannud siia, mitte sa ei naera. Oled kade ja vihane, et eestisse tehakse ka sellised huvitavaid asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu jutust on seda hästi näha ja sinu teksti lugedes, saan aru, et selle naeru näo oled lampi pannud siia, mitte sa ei naera. Oled kade ja vihane, et eestisse tehakse ka sellised huvitavaid asju.

 

Kui mul oleks nii suur tahtmine midagi bettida siis ma läheks kohta, kus ma tean, et võidu puhul saan ma oma asjad tagasi. Mitte nagu nende sitetega, esiteks pean lootma, et ma saan bettida, et vahepeal mu asjad ära ei kaoks ja võidu puhul pean lootma, et ma saan oma asjad kätte. Ja kui mingi admin online, siis vist pole üldse mõtet bettida.

 

See ongi sinu statement, see et ma panen smile oma teksti lõppu, teeb mind kadedaks.

 

lol'd

 

 

/im out. ei viitsi rohkem su sitele reklaami teha. Enjoy your pixels.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu jutust on seda hästi näha ja sinu teksti lugedes, saan aru, et selle naeru näo oled lampi pannud siia, mitte sa ei naera. Oled kade ja vihane, et eestisse tehakse ka sellised huvitavaid asju.

 

///////////mida iganes, loodan et keegi ei näinud

 

Miks venekeeles seal kõik on? Ei taha uskuda, et eestlane suudab midagi huvitavat ise välja mõelda. Nagu RSPS, kõik copyvad source ja siis minu enda tehtud jne

 

 

 

 

 

90351e.png

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
///////////mida iganes, loodan et keegi ei näinud

 

Miks venekeeles seal kõik on? Ei taha uskuda, et eestlane suudab midagi huvitavat ise välja mõelda. Nagu RSPS, kõik copyvad source ja siis minu enda tehtud jne

 

 

 

 

 

90351e.png

 

+1..

 

vajuta share xd

 

csgolucky.ddns.net.

 

prolly tema oskused sellise lehe tegemisel piirduvad tõlkimisega :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänapäev inimsed lihsalt nii debiilsed, nii netihiirod kui annavad olla. Näost näkku oleksid kõik vait. Ma ise ütlesin ka et võtsin selle netist, aga mis see teid huvitab? Te nagunii seal käima ei hakka ju. Jube, kui hukkas mõni omadega on, ainult laoks heiti, muud ei midagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga laongi kui tahan. Sõnavabadus siiski. Ei näe põhjust miks peaks sinuga irl kokku saama. Lihtsalt kui midagi teha, teha korralikult ja ISE. MIKS kopida teiste tehtud asju? ainus, mida sa saavutada tahad on "feim" ja raha. Paraku nii kergesti need asjad ei tule, peab ikka ise ka natuke vaeva nägema. Ja nagu Desteny varem mainis siis, kui midagi postitada foorumisse siis valmis kujul, pole mõtet mingit poolkõva asja siia panna. Või kui panna siis piltidena, et oleks näha, mida võib oodata. Ma usun, et oma katkise lehega peletasid sa nii mõnegi inimese oma "projektist" eemale.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Polnud katkine leht, vaid pooleni olev leht. Postituses ilusti kirjas kuna me avame. Kuna ma ei oska veel siukseid asju, kasutan ma teise inimese oma. Ja ma pole raha peal väljas, panin ka enda raha sisse logo, serverite ja domeeni peale. Tulevikus, kui edasi arenen, võin ma sinu rõõmuks UUE saidi teha mitte ei copy paste ja muuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meeletu investeering. Palju sa oma aega sellesse investeerinud oled? minimaalselt ma oletan
Sellest ma aru ei saa, et millest see heit? kui poiss tahab teha betting saiti, las teeb. Mis see sinu perset torgib? Soovitan sul väheke koomale tõmmata, sest selliste debiilsete ridadega sa teed ainult endale häbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.