Teema: Relaxx.eu Minecraft server

Tulemused 11 kuni 20 135'st

Ei soovita serverit serveris pole aktiivset meeskonda ja uusi ka ei võeta teed avalduse ja vastuseks, et oled tundmattu aga kuidas näha seda inimest kui meeskond ei käi serveriski.

ise enesest käin päevas servus kell 9-12 ja õhtul kell 16-22 ja meeskonda ei näe.Ega ka inimesi 5 päeva jooksul kui seal olen mänginud olen aind kokku 3 me erinevat liiget näinud.
    Viimati muutis Archlord - 23. detsember 2015 kell 22:17.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Archlord
    Ei soovita serverit serveris pole aktiivset meeskonda ja uusi ka ei võeta teed avalduse ja vastuseks, et oled tundmattu aga kuidas näha seda inimest kui meeskond ei käi serveriski.

ise enesest käin päevas servus kell 9-12 ja õhtul kell 16-22 ja meeskonda ei näe.Ega ka inimesi 5 päeva jooksul kui seal olen mänginud olen aind kokku 3 me erinevat liiget näinud.
    Mina olen sind küll väga palju näinud, kas Sa ei tea, kes on juhtkonnas?

Pealegi moderaatoriks saamine tähendab ka seda, et Sul on kontakt olemas ka läbi foorumi.
    Bumpin, vahepeal oli tegevus üsna ebaaktiivne, kuid nüüd taas UP. Heitke pilt peale.
    server oli tore aga koguaeg on servus blocklagg, tundub et nad ei leia sellele ka lahendust. lõpus tahtsin majaümbrust ilustada ja kaevasin gravelit, kui pandi selle eest permi ja et öeldi et ma buggin . juhtkond oli lahke ja aktiivne kuid ainus asi mis kõik ära rikkus oligi blocklagg koguaeg. kaevad uurem kui eff 3 labidaga midagi ja ongi korras, kõik laggavad. soovitan selle enne korda teha kui midagi postitama hakata
    Tsitaat Esialgu postitas: camper1
    server oli tore aga koguaeg on servus blocklagg, tundub et nad ei leia sellele ka lahendust. lõpus tahtsin majaümbrust ilustada ja kaevasin gravelit, kui pandi selle eest permi ja et öeldi et ma buggin . juhtkond oli lahke ja aktiivne kuid ainus asi mis kõik ära rikkus oligi blocklagg koguaeg. kaevad uurem kui eff 3 labidaga midagi ja ongi korras, kõik laggavad. soovitan selle enne korda teha kui midagi postitama hakata
    Nüüdsest parandatud.
    Nüüdsest saab connectida ka A recordiga.

mc.relaxx.eu
    Kuna vana arendaja (Krisss18) lahkus, siis otsime uut suure kaliibriga arendajat. Kandideerida saad siin: http://relaxx.eu/myy/forumdisplay.php?fid=94

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas