Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Relaxx.eu Minecraft server

Soovitatud postitused

raamidega.png

 

Oleme loonud endale mõnusalt hubase minecraft serveri koos erinevate võimalustega serveris.

IP: mc.relaxx.eu

 

Versioon: 1.13.2

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

Koduleht: http://www.relaxx.eu

 

Probleemide korral üritame aidata, aga seda põhiliselt foorumi kaudu. Igasugused ideed on foorumisse teretulnud ja mõistlik kriitika on normaalne.

Muudetud liikme chriss'i poolt
www.relaxx.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eile juba raidimised käisid, aga ei tulnud välja eriti. Pulli saab.

 

Otsime tugevat arendajat. Kui just sina arvad, et saad hakkama bugide jms fiximisega. Siis võta ühendust, kas relaxx.eu/myy foorumis või skypes: chrissu5.

Muudetud liikme chriss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita serverit serveris pole aktiivset meeskonda ja uusi ka ei võeta teed avalduse ja vastuseks, et oled tundmattu aga kuidas näha seda inimest kui meeskond ei käi serveriski.

 

ise enesest käin päevas servus kell 9-12 ja õhtul kell 16-22 ja meeskonda ei näe.Ega ka inimesi 5 päeva jooksul kui seal olen mänginud olen aind kokku 3 me erinevat liiget näinud.

Muudetud liikme Archlord'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita serverit serveris pole aktiivset meeskonda ja uusi ka ei võeta teed avalduse ja vastuseks, et oled tundmattu aga kuidas näha seda inimest kui meeskond ei käi serveriski.

 

ise enesest käin päevas servus kell 9-12 ja õhtul kell 16-22 ja meeskonda ei näe.Ega ka inimesi 5 päeva jooksul kui seal olen mänginud olen aind kokku 3 me erinevat liiget näinud.

 

Mina olen sind küll väga palju näinud, kas Sa ei tea, kes on juhtkonnas? :D

 

Pealegi moderaatoriks saamine tähendab ka seda, et Sul on kontakt olemas ka läbi foorumi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:) server oli tore aga koguaeg on servus blocklagg, tundub et nad ei leia sellele ka lahendust. lõpus tahtsin majaümbrust ilustada ja kaevasin gravelit, kui pandi selle eest permi ja et öeldi et ma buggin :). juhtkond oli lahke ja aktiivne kuid ainus asi mis kõik ära rikkus oligi blocklagg koguaeg. kaevad uurem kui eff 3 labidaga midagi ja ongi korras, kõik laggavad. soovitan selle enne korda teha kui midagi postitama hakata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
:) server oli tore aga koguaeg on servus blocklagg, tundub et nad ei leia sellele ka lahendust. lõpus tahtsin majaümbrust ilustada ja kaevasin gravelit, kui pandi selle eest permi ja et öeldi et ma buggin :). juhtkond oli lahke ja aktiivne kuid ainus asi mis kõik ära rikkus oligi blocklagg koguaeg. kaevad uurem kui eff 3 labidaga midagi ja ongi korras, kõik laggavad. soovitan selle enne korda teha kui midagi postitama hakata

 

Nüüdsest parandatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.