Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

07 Konto info varastatud ning banned?

Soovitatud postitused

Hei. On siis selline mure, et müüsin ebays maha oma gameri arvuti ennem väkke minekut ning unustasin oma täieliku vea tõttu kustutada salvestatud paroolid browserites.

Seal oli kahjuks salvestatud parool ka minu e-maili peal kuhu ma kogusin enda igasuguste kontode informatsioonid ning seal ka runescape konto oma(sain ka suured reaalsed kahjud nt. skrill/moneybookersis kaotasin ~1400€).

 

Kuna see inimene ka tegeles VIST runescapega siis on ta tegelenud minu kontoga müümisega/jagamisega ning nüüd eile kui tegin oma kontole recovery sai konto banned accounti müümise pärast.

Kas on võimalik kuidagi runescape staffiga rääkida sel teemal, et olid infod varastatud jne ja ka eilses appealis mainisin neile, et oli varastatud infod ja ehk oleks ka võimalik username(e-mail username) vahetada uueks kuna eelmine ja esimene ei ole kindlates kätes.

 

Kas on kellegil midagi välja pakkuda või on konto igaveseks läinud? Kuna ma ausalt õeldes ei tahaks kindlasti seda asja nii jätta.

 

Aitäh vastuste eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PM-isin:)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.