Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

OSRS klann KARVASED

Soovitatud postitused

VIP

Liituge klanniga.

Aktiivsed Skillwarid + PvM eventid ( Aegajalt ka PK )

Karvased.ee


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi RS3-mes olin klanni liige pikka aega, kuni klann laiali läks, tollel ajal oli väärt seltskond koos. Liituks isegi OS-is aga cc jaoks jääks aega väheseks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liituge julgelt!

http://www.karvased.ee

Cc: Karvased

 

Aktiivne Clan, Cc kui ka TS.

Erinevad Boss ja Skillwar üritused.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õhtul teen kindlasti liitumisavalduse, praegu enam pole niipalju aega :)


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aktiivsed skillerid/PvM tegelased liituge!

Karvased.ee, Cc: Karvased


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Upup!


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võite julgelt liituda, klann momendil suvepuhkusel, kuid uusi liikmeid võtame vastu, ning CC on alati aktiivne.

Kõik PvMerid ja skillerid oodatud.

Cc #Karvased foorum karvased.ee


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LIITUGE!

Aktiivne CC, TS ning üleüldiselt aktiivne klann.

 

#Karvased

Foorum/Koduleht: http://www.karvased.ee

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LIITUGE!

 

Aktiivne CC, TS ning aktiivne klann.

 

#karvased

Foorum/Koduleht : http://www.karvased.ee

 

NB: Kes huumorit ei mõista, siis see kuulutus pole neile. :)

 

2dlpwco.png


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
LIITUGE!

 

Aktiivne CC, TS ning aktiivne klann.

 

#karvased

Foorum/Koduleht : www.karvased.ee

 

NB: Kes huumorit ei mõista, siis see kuulutus pole neile. :)

 

2dlpwco.png

 

Ootame :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti lamp CC.

 

Kõrgem rank "S lack"'il täna oli halb päev ning selles süüdistas uusi liikmeid cc's. Kickib tühja.

 

Arvan, et tegemist oli ikkagi naissoost isikuga kellel on päevad... S Lack, pole vaja selline olla kui sul päevad. Selle jaoks teatud vahendid.

 

OT: Ei soovita sinna minna, s lack jah ajab sul närvid püsti, ise tema võib sõimata, ropendada jne ning kui ise talle midagi ütled või viitad, ban.

 

LIITUGE!

 

Aktiivne CC, TS ning aktiivne klann.

 

#karvased

Foorum/Koduleht : www.karvased.ee

 

NB: Kes huumorit ei mõista, siis see kuulutus pole neile. :)

 

2dlpwco.png

 

Kohe tsiteeriks seda postitust.

See CC ei oleks siis kindlalt isikule "S lack" kes ei suuda naljast aru saada. ^ postitus üleval temast juba olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti lamp CC.

 

Kõrgem rank "S lack"'il täna oli halb päev ning selles süüdistas uusi liikmeid cc's. Kickib tühja.

 

Arvan, et tegemist oli ikkagi naissoost isikuga kellel on päevad... S Lack, pole vaja selline olla kui sul päevad. Selle jaoks teatud vahendid.

 

OT: Ei soovita sinna minna, s lack jah ajab sul närvid püsti, ise tema võib sõimata, ropendada jne ning kui ise talle midagi ütled või viitad, ban.

 

 

 

Kohe tsiteeriks seda postitust.

See CC ei oleks siis kindlalt isikule "S lack" kes ei suuda naljast aru saada. ^ postitus üleval temast juba olemas.

Sa käidki kõikide clan chatide foorumi teemasid reostamas? Atm jääb selline mulje et sinus on viga et kicki saad. Lamp vend tuleb lampi reostama foorumitese .. -.- Mis sellest et ma karvaste ccs pole. Asi on põhimõttes atm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa käidki kõikide clan chatide foorumi teemasid reostamas? Atm jääb selline mulje et sinus on viga et kicki saad. Lamp vend tuleb lampi reostama foorumitese .. -.- Mis sellest et ma karvaste ccs pole. Asi on põhimõttes atm.

 

 

Hetkel on nagu rohkem arusaamisel selline asi, et sa poiss ei oska lugeda. Ehk õpime ennem ka lugemise selgeks ning siis tuleme teisele kaela hüppama vale süüdistustega onju?

Aitäh.

ASI ON PÕHIMÕTTES ATM! Võta sõna sõnalt, loe ettevaatlikult mida olen kirjutanud ning tahad veel olla RS Blogger embleemiga... Naljakas kuju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel on nagu rohkem arusaamisel selline asi, et sa poiss ei oska lugeda. Ehk õpime ennem ka lugemise selgeks ning siis tuleme teisele kaela hüppama vale süüdistustega onju?

Aitäh.

ASI ON PÕHIMÕTTES ATM! Võta sõna sõnalt, loe ettevaatlikult mida olen kirjutanud ning tahad veel olla RS Blogger embleemiga... Naljakas kuju.

 

Tere,

 

Mulle tundub, et siin on probleem selles, et Teis endas on asi? Küll Da Chunky CCs kickitakse, küll meie CCs kickitakse. Meil saavad üldiselt need vennad kicki kes ei suuda oma lapsikusi tagasi hoida, muude asjades eest kindlasti mitte. Teades S lacki ka reaalses elus, siis võin öelda, et LoTV kui sul endal päevad on, siis palun, ära kasuta erinevaid ccsi kus välja elada.

 

Btw, sa olid see kelle rsn on "munnipea" ? Juba see näitab, et tegu on päris lapsiku tegelasega.

 

Aitäh

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel on nagu rohkem arusaamisel selline asi, et sa poiss ei oska lugeda. Ehk õpime ennem ka lugemise selgeks ning siis tuleme teisele kaela hüppama vale süüdistustega onju?

Aitäh.

ASI ON PÕHIMÕTTES ATM! Võta sõna sõnalt, loe ettevaatlikult mida olen kirjutanud ning tahad veel olla RS Blogger embleemiga... Naljakas kuju.

Ma vaatan et atm rohkem sinus asi kui igaltpoolt kicki saad. Ja mis see RS Blogger siin loeb? see on päeviku pidamise eest mitte millegi muu eest, nagu näha seda sa ei teadnud... Mulle tundub 100% et sa tahad teistele perse keerata ja lõpuks enda cc teha '' tule mu cc teiste ccdes mingi jamamine ja lampi kickimine koguaeg'' Närvi ajavad sellised -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seal on mingid väga veidrad vennad ikka -.- isegi mind hääletati välja sealt cc'st vahepeal :O

 

Prooviti võimult maha tirida? :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.