Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uue serveri loomine! :)

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Pöördun teie poole sellise küsimusega, et kas kiidaksite mõtte heaks kui teeks uue minecraft serveri.

 

Oskused on mul olemas kunagi oli minu käsutuses 2 suurt serverit võibolla keegi ka mäletab InfGamingut.

Teeksin serveri smsid tuleks odavad kuna ma ei põhine rahast vaid mängijate hea olust ja rõõmust, et neil oleks lõbus mängida ning meeldiv keskkond. :)

Server tuleks selline mis oleks üleval 24/7, non premium, aga oleks vaja teilt infot milline server täpselt teha ning mida serverisse lisada nt Survival ja mingisugused Pluginid :) Kuna pole minecrafti mänginud ligikaudu aasta siis sooviks teada ka veel millist hosti soovitate jpm, samuti tahaks teada kas mängijaid enam on ja kas ma lööksin selles läbi ? :)

 

Ilusat päeva ;)

Ideid ootama jäädes

Svet0

Muudetud liikme Svet0'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui soovid kasumit serveriga saada, siis eriti ei soovita. Kui soovid lihtsalt mängida, aega viita jne siis võid ikka teha.

Ise tahaks sellist serverit, kus on lihtsalt PVP ilma /f claim-ita.


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.