Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Laptop Fujitsu Siemens Xi 1546 Startup Probleem

Soovitatud postitused

Kasutasin arvutit öösel ja järsku võttis pildi eest. Vaatasin et teeb restarti nkn mingi uuendus vms kuid siis tegi mingi pika piiksu ja hakkas jälle restarti tegema ja nii korduvalt ja pilti ei tulnudki ette kuid piiks käis aind 1 korra ja see oli ka alguses siis kui ta pildi mustaks tõmbas. Mõtlesin et las seisab natukene et äkki vajab mõnda puhkust vms. Proovisin tunni aja p2rast uuesti, ikka tegi selle piiksu ja hakkas restartidega pihta. Pole seda siiani saanud korda.Olen beep code-si kuid see pole selle arvutiga klappinud... Äkki keegi saaks aidata? Youtubest vaatasin et peab mingi jumperi eemaldama um. 12 sekundiks ja tagasi panema, kuid mai hakka tegema sest mdea kas selles on probleem v mitte. Oleksin väga tänulikud kui aitaksite! :)

 

LISA: Kui see aitab siis oli mul mängudes minu arust graafika kaardiga probleem et textures lih mingid suvalised triibud jne Graafika kaart: ATI Mobility radeon X1800

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Videokivi sul nii või teisiti küpse. Arvuti ka suhteliselt vana.

Beep code kohta oled uurinud? Fujitsu lehel on kirjas, mitu piiksu mis veale vastab.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen uurinud beep code kuid igal lehel on erinev, peaks sis nagu graafika kaarti 2ra vahetama... kuid proovin seda jumperi värki, kui see ei aita siis peaksin vist uskuma teid

 

Hoiva11.PNG

 

Miks ma pean guugeldama, kui saad ise ka tehtud...

Peaks vist stickyks siia üks kord panema, ma juba väsin kordamast koguaeg, aga see kord kirjutan natuke selgemalt:

SÜLEARVUTITEL EI OLE GRAAFIKAKAARTE!!!!!!!v.a. supermegahypemänguriraalid, mida kohtab Eestis vägavägavägaväga harva

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.