Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hea ja odav VPS host eestist ?

Soovitatud postitused

Tervist, mõningad inimesed on juba vast kuulnud sellisest teamspeak serverist nagu thasmog.eu või siis kodulehest või inimesest. Ühesõnaga mul on teamspeak server mis alustas enda teekonda saksamaal. Aga kuna soovin alati enda klientidele parimat siis mõtlesin kolida eestisse. Seega otsin uut eesti hosti odava hinnaga, aga kindlasti mitte kõige odavamat sooviksin et töötaks asi ja korralikult, oleksin mitme aastane klient.

 

Olen ära kolimas hetkel FastVPS ja ei soovita seda mitte kui kellelegi. Võibolla neile kellel pole UDP porte vaja.

Esimesel kuul oli probleeme ühendusega, süüdistasid mind et minu netil jama. Neile ei jõudnud alguses kohale kuidagi et kõigil tõuseb ping soovisid igasuguseid teste. Panin FB lehele neile 3 tähte 5 ja kohe järgmisel päeval oli probleem korras.. Nii teisel kuul sain DDoS'i turvalisuse pärast soovisid et ma enda IP vahetan. 23€ ja vahetus tehtud. Ja nüüd see kuu sama jama. Minuarust see ei ole normaalne et pean igakuu kokku väljakäima 28€ ja jamama igast asjadega. Support tundub kah suht algeline vastavad küll kiirest aga ei oska öelda. Ühesõnaga võib öelda et on hinda väärt kuna on odav aga mitte minujaoks.

 

Osaks keegi soovitada minule uut sobivat hosti ?


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
https://www.zone.ee/ - Ei tea kas just odav aga kindlasti hea.

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
https://www.zone.ee/ - Ei tea kas just odav aga kindlasti hea.

 

Ei saa aru kuidas saavad sellised serverid eestis maksa 40€ mis maksavad mujal mingi 10€


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Zone.ee on küll kallis kuid väga kvaliteetne host, ise soovitan soojalt parem panustada natuke rohkem ja saad kvaliteet vpsi.


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei saa aru kuidas saavad sellised serverid eestis maksa 40€ mis maksavad mujal mingi 10€

 

Pean nõustuma s4be'ga, vägagi kvaliteetne host, tahad parimat siis pead ka neile andma "parimat" vastu, ehk suuremaid summasi.

Arvestades, et kasutad FastVPS mis minu arust on 24/7 probleemidega siis oleks mõtekam kiiresti vaadata välja välismaalt kuskilt endale mingi VPS, usun, et Soomes või Lätis on üsnagi sama head serverid saadaval aga odavamalt.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
https://www.zone.ee/ - Ei tea kas just odav aga kindlasti hea.

 

Zone.ee on küll kallis kuid väga kvaliteetne host, ise soovitan soojalt parem panustada natuke rohkem ja saad kvaliteet vpsi.

 

Pean nõustuma s4be'ga, vägagi kvaliteetne host, tahad parimat siis pead ka neile andma "parimat" vastu, ehk suuremaid summasi.

Arvestades, et kasutad FastVPS mis minu arust on 24/7 probleemidega siis oleks mõtekam kiiresti vaadata välja välismaalt kuskilt endale mingi VPS, usun, et Soomes või Lätis on üsnagi sama head serverid saadaval aga odavamalt.

 

Läksin juba WaveCom-i https://www.wavecom.ee . Kuulsin et see kah väga kvaliteetne ja isegi hostid viivad enda servereid neile. Loodame parimat :) Teamspeak 3 on üleval koduleht veel maas ja ts3 scriptid ja kui ka botid veel maas.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Läksin juba WaveCom-i https://www.wavecom.ee . Kuulsin et see kah väga kvaliteetne ja isegi hostid viivad enda servereid neile. Loodame parimat :) Teamspeak 3 on üleval koduleht veel maas ja ts3 scriptid ja kui ka botid veel maas.

 

Wavecomiga on see asi, et kui TS server peaks DDoS saama (TS serverid on DDoS magnetid) siis oled sa sealt läinud. Neil on zero-tolerance DDoS vastu, klassivend kunagi hostis seal Pubgamers TS-i. Väga halvad kogemused nendega. Klienditeenindus väga ebaviisakas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Wavecomiga on see asi, et kui TS server peaks DDoS saama (TS serverid on DDoS magnetid) siis oled sa sealt läinud. Neil on zero-tolerance DDoS vastu, klassivend kunagi hostis seal Pubgamers TS-i. Väga halvad kogemused nendega. Klienditeenindus väga ebaviisakas.

 

Oh damn.. Mis oleks siis järgmine :D


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole just Eesti host, aga siiski asub Eestile lähedal.

https://www.xhostfire.com/ - Saad võtta endale Rootsist VPSi koos väikese DDoS kaitsega, endalgi VPS sealt võetud.

Soovitan, klienditeenindus on väga hea ja kiire! :)


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Wavecomiga on see asi, et kui TS server peaks DDoS saama (TS serverid on DDoS magnetid) siis oled sa sealt läinud. Neil on zero-tolerance DDoS vastu, klassivend kunagi hostis seal Pubgamers TS-i. Väga halvad kogemused nendega. Klienditeenindus väga ebaviisakas.

 

Nad rohkem pühenduvad suurematele klientidele, mul on kolm dedit seal ning ei saa väga palju kurta teeninduse ja/või serverite kvaliteedi pärast(downtime 2% kuus). Kohe kindlasti ei saa öelda, et tegemist maailmaklassis serveritega või teenindusega, aga pole ka kõige hullem. Hind ja kvaliteet on enam vähem paigas.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Nad rohkem pühenduvad suurematele klientidele, mul on kolm dedit seal ning ei saa väga palju kurta teeninduse ja/või serverite kvaliteedi pärast(downtime 2% kuus). Kohe kindlasti ei saa öelda, et tegemist maailmaklassis serveritega või teenindusega, aga pole ka kõige hullem. Hind ja kvaliteet on enam vähem paigas.

 

See ei ole vabandus suhtuda väiksematesse klientidesse nagu rämpsu. Klassikaaslasele öeldi "mine kooli tagasi" kui tekkis lihtne küsimus arvete kohta.

Endal ei ole klienditeenindusega halbu kogemusi ega pole ka DDoS saanud aga igaks juhuks kolisin projektiga välismaa dedi peale "Vultr.com". 24h jooksul tuli ticket, et meil on serveris turvaauk ja koos näpukatega kuidas seda parandada, väga super klienditeenindus.. kohe näha, et hoolitsetakse klientide eest.

 

Oh damn.. Mis oleks siis järgmine :D

 

Võid proovida veebimajutus.ee. Kui Pubgamers visati Wavecomist minema kolis see veebimajutusse üle, nad annavad hoiatuse kui sinu vps-le tekkib DDoS (3 hoiatust ja alles siis tekkib probleem). Kuidas Zone.ee suhtub sellistesse rünnakutesse, seda ma kahjuks öelda ei oska.

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See ei ole vabandus suhtuda väiksematesse klientidesse nagu rämpsu. Klassikaaslasele öeldi "mine kooli tagasi" kui tekkis lihtne küsimus arvete kohta.

Endal ei ole klienditeenindusega halbu kogemusi ega pole ka DDoS saanud aga igaks juhuks kolisin projektiga välismaa dedi peale "Vultr.com". 24h jooksul tuli ticket, et meil on serveris turvaauk ja koos näpukatega kuidas seda parandada, väga super klienditeenindus.. kohe näha, et hoolitsetakse klientide eest.

 

 

 

Võid proovida veebimajutus.ee. Kui Pubgamers visati Wavecomist minema kolis see veebimajutusse üle, nad annavad hoiatuse kui sinu vps-le tekkib DDoS (3 hoiatust ja alles siis tekkib probleem). Kuidas Zone.ee suhtub sellistesse rünnakutesse, seda ma kahjuks öelda ei oska.

 

Ma maksin lausa 3 kuu eest korraga.. Kas nad panevad vpsi kohe kinni või saab failid tagasi ?


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Ma maksin lausa 3 kuu eest korraga.. Kas nad panevad vpsi kohe kinni või saab failid tagasi ?

 

Ilmselt panevad kohe kinni. Kasutustingimustes see kindlasti ilusti kirjas, et võivad lepingu lõpetada sellise rikkumise korral.

Ainukesed asjad mida ma saan sul soovitada teha:

  • Panna Cloudflare peale, see takistab TCP rünnakuid. Teamspeak ise UDP pordi peal, seega UDP rünnakute eest see ei kaitse.
  • Uuri kas on võimalik mingi firewall/iptables seadistada mis takistab floodimist. (pole kõige parem kaitse)
  • DDoS kaitse tellida? (suht kallis)

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väiksemad amatööride rünnakud saab tõesti ära hoida iptablesi abil.

-A INPUT -p tcp --tcp-flags ALL NONE -j DROP
-A INPUT -p tcp ! --syn -m state --state NEW -j DROP 
-A INPUT -p tcp --tcp-flags ALL ALL -j DROP

Põhimõtteliselt blokib ära syn-floodi, tühjad packetid ning XMAS packetid, mida kasutatakse serveri ressursside raiskamiseks.

 

Best bet oleks võtta lihtsalt mõni VPS, millel tuleb hardware DDOS protection kaasa - Eestis selliseid minu teada vist ei olegi.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ilmselt panevad kohe kinni. Kasutustingimustes see kindlasti ilusti kirjas, et võivad lepingu lõpetada sellise rikkumise korral.

Ainukesed asjad mida ma saan sul soovitada teha:

  • Panna Cloudflare peale, see takistab TCP rünnakuid. Teamspeak ise UDP pordi peal, seega UDP rünnakute eest see ei kaitse.
  • Uuri kas on võimalik mingi firewall/iptables seadistada mis takistab floodimist. (pole kõige parem kaitse)
  • DDoS kaitse tellida? (suht kallis)

 

Kui cloudflare panin paele ei saanud üldse TS3 ühendada. Mul ka koduleht sama vps'i peal. Pmst mõned said ja mõned ei.

 

Väiksemad amatööride rünnakud saab tõesti ära hoida iptablesi abil.

-A INPUT -p tcp --tcp-flags ALL NONE -j DROP
-A INPUT -p tcp ! --syn -m state --state NEW -j DROP 
-A INPUT -p tcp --tcp-flags ALL ALL -j DROP

Põhimõtteliselt blokib ära syn-floodi, tühjad packetid ning XMAS packetid, mida kasutatakse serveri ressursside raiskamiseks.

 

Best bet oleks võtta lihtsalt mõni VPS, millel tuleb hardware DDOS protection kaasa - Eestis selliseid minu teada vist ei olegi.

 

Kasutan sellist https://github.com/jgmdev/ddos-deflate kas soovitate ka iptablesi settingud ikka kasutada ?

 

Suured tänud ka abieest :) poleks uskunud et niihead tagasisidet saan ! :)


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei ole vabandus suhtuda väiksematesse klientidesse nagu rämpsu. Klassikaaslasele öeldi "mine kooli tagasi" kui tekkis lihtne küsimus arvete kohta.

 

Ma täiesti nõustun, et nii ei ole viisakas teha. Aga olgem ausad, äriliselt tehakse sellist asja alatasa. Suuremad kliendid = suurem kasum. Üks korralik klient võib võrduda 30 väikse kliendiga. Tänapäeva maailmas raha räägib, kirjutamata reegel. Kahju, et ühiskond liigub sellises suunas.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.