Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei!

 

Mul tekkis selline küsimus, et kas Bottimine on hetkel veel profitable? Olen üritanud uurida päris palju, aga pole siiamaani aru saanud :/. Ootan vastuseid :).


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jah on

 

Kirjuta CasperDaGhost ile. Äkki ta jagab enda nippe ka sulle. :D

 

Nippe tean :D, Mul meetodeid 0 Banrate isegi, aga neid algaja jaoks jama kasutada.


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui piisavalt raha panustada, testida ja viitsmist on siis võid teenida normilt suurt sittagi tegemata.

Ise arvan, et 24/7 bottida kesmiste-suurte req. kasutajat pole mõtet.

 

Enda farmis tegin selle vea ja suhteliselt kiiresti 5 acci bannitud, tõsi meetod pole kõige väiksema ban ratega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei plaani 24/7 Bottida. Mingi 10h Max päevas :).


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10h on ban kahepäevagam a usun :D

 

Nii kindel ma poleks. Enda proggy: http://i.imgur.com/jfDqU18.png ja jätkub edasi. Lihtsalt bot ei tohi reporti saada või järgmisel päeval banned. Aga Jagexil on nn botwatch, mis jälgib patterneid (nt bot vajutab koguaeg samasse kohta või midagi sellist), siis on instant ban tulema. Seega tuleks vaadata ka, kas skript on tehtud korralikult või halvasti (nt ei sisalda antiban, vigane, kiilub kinni jms).


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
10h on ban kahepäevagam a usun :D

 

Mu sõber lasi oma Private skriptiga 43 päeva jutti, aga "0 banrate" asja loomulikult :D. Aga jah, Skript mis kasutan on korralik ja Ei ole 2 päevaga Ban. Üle 3 pidi kerget olema.


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise botin fish/hunt. Fish botid saavad siis banni kui hakkad 15h+ päevas laskma. Hunter on juba vähe keerulisem, ise ka otsin seda kuldset keskteed, et palju tohib üldse. Katsetan ära veel clue boti ja mingi aeg barrowsi ka.

 

Pole üldse banni saanud. Rekord oli 45h.

 

http://i.imgur.com/QViEzPo.png


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.