Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ HOIATUS ] kõigile, kes vahvlis midagi müüvad!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

(Casper pole kahtlustatav. Ma ei tea selle, kelle eest ma hoiatan vahvli kontot. Panin lihtsalt ühe teise kullamüüja, kellel sama sõnum edastada on)

 

Asi selline:

 

Viimase paari päeva jooksul olen mina ja mitmed teised kauplejad märganud tegutsemas isikut, kes tahab osta rs kulda kusagil 22:00 ja kesköö või natuke hilisema aja vahel netipanga kaudu.

 

Väidetav makse toimub selle aja sees kui pankades on arvelduspäeva vahetumine ja midagi ei liigu. Seejärel kasutab seda tunni-paarist akent ära ja hakkab kauba kiiremaks kättesaamiseks saatma maksekorralduskviitungeid, mis on võltsitud (vahel suuremate, vahel väiksemate vigadega).

Saadab kviitungeid SANDER LEPIK'u nime alt, oskab fakeda @seb.ee mailiaadressi - tulebki e-mail sealt aadressilt (mina sain mingi automailer@seb.ee kaudu nt.)

Kui aus olla siis selliseid maile on kerge saata. Googledage "Email Spoofer" sinna saate kirjutada üks kõik millise Emaili phm kellelt tuleb kiri. Kirjuta kasvõib "no-replay@runescape.com" mida iganes. Siukest jama tegelt teha on väga lihtne kui mõistus on olemas :). Olge siis ettevaatlikud.

 

skype aadressid: sander.l98; joosep.verba

panga andmed (kviitungi pealt):

isikukood: 39804084219

kontonr: EE121010011623267225

nimi: LEPIK SANDER

 

Vahet pole, mis taevamannat ta teile kokku ei aja (mailid, pildid, screenshare - fake lehekülgi on lihtne teha...):

 

 

ÄRGE ANDKE MIDAGI KUI TE POLE SAANUD REAALSET RAHA ENDA KONTOLE!!!!

 

 

Senimaani pole ta minuteada selle skeemiga vahvlist midagi saagiks saanud. Tehkem üheskoos kõik selleks, et nii ka jääks.

 

P.S. praegu on asi keerelnud SEB ümber aga miski ei takista tal teiste pankadega / muude makseprotsessoritega sama skeemi proovimist...

 

E: tundub, et isik tegutseb ka muudel kellaaegadel (skeem sama)

 

 

Väike lisahoiatus:

 

Sama isik on üle läinud vahvlis kauplejate teesklemise peale. Jätab skypes/mujal mulje, et on nt. mina / free man või keegi teine ja petab nii kaupa/raha välja.

 

Kuidas seda vältida: Käskige sellel, kes teiega räägib saata teie vahvli kontole privaatsõnum skype vestluse ja mõlema osapoole skype aadressiga. Kui nüüd keegi väidab, et on l6bustank aga PM ei tule minu konto alt / ei sisalda seda, mis seal olema peaks, siis oletegi hälviku vahele võtnud ja ennast jamast säästnud :). Igasugu screenshote vms ei maksa uskuda, photoshopis saab kõike võluda, mis vaja on...

 

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Poisil ei taha hoog kuidagi raugeda:

 

http://vahvel.net/showthread.php?181990-HOIATUS-k%C3%B5igile-kes-vahvlis-midagi-m%C3%BC%C3%BCvad!&p=2489839#post2489839

l6bustank, AITÄH! Oleks praegu nii haigelt üle saanud. :D Samalt vennalt, skype: sander.l98

Pildid, sest ei saa sinna teemasse postitada:

http://prntscr.com/890deu

http://prntscr.com/890dk2

http://prntscr.com/890ecf

KÕIK KES MIDAGI MÜÜVAD, VAADAKE PALUN ETTE! NAGU PILTIDELT NÄHA, SIIS TA ILMSELT PROOVIB VEEL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline pilt tuli kasutajalt "tormituuled". Vaadake bookmarkides on "Mailinator". Selle kaudu saadeti eile l6busale nö seb-st kiri, mina sain fake kviitungi skype kaudu.

"Tormituuled" sai nüüd sellelt inimeselt üle, ilmselt esimene ohver siin. Pildil on lihtsalt kasutajanime asemele pandud "Free Man" ja esitas ennast skype-s valenime all, PM-i ta ära ei saatnud täielikult, seega ei olegi midagi teha.

 

Edit: Täpselt samal ajal kui see pilt "Tormituulele" saadeti, oli vahvel maas ~5min. Juhuseid pole olemas. Ma loodan, et administraatorid muretsevad vähemalt sama palju kui mina ja saavad rohkem ära teha, et ta tabada.

 

950d16fd54550d2cecc9d6435411cd4d.png

 

PALUN KALLID VAHVLI KASUTAJAD, OLGE 100% VEENDUNUD, ET TEGEMIST ON USALDUSVÄÄRSE INIMESEGA KES TEILE MIDAGI MÜÜB/TEILT OSTAB. KÕIGE LIHTSAM VAHEND SELLE VASTU ONGI PRIVAATSÕNUMI NÕUDMINE, JA TÄIELIKULT KOHALE SAATMINE KA, MITTE NAGU ÜLAL NÄHTUD.

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.