Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kõige efektiivsema old school runescape mängija võistlus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

pigem on hetkel froggen afkimis ajad, pole raske ööpäevas iga 6h tagant arvutitaga korra käia ja kasutaja nmz afkima panna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

no offence aga väga putsis üritus, niigi saan ma tunni mängimise eest kirja ~40min, aga peale selle kaob mul üleöö üle kahe tunni lampi ära ka veel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minagi täheldasin seda et paljudel on tunde vähemaks kadunud(kaasa arvatud mina ja froggen paraa näiteks ja oli veel) aga osadel nagu näiteks Sir Tanel ja keegi oli veel on jäänud tundide arv samaks, mis toimub :D?


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minagi täheldasin seda et paljudel on tunde vähemaks kadunud(kaasa arvatud mina ja froggen paraa näiteks ja oli veel) aga osadel nagu näiteks Sir Tanel ja keegi oli veel on jäänud tundide arv samaks, mis toimub :D?

 

Onupojapoliitika :D


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minagi täheldasin seda et paljudel on tunde vähemaks kadunud(kaasa arvatud mina ja froggen paraa näiteks ja oli veel) aga osadel nagu näiteks Sir Tanel ja keegi oli veel on jäänud tundide arv samaks, mis toimub :D?

 

Kadus minulgi, aga kuna olin kaua logged-in ja siis alles logisin, siis juurde tuli oluliselt vähem, kui oleks pidanud.

Tingimused on ju kõigil samad, gl.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no offence aga väga putsis üritus, niigi saan ma tunni mängimise eest kirja ~40min, aga peale selle kaob mul üleöö üle kahe tunni lampi ära ka veel :D

 

Jah, tsipa muutsin EHP asju kuna need oli üle aasta vanad ja mäng on uuenenud/asju leitud. Samuti oli koodis viga mis on nüüdseks parandatud ja võistlus on ikka võrdne kõigile.

 

See, et sa mängid 1h ja saad 40 min ei ole kuidagi seotud EHPga. Ma võin ka niisama olla logged in 6h, see ei tähenda, et tuleks 6h EHP. Või teha cannonballe ja oodata, et mu EHP oleks sama kui see aeg mis ise kulutan mängus, aga see ei oleks aus.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas see võistlusele lisamine käib? Te vaatate kas kasutaja on runescape.ee trackitud + strattis päevik ja siis automaatselt ongi listis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas see võistlusele lisamine käib? Te vaatate kas kasutaja on runescape.ee trackitud + strattis päevik ja siis automaatselt ongi listis?

 

Kuna võistlejaid suhteliselt vähe ja ei saa oodata, et kõik teemas või teema pealkirjas oma RSNi kasutaks siis käsitsi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimus kas comabat skilleril arvestatakse fish xp/hr ikka selle barbarian fishi järgi?(Level 3 ei saa seda rodi kasutada et kiireimat power fishi lasta muidu)

Lihtsalt tekkis küsimus..


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ootaks ikkagi vastust lvl 3 fish xp võimalik 45k xp/hr

Kas arvestus on teisiti vms?


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, max xp/h. Ei vaadata su cmb lvlit vms. Alati parim võimalik, vahet pole mis skill.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.