Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere,

 

Kuna muud asjad võtavad mul järjest rohkem aega ära, siis mul pole enam aega sellise mittetulundus projekti jaoks nagu seda on Vahvel.net.

Aastaid tagasi ostsin ma Vahvel.net-i, et garanteerida oma ligipääs RSGP turule. Ainult ärilisel eesmärgil. Enam ma RSGP-ga ei tegele, see tähendab, et ärilist kasu ma temast enam ei saa. Vaatamata sellele, et algsed eesmärgid olid ärilised, leidsin ma siit omale mitmeid häid sõpru ning seetõttu soovin ma kindlasti tavakasutajaks edasi jääda.

 

Küll aga ei soovi enam ma seda vastutust, mis kaasneb foorumi juhtimisega.

 

Foorum on tegelikult juba omanikku vahetanud. Selleks on üks Leedu kodanik, kes ostis minu kaks foorumit (teine on RSBot.lt ehk Leedu suurim RS portaal). Nüüd on ta otsustanud, et tema ei taha Vahvlit hallata ning soovib ta edasi müüa. Ta palus minul leida ostja ja vahendada tehingut.

 

Kuidas tehing toimub?

Ostja kannab raha minu arvele. Kui raha on minu arvel, siis praegune omanik kirjutab domeeni, virtuaalserveri ja GA konto üle ostja nimele.

Kui ostja on rahul, kannan raha edasi müüjale.

 

Käest kätte?

On ka võimalik.

 

Statistikat?

Juulikuus oli meil ~250 000 lehenäitamist, ~13000 kasutajat, ~38000 sessiooni. 71% külastajatest olid vanad (returning visitors), 29% uued.

93% Eestis asuvaid külastajaid, 3% Soomes asuvaid külastajaid. Keskmine sessiooni pikkus 7 minutit 18 sekundit. 48% külastustest tuli läbi Google otsingute, 40% panid "Vahvel.net" otse aadressiribasse. Üks populaarsemaid märksõnu Google otsingus oli "Kuidas HDTanel raha teenib", mis tõi 61 külastust.

 

Informatsiooni pärineb Google Analyticsist.

 

Palju maksab?

Leedu mees on pannud hinnaks 3000 EUR, mis sisaldab ka minu MM teenustasu.

 

Palju Vahvel teenib?

Vahvel ise ei teeni midagi. Ainus tuluallikas on annetused, mis kuluvad hostingu peale ära. Ta on võimalik teenima panna, aga selleks tuleb natuke vaeva näha.

 

Mul on veel küsimusi ja/või tahan osta

Siis võta ühendust minuga Skypes: markus.pint


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu poolt siis nii palju, et ma enam foorumi tegemistes ei osale - pole juba ammu olnud aktiivne. Küll aga selline müük mulle isiklikult ei istu. Kasutajana olen ma mures oma privaatsete andmete pärast mis on vahvli käes - kõik emailid mis on kasutaja küljes olnud ning palju muud asjad. Paroolide pärast kartma ei pea, need on hashitud ja saltitud.

Vahvli üks kirjutamata reegel on pikalt olnud, et kasutajaid ei kustutata, tänasest me seda teeme. Kasutaja kustutamisel kaovad kõik andmed kasutajast andmebaasist - kõigil kasutajatel kellest ei ole scamm teemat või kes ei ole aktiivsed turu alafoorumis võivad seda mult või Robertilt küsida PMi teel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.