Teema: [Casper'i botfarmid 123]

Tulemused 21 kuni 30 139'st

Mul on tasuta Microsofti VPS. 128 GB RAM etc stuff, sellest piisab?

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: CasperDaGhost
    ...
    Kui sa mõtled seda botfarmi siis ainult 3 botti atm. Kui sa mõtled kogu mu boti süsteemi kokku siis nädala sees ~20, nädalavahetusel võib 2-ga korrutada. ...
    Ja palju sa siis kogu botfarmiga kokku teenid umbes kuus?
    Kaua üldse bottinud oled, palju puhast kasumit teeninud oled?
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    Tsitaat Esialgu postitas: Mystery
    Mul on tasuta Microsofti VPS. 128 GB RAM etc stuff, sellest piisab?
    Muidugi piisab. Kui oskad sinna javad ja möllud mis triboti jaoks vaja on peale lasta siis anna tuld. Miinus on asja juures see, et sa hakkaksid kasutama ainult seda VPS-i ja sul oleks koguaeg üks IP. Mul mitu erinevat VPS-i millel on ka erinevad IP-d, nii et üks botfarm bani saab on väike tõenäosus, et samal ajal ka teine saab. Hostilt rentides VPS-i on võimalus ka IP-d vahetada peale seda kui su IP jagexi poolt nö "Flagged" saab, ehk et nende süsteem hakkab sinu IP-l toimuvat automaatselt kontrollima ja Weathi tööks jääb ainult bani nuppu vajutada. Vahetad IP ära ja sind ei tüüta natuke aega keegi.
    Viimati muutis CasperDaGhost - 31. august 2015 kell 11:52.
    damn son.
    peaksid kaaluma veel botfarmi laiendada
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    damn son.
    peaksid kaaluma veel botfarmi laiendada
    Jamh. Hetkel kahjuks poole kohaga ka tööl ja ainult illegaalse äri peal ei taha elada. Unetuid öid on lugematul arvul nendesse süsteemidesse pandud ja natukene peab nautima ka asja, eks sügisel vaatab edasi.
    Õige!
    Kõik alustagem botfarmidega!
    #fuckmodweath
    Äri ajage ainult selle skypega: rs07raha
    !!!Küsige julgelt PM kui kahtlete!!!
    IMPOSTER,FAKER JA LUUSER: rs07rahaa
    Lisan siia sellise story ka veel, ehk mõnele väike idee kuidas cashi rs-s teha. Mul oli heroes questiga kasutaja ja kuna mind suht huvitas ainult raha saamine rs-is siis hakkasin glorysid chargema. Siis kui veel g.e-d polnud sai varrocki panga ees midagi ikka teenitud, vahepeal oli käes 2k gloryt isegi Siis tuli G.E ja oh kus lendas idee pähe. Võtsin oma heroes questiga kasutaja, ostsin ikka korrrrraliku hunniku chargemata glorysid, oma 5k kindlasti korraga, ja tegin vist kas oli 8 tavalist cb 3 kasutajat. Sheerisin kõik gloryd kasutajate peale laiali, võtsin heroes questiga kasutaja ja telesin corpi, corpi portalist välja, kõik seal väljas olevad monsterid võttis see acc enda peale ja siis kõik combat 3 accid järele, portalist välja, follow jne .. Sinna wildi lõppu jõudes ükshaaval tradesin combat 3-dele chargitud gloryd peale ja vutt vutt level 30 wildi ja gloryga tele edge. Ja otsast peale. Trip kestis max 5 minutit ja selle ajaga sai siis 200+ gloryt chargetud, arvutage profit ise. Reporte said need combat 3-d ikka korralikult, aga goldfarmi eest nad bani ei saanud ja siiani seisavad mul f2p-s tühja. Vot selline keeruline idee lendas kah pool aastakest tagasi pähe ja sai tükk aega lasta, 2 monitoriga ja puha.
    IP Muutmine käib 3 klõpsuga. Olgu eks ma siis checking asja
    Täna on üks imelik esmaspäev olnud. Weathist pole ühtegi jälge .. Ei minu botfarmides ega ka twitteris. Selline vaikus paneb muretsema aga käed rüppes ootama ka ei hakka.
    21:30-st kahjuks ei saa internetiühenduses olla kummagi arvutiga, sest tripin kodulinnast oma asjadega töisesse Tallinna jälle.
    Panin botid oresid ostma ja ilmselt tuleb palju tuleb neid, mahutan nad senikauaks kuhugi enda VPS-idesse tööle.

Jubedalt hakkas mu VPS laggima nende bottide lisamisega, loodan et selle paari tunniga terve VPS üles ei ütle. Ja nagu näha siis Weath tõesti kadunud kuhugi, nädala sees tavaliselt max 250 botti online selle scriptiga, atm 394 WTF.

Ei saanudki enne trippimist neid tööle, VPS-id hakkasid korralikult streikima. Ühe acci lisasin ja VPS oli koos, pool tundi oli aega, et korda saada. Õnneks sain lõpuks uue boti tabi kinni kuidagi ja edasi läksid teised botfarmid ise korda. Aga nüüd Tallinnas ja need 3 acci töötavad. Vahepeal mõelnud, et nädalavahetuseks soetan unlimited authi ja neljapäeval sebin sellele botfarmile ka VPS-i. Elame näeme.

10.08
    Viimati muutis CasperDaGhost - 11. august 2015 kell 00:02.
    Naiss naiss kasper,weath on jah kuhugi kadunud,seega max profit
    Äri ajage ainult selle skypega: rs07raha
    !!!Küsige julgelt PM kui kahtlete!!!
    IMPOSTER,FAKER JA LUUSER: rs07rahaa

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees