Teema: [Casper'i botfarmid 123]

Tulemused 131 kuni 139 139'st

Tsitaat Esialgu postitas: CasperDaGhost
    Jep, game over kõigega. Korraliku tööotsa peal lõpuks ja tinderi teemat ma ei puuduta, kes teab see teab Kindlasti oli mõnus projekt mul nii see kui ka kõik muud goldfarmid 8 kuu jooksul, sain korralikult kogemusi nii enda ideede arengu kui ka väga paljude inimestega suheldes. Seda teemat vaatan kindlasti aeg-ajalt ise ka üle, ikka päris detailselt sai asjad kirja pandud. Oli üks töine ja korralik nolife aeg mul see. Ja pean lisama ka, et ma olen nii vahvlist kui ka rsist saanud mitu head võib öelda, et IRL sõpra, kelle tegemised mind ennast huvitavad ja kellele minu asjad korda lähevad.

Olge kõik sama mõnusad edasi!
    sa ka musi, mine tee mulle nüüd pannkooke. millalgi astun läbi.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Kristjan194
    sa ka musi, mine tee mulle nüüd pannkooke. millalgi astun läbi.
    Mu päris musi ootab nädalavahetust juba .. Sick teema see kõik ikka.
    Aga anna teada jah kui liigud ja vaatab millal ma tööl olen, annab sulle miskit head korraldada. Pannkookidest õnneks või kahjuks asi kaugel, neid ei viitsiks küll möksida. Korraliku pitsa või Lordi sandwichi võin su taldrikule küll korraldada kui sa midagi uhkemat võtta ei raatsi
    Tsitaat Esialgu postitas: CasperDaGhost
    Mu päris musi ootab nädalavahetust juba .. Sick teema see kõik ikka.
    Aga anna teada jah kui liigud ja vaatab millal ma tööl olen, annab sulle miskit head korraldada. Pannkookidest õnneks või kahjuks asi kaugel, neid ei viitsiks küll möksida. Korraliku pitsa või Lordi sandwichi võin su taldrikule küll korraldada kui sa midagi uhkemat võtta ei raatsi
    jään ootama
    10 päeva..Midagi toimub ka?
    Tsitaat Esialgu postitas: Discorz
    Ta juba ammu lahkus sellest bottimisest.
    Tsitaat Esialgu postitas: Discorz
    Elu elamine toimub
    Sulgen teema. Lugemiseks jääb alati siia.
    Nii hea, et pean selle pildi siia lisama

48h-ga lasi see bot raha läbi 453m. Profit jääb ~30% peale kasutatud rahast. Iga 3-4h tagant panen uue raha peale ja võtan ostetud asjad mulele, et banni korral oleks võimalikult väike loss. Suurem banwave vist olnud, sest pole selliseid numbreid teiste bottidega võisteldes veel näinud poole aasta jooksul. 9.3m gp eest ostab hetkel shopist asju tunnis.
    Kroon's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus detsember 2013
    Postitusi 438
    Oihhh kes tagasi tuli
    Kas sama client ja meetod ?

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees