Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Well minu omad VEEL elus :D


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Well mul kasutajad alles,lisasin 2 extrat :P

#fuckweath #botasmuchasyoucan #ripjagexfatassoff


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millise ma peaksin valima? (Kõik võimalused tasuta) (5 Kasutajat Blast Farmi)

[spoiler=Valikud]oBfcXBC.pngdRqZIdW.png

 


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
OHHH sa vana raisk. Sheeri seda viimast mulle ka :D Ma arvan, et see päris flawless.

 

Ma ei tea, pole proovinud :D, aga millist sa sealt soovitad 5 Botile?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma ei tea, pole proovinud :D, aga millist sa sealt soovitad 5 Botile?

5-le ma võtaks 14gb-se ehk. :)

Joppenpuhh, IRL on niiii palju tegemist olnud et ei ole aega olnud neid oresid ette toppida ja bane üle vaadata ja uusi acce teha jne jne jne ..

Anyway päris kurb on, et pole jõudnud, sest nüüd sellega tegeledes ja coali/mith ore/mith bari hindasid avastades pidin pikali kukkuma. Korralik ban wave on üle käinud. Minu 8-st on lausa 6 alles mis on superluks :D

~9min proggy siin siis, this is sick.

0d460c2161dc0241976dce5a9d370587.png

 

Ilmselt saab asi nüüd sedasi toimuma, et ööseks kenasti korralikult oresid ette ja ~11 aeg on need accid ka kadunud :D

 

#Fuckweathisreal #banwave #girlsaretakingmyirltime #nevertoomuchmoney

 

___________________________________________________________________________________

 

Mis tuleb teha Weathi puhkuse ajal? Bonde osta ..

Mis tuleb teha peale Weathi banwave'i? Bonde müüa ..

2,24m, bhahah :D

d1cf66050c9b62b610c2f3d29acd666f.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellist päevikut vaatan tuleb selline mõte omal pähe, et peaks uuesti kasutajad bottima panema ja hakkama levendama + raha tegema :D

Aga hea vaadata ja edu botfarmiga


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Öisest 4-st blasti accist on 1 alles. Ühtegi teist farmi mul Weath puutunud pole, siin tulebki vahe sisse public ja private scriptidel.

Coal ja mith ore on veelgi madalamaks hinnas läinud. Mith bar tiksub 1k ea ringis. Profit bari pealt on atm ~415gp. Prolly teen üle pika aja tegusa õhtu endal ja ööseks 8 acci tööle. 7 acci juurde teha = ~14m bondi. Tunnis nende pealt ~2,6m profit. Steel baridega veits vähem. Punkt 19 lähevad accid töösse ja punkt 11 hommikul kinni. ~40m profit selle ajaga. Oletame, et accid saavad bani siis profitit jääb järele ~26m.

__________________________________________________________________________________________________________

 

Hakkasin mõtlema, et miks 4-st accist 3 bani said .. Siis meenus, et käisin ainult 3 acciga oresid ostmas ja logisin enda IP alt OSBuddy kaudu, et ei peaks VPSi kaudu ostma minema, sest see vähe laggine. Üritan seda meeles pidada ja uute accidega möllan ainult VPS-is.

__________________________________________________________________________________________________________

 

Jeppppp, ikka siis kui mina online olen ja tööd tahan teha:

37fc74b214abad1725673eb9c6f806d3.png

Feel free to continue MY ASS.

0 scripti listis:

621b3d9e3625b34815e9d8c7c4b171d4.png

____________________________________________________________________________________________________________

 

Leht on maas aga tundub, et scripti servu püsti jälle. Avastasin vähe enda exceli raamatupidamist uurides, et mul seisab 2 blasti acci mis said valmis tehtud aga kasutusse ei läinud .. Gainzz. :D

Hinnad millega coal ja mith ore tulevad, päris creepy:

b9d516bf91c636b8b561a5a4789bbc70.png(Selliste hindadega 478gp profit per bar. Mith bari müüakse atm 1014gp ea.

____________________________________________________________________________________________________________

 

0133ff2938b74db477e9e46dc43d7bfc.png:ohmy::ohmy::ohmy:

 

Updaten posti jooksvalt.

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Weath tagasi siis bannid liiguvad phm iga järgmine päev?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Segan ka muud teemat korraks siis teemasse.. Kas Weath töötab UK aja järgi päevasel ajal siis? Ehk ohutum on bottida öösel või õhtusel ajal? F2pis lasen ranget ja stri..

 

Weath töötab enda 9-to-5 tööl, ehk meie aja järgi 11-19 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Niiii, ulmeliselt halb nädal on olnud. Alguse said asjad Tribotist kui see sai korraliku DDOS-I(kolmap. öösel), tükk aega oli maas. Seejärel Trilez(TriBoti omanik) otsustas ise DDOS-i protectionid väheke uuendada ja selle tulemusel oli kolmapäeva päev raisus. See selleks, õhtuks olid Tribotiga asjad korras. Sain oma farmid jälle tööle. Siis tuli skype kiri VPS-i hostilt, et noniiii, liigutame oma VPS-id vähe paremasse serverisse .. 30min vms läheb. Okei. 30 minutist sai umbes 6h. MINE OLE NOH. Öösel kell 2 sain lõpuks kõik farmid tööle. Ma ei jää kunagi magama enne, kui mu farmid töökorras pole, sest ei raiska parimat aega mis bottimiseks antud on(öö). Neljapäev hakkas tavaliste mõtetega .. 11 farmid kinni, siis tavaline rs-i update nagu ikka neljapäeviti, ja siis 16-17 ajal jälle bannitud accid üle vaatama ja siis uusi tegema. No see oli worst update ever mis ma näinud olen, redditis oli oma 100 posti poole tunniga ja rs oli nii buggine, et ma käisin ikka kaugel-kaugel rs worldi vaateväljast. Tavamängijale oli kindlasti fun, mina jällegi nägin kurja vaeva, et botid tööle saada. OK. Kuidagi sain buggidest mööda reloggimiste ja asjadega, kõik farmid töötasid mingi tunnikese .. boom, ühel vpsil network offline. Sel hetkel ma ausalt karjusin üle korteri selliseid roppuseid, et thank god ma üksi olin, vaesed naabrid ainult. Peavalu oli juba kohutav. VPS-id kolisid mul ju uude serveri ja ruttu võtsin hostiga ühendust ja sain siis oma asjad vanasse VPS-i tagasi kolitud, vähe rohkem laggi oli aga toimis. Täna hommikul siis nagu ikka 11 ajal mõtlesin farmid tühjaks korjata. BOOOOM, 10:40 ajal mu tulusaim botfarm kõik banni all. MINE PUTSI! Läppari klaviatuuri auku ei tekkinud õnneks.. Vaatasin siis twitteri .. jap, Weath juba kohal. TÜRIPAIDE. Ruttu nii blasti kui ka ühe teise farmid muledele ja võis öise vahetuse kinni lüüa, joppenpuhh. Siin ma nüüd siis olen .. Üks farm töötab, blasti jaoks on 8 acci ootamas, smith 30-d valmis, bonde ei julge veel peale panna. Blasti saan tööle siis hakkan oma tulusaima farmiga tegelema, eks sellega läheb ka poolde öösse asi. Kokkuvõtteks siis, et no kui üks asi ikka perse läheb lähevad kõik järjest. Vähemalt nv paistab, Tribot töötab, VPS-id töötavad, Rs updated on läbi ja pea ei valuta. Tunneli lõpus paistab valgus.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Lõbutsen 8 acciga, ei kurda.

c1495e590ef75634df9568f02309dfb9.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
pro tip: ära kasuta bonde, need ongi loodud goldfarmide tapmiseks.

Kõige odavam ja kergem memberiks saamise viis, mis muud teha. :(

 

Vahepeale siis nii palju, et profitit tuleb päris hästi. VPS-ga mõningad probleemid aga juba lisatakse mulle probleemide pärast uusi protsessoreid ja lisa mälusid. All good.

70f9d433aa3b0e5d4f3b816a98688b70.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei,

 

Uuendusi? Kuidas asjad sujuvad?

 

pro tip: ära kasuta bonde, need ongi loodud goldfarmide tapmiseks.

 

Kui see on tõsi, siis kerge viis teha memberiks ka SEB virtuaal kaartidega. 1 kaart = 1 konto, siis nad ei saa siduda.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võib-olla tõesti. Aga kunagi sai Amazoni kaudu osta ja jagex ei saa haisugi ninna, kes kust tegelikult ostis.

 

Siiamaani saab, ma ostsin sealt endale :D


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Miskit on saanud teha, ban rate muidugi jube kõrge. Vaikselt üks IRL äri tegemisel ja asjad vähe stand by-le selle farmiga jäänud kahjuks.

 

Mis äri, räägi pikemalt! :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ära jama nüüd, ruun > päriselu, aja farm käima :D

Haha, ty posti eest Marten. :D

 

Anyway väike EDIT: Kuna ban rate kõrge pean lisama enda tavapärasele 8-le accile veel 4, et kasum oleks ikka asja ja riske väärt. Viisin ennast uuesti hindadega kurssi ja vaatab kuidas asjad õhtul toimivad. Arvestatud on siis seda, et järgmine hommik kell 10 accid tühjaks teha ja seejärel ban, ehk bondiraha läheb täielikult kuludesse. Vaja läheb siis mul 12 acciga alustamisel 60-90m. Minuni on mitu sõnumit jõudnud, et hommikuti ei saa terved farmid bani vaid mõni acc jääb ka alles, kes seda teab siis mille järgi nad neid panevad, vb pole alles jäävad accid reporti saanud vms, ei tea. Peaasi, et VPS-id toimiks ja TriLez jälle ei mõtle, et oleks tore mingi update lisada, sest ausalt, isegi 8 acci uuesti tööle saamine ei võta 5 min nagu ühe main acciga bottimine, rääkimata 12-st accist. Steel bari hind ei ole võetud instant sell'i järgi, vaid selle järgi millega on nad kogu päeva jooksul võimalik hetkel maha müüa.

 

Isiklikult meeldivad mulle siin tabelis just need viimased read, kahjuks et sinna jõuda pean pool päeva jamama ja õhtul alles vaatama ja nautima, kuidas teile muidu meeldivad? :D

Aa, see ka, et kui ma 19 ja 10 vahel bani peaks saama ja rip mu 60-90m, siis homme näete mu surmakuulutust kuskil. (Bad joke, I know).

All chill, päikest meie sügisesse ilma.

 

15:00 EDIT: Suur töö käib. Korralikud botfarmid on hakanud asjadele stiili lisama ja selline trend on liikvele läinud, et ühel botfarmil ühesugune outfit, ega ma ka siis alla ei saa jääda. Töö ja fun koos.

78331028f4fc506b3e96a9c583f8d1e4.png

 

16:35 EDIT: Rangelt kohustuslik meeskonna pilt enne ühise eesmärgi elluviimist.

b559d319363afc08dae612295249123a.png

Siinkohal tervitan ka inimest kes mind Viru Keskuses tätoveeringu järgi ära tundis. Kahjuks ei jäänud sinu vahvli nimi meelde. Olgu sa tervitatud. :D

 

 

19:45 EDIT: Kõik töötavad !!!! Jamasin natukene selle petturi teemaga ja läks aega vähe kaduma, aga worth it, raibe tuleb kätte saada.

 

Algus siis täna:

fd9cd3e80b8cce4f6c0f59d27b1b1fcd.png

 

Pean hetkel väikest listi ka mis teen, mis kell jne. Suht hea.

1f24dc7f1278e101def0eeaca5e34ad4.png

 

Kõik kulutused on ka siiani kirjas viimse sendini. Löön kokku ja homme koos tuludega juba tuleb kasum loodetavasti siia. :)

Refreshige ikka mu signatuuri siis ka, täna tuleb sinna hypersuperpalju profitit iga sekundiga juurde, natuke aega on lahe jälgida! ;)

 

 

10:40 EDIT: Ja läbi see öö ongi. Kaks viga juhtus selle kõige jooksul. Esiteks kui 4 esimest acci viisin, suutsin ühega lumbi sattuda, peal olid tal terveks ööks vajalikud 13k oret + 300k cash. Quit oli lähedal, aga ei, sain asjad kätte ja sain väikse ehmatuse ainult. Teiseks olid mul 2h arvutil jooksvad 4 acci öösel off, sest keegi kirjutas skypes öösel ja poolunisena suutsin läpparil WIFI offi lükata, geniaalne. Kõik muu läks tavaliselt. Nagu näha siis signatuuri tuli selle ööga 59m juurde, not that bad. Lisan paar pilti mis eile lisamata jäid ja kõige lõpus siis magus kokkuvõte tabelina. Kasumiga olen rahul, miinimum eesmärki küll ei täitnud ja arenguruumi on aga easy money igaljuhul.

 

List sai ka lõpu.

3af7bdd032061dffba3cee79a906bec3.png

 

Signatuuri lõpuprofit.[59m/~15h]

1972131f074910c38315371f5fff4f18.png

 

Kuldsed sõnad:

136271ffba59024212a444d973d0eda4.png

 

Pilt, mida eile kahjuks turvalisuse mõttes lisada ei saanud. Ma tegin vist küll kõik asjad ära, et bani saada aga no ei. (Sarnane outfit + samad nimed)

d1260573f44b5acdbb23df2b25fab0fb.png

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeltöö on hea ja edu sulle! Kes ei riski see shampust ei joo :)

 

 

 

e: 1337

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.