Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin serveriarendajat kes sooviks toetajat :).

Soovitatud postitused

Olen nõus ostma esialgu hosti ja kui saab asjast asja siis ka muu vajaliku (Webhost, domeen, jne) mõnele hakkajale Roleplay serveriarendajale kes soovib alustada serveritegemisega või kellel on juba server ning mingil põhjusel ei suuda vajalikku soetada.

 

Põhjus miks seda teen on lihtne, olen pikalt otsinud servereid milles mängida kuid pole leidnud mitte ühtegi Roleplay serverit mis oleks minu standardite järgi mängitav, lihtsalt kas on "üle arendatud" või siis liiga vähe arendatud.

 

Serveri omanik võiks vastata järgmistele nõudmistele.

 

Vanus 16+ (Kui suudad tõestada et vastad kriteeriumitele mis on allpool siis võib ka 15+)

Hea eesti -ja ingliskeele oskus.

Piisavalt vaba aega serveriga tegelemiseks.

Motiveeritud sellega tegelema.

Serveriarendamis oskused võiksid olla head. (Kui oskad ainult copy-paste siis pole mõtet isegi küsida, kuid ma ei küsi ka et kõik peab olema 0-st arendatud).

 

Server ei tohi kindlasti tulla onu-poja poliitikaga, ehk siis selline kus omanik võtab administratiivtiimi kergekäeliselt inimesi lihtsalt kuna nad on tema sõbrad või tuttavad, ega karista kedagi reeglite rikkumise pärast vähem sellepärast et on tema sõber/tuttav.

 

Serveri omanikule tulevad ka minupoolt mõned nõudmised, nimelt kui sa serveri arendamisega hakkama ei saa, ei tegele sellega piisavalt või tekib mõni muu põhjus siis võtan serveri maha.

Mängumoodist, includedest ja kõigest mis on vajalik antud mängumoodi tööle saamiseks jääb mulle koopia, mida on mul õigus kasutada (Juhul kui sa serveriga hakkama ei saa, siis otsin uue omaniku).

Administratiivtiimi õigust ma endale ei võta, ega ka annetajaõigust.

 

Kõik kes soovivad saatke mulle postkasti sõnum koos vanuse, nime ja plaanidega mis sul serveri jaoks on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Imo, hetkel lambi teha mingit serverit. Tulekul SNJ, Nebulos(?) - ootan pikkisilmi seda troll serverit, arendusest ka pole aimu kaugel asi on, Imperial. HF nendega võistlemisel.

Nebulos jääb minujaoks suletuks, sitad kogemused selle serveriga, mitmel korral lambist AJaili saanud. Ning SnJ minujaoks liiga ülearendatud, ma OldSchool vend, EasyLife tuleks tagasi siis seda pelaks 24/7 :D.

Ning hetkel on ka asi selles et mu RP tase üsna madal, pole üle aasta kindlasti mänginud, võibolla isegi 2 aastat. Seega ei tahaks kohe kuhugi serverisse minna warne ja jaile saama.

;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lähen ehku peale ja annan Project Roleplay kommuunile võimaluse, kuna omanikud tõesti teotahet täis ning võtavad ka mängijaid hästi kuulda.

;)http://p-rp.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.