Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rust'i probleem (Could not load asset bundles).

Soovitatud postitused

Tervist!Oleks siis vaja abi, ostsin endale eile Rusti Steamile ning esialgu proovisin mängida Rust Experimental versiooni.

Kõik töötas ilusti kuid kuna mu arvuti jõudlus oli üsna madal ja pidevalt lagspiked viskasid kiiresti kopa ette siis installisin Rust Legacy peale.

Mängisin Rust Legacyt umbes 5 tundi ilusti, kuid siis olid kõik normaalsed serverid tühjad ja mõtlesin et panen Experimentali tagasi, kuid muudan seadistusi veidike et paremat FPSi saavutada.

Jamad hakkasid sealt pihta, esialgu kui hakkasin allalaadima Experimentalit siis täiesti lambi kohta pealt lõi Steamis download speedi 0'i, kuigi internet oli olemas ja puha, iga 10 sec tagant kadus download speed ära umbes 1 minutiks, kannatasin ära ja sain lõpuks allalaetud selle.

Peale seda installis umbe kaua seda värki, reaalselt mingi 40 min ning kui lõpuks sai installitud siis hakkas mingi validating loop pihta (Koguaeg validatis, kui ära sai tehtud siis hakkas uuesti) ja nii mingi tund aega jutti, selle parandas ära arvutile restardi tegemine.

Siis mõtlesin et oh jess! Saan mängida, aga ei... Avasin Rusti Steamist ning panin resolutsiooni väiksemaks (et saada parem FPS), kuid kohe kui panin Launch, viskas ette mingi errori "Could not load asset bundles"... Ja nüüd ei oskagi enam midagi teha, mitte kuidagi tööle ei saa seda, Steami foorumist olen lugenud ja facepunchist ka kuid lahendust ei leidnud mis oleks töötanud.

Oleks väga tore kui keegi teaks öelda kuidas seda parandada ja kas kellegil veel on see peale minu?

Ning mis võiks põhjustada Steami allalaadimis kiiruse 0'i peale kadumist lambist? Mu internetikiirus on ca 25mb/s, nett ära ei kao kui ükskõik mis muu asjaga midagi tõmban. Ainult Steamiga.Tänud ette! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.