Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mõlemad jumala juustud telefonid.

Olen sinuga lihtsalt täitsa aus :) Osta ennem mingi s2 vms, see nutikate 3310 :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul üks räbal S4 mini sellel 8mpix taga ja ees 2.1 ja suht püss telf 2 tuumalise krait 300ga ja veel igast muud vidinad.. Aga need on jah juustud 30€ga annaks ära :D

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan osta Lumia 535, sest Lumia telefonid on tuntud kui hea kaameraga telefonid ja Windows operatsioonisüsteem on lihtne ja kiire. Kuna tegemist on ikkagi budget telefoniga ära oota mingit peegelkaamera kvaliteeti ja mänge ei vea ta ka kõiki ilusti välja (Samad sõnad Samsungi telefoni kohta). Pea meeles, et Windowsi platformil on 5x vähem rakendusi kui Androidi platformil aga tavalised appid nagu Facebook, Youtube ja Instagram on seal ikkagi olemas. Plus Lumia 535 telefonile on tulemas suve lõpus Windows 10 uuendus mille tõttu oleks juba huvitav see telefon osta. Mina valiksin Lumia aga ise tead mis teed !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.