Teema: Da Chunky Clan chat - WE'RE BACK! :) TEAMSPEAK: dachunky.4np.de

Tulemused 21 kuni 30 31'st

Tsitaat Esialgu postitas: LoTV
    olin täna observides tunnistajaks neljal olukorral ~5h jooksul. kickid olid niisama
    Kedagi ei kickita niisama, loe chati reeglid läbi. Kui on põhjuseta kick, siis ma arvan, et siin oleks teisigi tegelasi kellel oleks midagi öelda. Tundub väga kahtlane, et varem pole nädalaid probleeme olnud ja siis nüüd 5 tunni jooksul 4 korda "põhjuseta" kicki. Tee pilti teinekord ja saada mulle postkasti need palun.
    Clan Chat: Da Chunky

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Krongats's Avatar
    Ärikeeluga kasutaja
    Liitus detsember 2013
    Postitusi 418
    Joinige

Join us!
    Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,905
    Tsitaat Esialgu postitas: Siim123456
    Join us!
    fo wat
    DA CHUNKY OFFICAL TEAMSPEAK SERVER!

IP: dachunky.4np.de või 62.104.20.187:10086
    BMW <3
    Probleem järgmine, selline tegelane nagu khubs. küsisin küsimuse täna mille peale sain suht negatiivse vastuse, ja oi kui ma midagi julgesin vastu öelda, sain sellise flame osaliseks. siin reegel et laimamine ja sõimamine keelatud, well mul on HIV ja muud asjad, sain veel peale flame takka otsa ka kicked, lisasin siis khubsi sõbrakasse üritasin siis aru saada millega ma selle flame + kick ära teenisin, selle peale sain ma veel rohkem sõimata et ma fat nerd jms. ütles veel et #2 chat eestis rune oma, minuarust peaks ta seda enam eeskuju teistele näitama kuidas käituda + REEGLEID ise ka järgima. am i right?
    Tsitaat Esialgu postitas: iTz_Xnote
    Probleem järgmine, selline tegelane nagu khubs. küsisin küsimuse täna mille peale sain suht negatiivse vastuse, ja oi kui ma midagi julgesin vastu öelda, sain sellise flame osaliseks. siin reegel et laimamine ja sõimamine keelatud, well mul on HIV ja muud asjad, sain veel peale flame takka otsa ka kicked, lisasin siis khubsi sõbrakasse üritasin siis aru saada millega ma selle flame + kick ära teenisin, selle peale sain ma veel rohkem sõimata et ma fat nerd jms. ütles veel et #2 chat eestis rune oma, minuarust peaks ta seda enam eeskuju teistele näitama kuidas käituda + REEGLEID ise ka järgima. am i right?
    #karvased nr 1! Muidugi see #2

Muidu lahe chat, sõbralik rahvas jne
    「FAKER」dtjg.mart

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

#karvased.ee
    Tsitaat Esialgu postitas: iTz_Xnote
    Mõtled kasutaja "Khubeck v2? See inimene ongi retard, käib mujal cc-des spämmimas ja mölisemas, saab kicki siis käib ja halab. Ning vaadates ta facebooki siis poiss peaks kõvasti sõnu tagasi võtma, mitte nii kõvasti neid loopima.
    "Meie ülimaks kohuseks on kindlustada valge rassi püsimajäämine ja luua tulevik meie valgetele lastele"

All empires are created of fire & BLOOD
    EL Patron Pablo Escobar
    Ühinege ka meie Teamspeak serveriga
    BMW <3
    Tegutseme endiselt! Liituge!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees