Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi teab mõnda ortopeedi või arsti kes $ kirjutab siis pm palun


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõlema põlvega op läbitud, pole 8 aastat saanud tunda kindlust oma jalgades mis oli varem ja ei saa ka edaspidi. Ning neil seal komisjonis vaja nu*sida ajusi, kõik variandid pean kasutusele võtma, hea oleks kui varu variant ka olemas, siiber nendest pikendustest, algul aasta, siis 6 kuused, nüüd kaks pool. Ainutl valeta igal pool, et valutavad jne, kust kurat mina seda tunnet enam tean kas see on vigastuse järgne valu või koormusest. Need ahvid kel on mingid pisemad allergiad jne saavad ära, naerma ajab see dibiilne süsteem


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Mõlema põlvega op läbitud, pole 8 aastat saanud tunda kindlust oma jalgades mis oli varem ja ei saa ka edaspidi. Ning neil seal komisjonis vaja nu*sida ajusi, kõik variandid pean kasutusele võtma, hea oleks kui varu variant ka olemas, siiber nendest pikendustest, algul aasta, siis 6 kuused, nüüd kaks pool. Ainutl valeta igal pool, et valutavad jne, kust kurat mina seda tunnet enam tean kas see on vigastuse järgne valu või koormusest. Need ahvid kel on mingid pisemad allergiad jne saavad ära, naerma ajab see dibiilne süsteem

 

tahtsin vabatahtlikult minna, öeldi et ei saa, et liiga kõrge vererõhk. kthxbai

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõlema põlvega op läbitud, pole 8 aastat saanud tunda kindlust oma jalgades mis oli varem ja ei saa ka edaspidi. Ning neil seal komisjonis vaja nu*sida ajusi, kõik variandid pean kasutusele võtma, hea oleks kui varu variant ka olemas, siiber nendest pikendustest, algul aasta, siis 6 kuused, nüüd kaks pool. Ainutl valeta igal pool, et valutavad jne, kust kurat mina seda tunnet enam tean kas see on vigastuse järgne valu või koormusest. Need ahvid kel on mingid pisemad allergiad jne saavad ära, naerma ajab see dibiilne süsteem

 

Minu käest küsis kohe psühhiaater kes ka seal komisjonis on, et kas tahad minna või mitte ? Ütlesin, et ega ei tõmba, oleks kool läbi, mingit sihti pole ja õiget elu rajanud siis veel võiksin oma aega raisata, kuid oma elu ülesse ehitatud, väike osaühing, kodu ostetud siis ei näe enam seal mõtet. Ütles, et vähemalt ausalt rääkisid ja pani mittekõlbulik, muidugi isegi kui ma oleks sealt läbi saanud, siis ma poleks ikkagi pidanud minema. :) ( Samas ei tunne, et millegist ilma oleks jäänud, kuna tegelen sihukeste asjadega mis nõuab ka päris palju füüsilist jõudu, disipliini ja korda hoian, relva saan lasta niipalju kui tahan ning ei tunne, et poleks "mees" kui pole seal käinud, nagu paljudel kombeks öelda, kuid unustatakse, et vene ajal sai tõesti poisist mees, tänapäeval mitte )

Mart, ju siis sinu kandis on karmim komisjon kui iga asjaga nussivad.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu käest küsis kohe psühhiaater kes ka seal komisjonis on, et kas tahad minna või mitte ? Ütlesin, et ega ei tõmba, oleks kool läbi, mingit sihti pole ja õiget elu rajanud siis veel võiksin oma aega raisata, kuid oma elu ülesse ehitatud, väike osaühing, kodu ostetud siis ei näe enam seal mõtet. Ütles, et vähemalt ausalt rääkisid ja pani mittekõlbulik, muidugi isegi kui ma oleks sealt läbi saanud, siis ma poleks ikkagi pidanud minema. :) ( Samas ei tunne, et millegist ilma oleks jäänud, kuna tegelen sihukeste asjadega mis nõuab ka päris palju füüsilist jõudu, disipliini ja korda hoian, relva saan lasta niipalju kui tahan ning ei tunne, et poleks "mees" kui pole seal käinud, nagu paljudel kombeks öelda, kuid unustatakse, et vene ajal sai tõesti poisist mees, tänapäeval mitte )

Mart, ju siis sinu kandis on karmim komisjon kui iga asjaga nussivad.

 

Küsis sama, ütlesin, et tahan. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul tuli ka nädal tagasi kutse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin jaanuaris ka komisjonis, sain selja tõttu aasta pikendust. Psühhiaater oli huvitav rassist muidugi..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise olen aega teeninud erinevates pataljonides, Viru jalaväepataljon, Logistika pataljon ning Tapal, varsti Paldiski. Praeguse seisuga on parim Tapa.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen aega teeninud erinevates pataljonides, Viru jalaväepataljon, Logistika pataljon ning Tapal, varsti Paldiski. Praeguse seisuga on parim Tapa.

 

mis puhul nii paljudes? endal huvi olnud või millest tulenevalt?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis puhul nii paljudes? endal huvi olnud või millest tulenevalt?

Tuleneb sellest, et alustasin Virus ning kui sai valida eriala kursuse siis läksin meditsiini naki ning see asub Ämaris ning peale seda sai rühmaparameedikuks ning siis saadeti Tapale ning nüüd lähen Märtsi lõpp Paldiski.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.