Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

VIP
Lahja mees oled, muud siinkohal ei oska aidata sind. Sul arestitakse pangaarved ka ära kõik, pole mõtet skeemitada. Käi ära ja saab ehk sinust asja ka.

 

Varsti ajateenistus kui hästi läheb 12-16 kuud ;)

 

Nõukogude liidu mentaliteediga mees oled.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõukogude liidu mentaliteediga mees oled.

 

Kuidas nii? Lihtsalt patrioot. 8-11 kuud pole ju tegelikult mingi aeg. Saab palju uusi kamraade ja ka teadmisi. Minuarust oli igati asjalik ja lahe kogemus. Autojuhid saavad tasuta ka portsu erineva kategooria lubasid jne. Tavaliselt need kes üritavad iga hinna eest vältida on parajad junsud, kellel kuluks see käik 100% ära.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas nii? Lihtsalt patrioot. 8-11 kuud pole ju tegelikult mingi aeg. Saab palju uusi kamraade ja ka teadmisi. Minuarust oli igati asjalik ja lahe kogemus. Autojuhid saavad tasuta ka portsu erineva kategooria lubasid jne. Tavaliselt need kes üritavad iga hinna eest vältida on parajad junsud, kellel kuluks see käik 100% ära.

 

Seda küll patriotismiks ei nimetaks. Teistmoodi saab ka isamaad aidata, mitte ainult 11 kuud töllerdades.

Kõik mu tuttavad ei saanud küll sealt mingeid selliseid teadmisi, mida läheks elus vaja ja kamraadid olid väga imelikud (umbes sellised nagu aegajalt uudistes näha saab).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi teab palju reamees reserv kogunemisel päevas raha saab? Sain kutse 2 nädalaks metsa kevatorm/siil vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

http://www.mil.ee/et/reserv/KKK-oppekogunemine

 

Alates 01.01.2018 makstakse õppekogunemisel osaletud aja eest toetust olenevalt ametikoha (mitte isiku enda auaste) põhiliigist järgnevalt:

sõdur – 37 eurot päevas

allohvitser – 40 eurot päevas

ohvitser – 50 eurot päevas


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.mil.ee/et/reserv/KKK-oppekogunemine

 

Alates 01.01.2018 makstakse õppekogunemisel osaletud aja eest toetust olenevalt ametikoha (mitte isiku enda auaste) põhiliigist järgnevalt:

sõdur – 37 eurot päevas

allohvitser – 40 eurot päevas

ohvitser – 50 eurot päevas

 

Tänud.

Liiga vähe, tuleb vahele jätta:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mis saab siis, kui ma õppekogunemisele ei ilmu?

Õppekogunemisele ilmumise kohustuse eiramise eest karistatakse reservis olevat isikut rahatrahviga kuni 300 trahviühikut (kuni 1200 eurot) või arestiga.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis saab siis, kui ma õppekogunemisele ei ilmu?

Õppekogunemisele ilmumise kohustuse eiramise eest karistatakse reservis olevat isikut rahatrahviga kuni 300 trahviühikut (kuni 1200 eurot) või arestiga.

 

Maksan ennem trahvi kui tiksun jälle metsas 2 nädalat.2014 kevadtorm lihtsalt hangusin ja 2015 aasta Siil samamoodi enam ei kavatse enda aega raisata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis saab siis, kui ma õppekogunemisele ei ilmu?

Õppekogunemisele ilmumise kohustuse eiramise eest karistatakse reservis olevat isikut rahatrahviga kuni 300 trahviühikut (kuni 1200 eurot) või arestiga.

 

Nüüd vist juba 1600 euri :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3päeva haigusleht ja pole vaja minna.. viimased 2kogunemist nii üle lasnud. lambi ajaraiskamine.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
3päeva haigusleht ja pole vaja minna.. viimased 2kogunemist nii üle lasnud. lambi ajaraiskamine.

 

räägi täpsemalt


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus: sain meili KRA'lt kus küsiti ligipääsu minu meditsiinilisele ajaloole, et mind saaks vastavalt kas siis arstlikusse kutsuda või mitte kutsuda. Kahjuks või õnneks on minu arsti ajalugu minimaalne ja olen hea tervise juures. Küsimus ongi nüüd selles, et sain selle kirja kuskil 2 kuud tagasi ja ma ei ole sellele kuidagi reageerinud, kas midagi võib sellest tulla nüüd? Vastavalt uuele andmekaitseseadusele, ei tohi nad minu arusaama järgi ka kusagile andmetesse ise sukelduma minna.

Ma pole neilt enam kirju saanud ka.

Hetke seisuga on mul pikendus kuni 2020 aastani, sest olen ülikoolis.

Keegi oskab aidata/kommenteerida?

Väldiks kindlalt kaitseväge :D !

 

Keegi oskab midagi öelda selle kohta 😬?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi oskab midagi öelda selle kohta ?

Mind on kutsutud seitsmesse arstlikku komisjoni nüüd? Pole veel kohale läinud ja pole mitte midagi tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
räägi täpsemalt

No mul oli vaja selja pärast kordus arstliku komisjoni minna aga jäin sellega veits hiljaks ja kv soovitati võtta min 3päeva haiguslehte siis ei pea kohale enam minema ja piisab, kui neile hiljem see haigusleht saata. Nüüd eelmine aasta oli see 24h teatamisega aga just oli kolimine jms pooleli ning võtsin uuesti haiguslehe ja saatsin hiljem neile. Naljakas on muidugi see, et komisjon ütles tookord, et pmts võid töövõimetuks minna oma seljaga aga õppustele pead ikka tulema :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mul oli vaja selja pärast kordus arstliku komisjoni minna aga jäin sellega veits hiljaks ja kv soovitati võtta min 3päeva haiguslehte siis ei pea kohale enam minema ja piisab, kui neile hiljem see haigusleht saata. Nüüd eelmine aasta oli see 24h teatamisega aga just oli kolimine jms pooleli ning võtsin uuesti haiguslehe ja saatsin hiljem neile. Naljakas on muidugi see, et komisjon ütles tookord, et pmts võid töövõimetuks minna oma seljaga aga õppustele pead ikka tulema :D

 

Keegi peab ju metsas suppi ka keetma. :D


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaatan, et see aasta lähevad päris paljud ikka RÕK-ile


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.