Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

VIP

üldiselt võid arvestada komisjoni külastustega iga poole aasta tagant. Kui 28 täis siis enam ei kutsuta. Psühhiaatrias saad retsepti SSRI antidepressantidele vms ja tulemusi analüüsitakse. Iga külastus on ka suht kallis kui haigekassa sul kinni ei maksa

Kui üldse ennast näole ei anna arvesta karistustega. Tõenäolist nääd lubadest ilma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ka see aeg lähenemas, mil tuleb arstliku komisjoni kutse, aga soov ajateenistusse minna puudub(lisaks ei usu, et saan seal hakkama).

Kui suur on võimalus, et saan sealt ära "vaimsetel põhjustel"- olen üsnagi socially awkward ja antisotsiaalne, aga samas pole need psühholoogi poolt välja diagnoositud(kui neid üldse diagnoositakse).

Mis siis saab, kui ma ei ole suuteline füüsilist testi edukalt läbima?

 

Ilma diagnoosita ei saa kohe kindlasti ära, eriti veel kui kaitsevägi tahab ajateenijate arvu tõsta.

Ära füüsilise testi pärast muretse, paljud ei tee nii alguses kui ka lõpus seda ära.

Ajateenistuses olles tundub see üks väga tüütu asi, aga nüüd kui tagasi mõelda, siis oli see päris tore aeg tegelt. Sõbrad/tuttavad eluks ajaks.

Ja seal ajateenistuses on väga-väga kirju seltskond, ma arvan et nii kirjut seltskonda sa oma elus peale ajateenistuse rohkem ei näegi ühes kohas koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul ka see aeg lähenemas, mil tuleb arstliku komisjoni kutse, aga soov ajateenistusse minna puudub(lisaks ei usu, et saan seal hakkama).

Kui suur on võimalus, et saan sealt ära "vaimsetel põhjustel"- olen üsnagi socially awkward ja antisotsiaalne, aga samas pole need psühholoogi poolt välja diagnoositud(kui neid üldse diagnoositakse).

Mis siis saab, kui ma ei ole suuteline füüsilist testi edukalt läbima?

 

üleval pool vastanud kasutajad on kõik tähtsama ära kirjutanud ja lisaks ainult seda, et usu mind, kui sa sinna lähed, siis sa saad aru, et sa oled täiesti normaalne inimene.

kaitseväes näeb selliseid veidraid inimesi, et tule taevas appi :D nii heas kui halvas mõttes.

 

ja sellist asja nagu füüsilist testi tõesti enne kaitseväge ei ole. aga üldjuhul on üldfüüsiline test tavaliselt esimesel nädalal või miskit sellist, et saada aru kui heas seisus ajateenijad on. kui selle läbi kukud, siis mitte midagi ei juhtu. pärast endal hea võrrelda, et kui palju hommikused sörkimised, pumpamised ja järjepidev liigutamine tulemusi muudab.

 

enam vist küll ei panda kätekõverdusi tegema suitsetamise eest? aga varem oli nii, et 25 enne ja 25 peale. järgmises üldfüüsilises testis suutsid paljud 100+, mõni hull isegi 150 kanti 2 minutiga oma käsi kõverdada, sama ka jooksmise ja muu füüsilise kohta.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu meelest ajusurm, et kaitsevägi kohustuslik on. 6kutset saanud umbes juba ja mul täiesti suva sellest kutsikate laagrist. Sundida ei saa millekski, ei tohi alluda provokatsioonidele. ajuvaba jutt, aga Eesti riiki ei läheks elusees kaitsma, sest teades kuidas riik kodanikega käitub.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu meelest ajusurm, et kaitsevägi kohustuslik on. 6kutset saanud umbes juba ja mul täiesti suva sellest kutsikate laagrist. Sundida ei saa millekski, ei tohi alluda provokatsioonidele. ajuvaba jutt, aga Eesti riiki ei läheks elusees kaitsma, sest teades kuidas riik kodanikega käitub.

Mis sa arvad, et kui sõda tuleb siis saad rahus lennukiga või laevaga ära sõita Eestist?:lol::lol:

Ega inimesed kes pole käinud seal jäävad kergesti kuulujutte uskuma ja alluvad provokatsioonidele palju kergemini #lumehelbekesed


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ise käisin nende poolt saadetud psühhiaatri vms juures , kus rääkisin mingit jama kokku ja kirjutati vabaks :P ikka üllatavalt lihtsalt sain vabaks, mingit diagnoosi ei pandud tho, öeldi lihtsalt et tundub et mingi ärevus on ja sellest piisab vist. öeldi veel et liiga vana kah juba(23) ja ei ole mõtet elukorraludusega enam jamada, kuna ammu juba oma elu peal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.