Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

Ma mitu aastat jooksnud, kõrgvererõhu tõbi ja põlv ka täiesti ribadeks(mingi sisemine nuss mida keegi ei oska leida, aga rohud ja vägid ja uurginud käivad) mitu aastat juba jooksnud seal ja alati antakse 1a ajapikendust. Keegi teab kuidagi ära ka sealt saab? Ei viitsi joosta iga 1a tagant, mingit paberit arstilt küsima vms? Põhiseaduses vms seal on kirjas, et nii kõrge vererõhk nagu mul siis peaks saama kindlalt eitava vastuse isegi see arst seal kohapeal ütles, et ei saa midagi muud teha kui 1a pikendust anda max. Rääkisin mõne teise kutiga ka sealt ja keegi oli katuselt alla kukkunud ja seljas mingi plaat ja kruvid, aga ka vist 5 kord juba seal...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei kurda, ei mingit nussimist enam peale teist korda ;) Käid ajad natukene paska psühhiaatrile ja asi korras.

Naljakas on see, et kõik kes psühhiaarile paska ajavad ei mõtle algul sellele, et kui pärast tuleb riigitöö vastu (politsei, vangla, vms) huvi siis suht suure tõenäosusega jääb ära kuna kõik tuleb välja taustakontrolliga.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8ks kuuks Tapale ise. Mõlema põlvega meniskiopil käinud, sisearst ütles, et ei peaks segama(vasak see aasta, parem 2a tagasi), viimasel ajal ei taheta isegi pikendust anda mõjuva põhjusega. Kuulsin, et Tapa oli see aasta-eelmine aasta nii täis olnud, et bussid suunati Jõhvi edasi lausa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere, olen siis see järjekordne reetur, kes üritab kaitseväest ära nihverdada. Ei hakka väga detailidesse laskuma, et miks aga noh küsiks, et kas keegi reaalselt teab ka kui suur algne trahv üldse oleks, kui esimene kord ei anna näole? Nii mõnigi räägib, et mine räägi psühholoogile mai tea mis juttu ja noh ei tea kas on just kõige õigem valik. Kes väidab, et on välismaal ja pole raha, et sel tagasi tulla vms, sest raha sulle nvn ei anta, et tagasi saaksid tulla(ei tea kui lamp jutt see on, lihtsalt olen kuulnud). Olen varem saanud pikendust oma astma tõttu. Keerasin omale paraja pasa kokku sellega, et ei võtnud eelmisel aastal rohtu välja, mis keeraski mu selle aastase võimaluse perse. Mu enda viimane variant oleks minna psühholoogi juurde minna, aga noh päris hullupabereid kah ei soovi kaela saada. Kui kellelgi on kogemusi/kuulnud kõlakaid kuidas kasvõi protsessi pikendada, oleksin väga tänulik kui Te suudaksite ka jagada neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõber sai mul niimodi ära, et ütles, et mind ajab närvi kui keegi tuleb mind ülesse ajama hommikul vara :D. Võid ka rääkida, et lased öösel alla stressirohketes ümbruskondades või mida iganes. Oleneb mis psühholoogi sa saad ka. Mul küsiti kohe, et tahad ära saada aja mingit sitta mulle ja asi vass pmst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud informatsiooni jagamast. Ehk leidub mõni normaalne psühholoog kodukandis :)

 

Sõber sai nii ära, kui ütles et ei julge teiste inimestega pesema minna, isegi samasoolistega. Lisas veel, et kambas või võõrastega olles ei tunne ennast kunagi ohutuna ja sai ära. Saadeti ainult psüholoogi juurde edasi kuhu ta ei läinud ja siiani on load kõik asjad alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mingi sats läks täna ka. Vahva oli vaadata :D

 

krt, unustasin tallinnas maneeži tänavalt mööda sõita, oleks lehvitanud rahvale :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, olen siis see järjekordne reetur, kes üritab kaitseväest ära nihverdada. Ei hakka väga detailidesse laskuma, et miks aga noh küsiks, et kas keegi reaalselt teab ka kui suur algne trahv üldse oleks, kui esimene kord ei anna näole? Nii mõnigi räägib, et mine räägi psühholoogile mai tea mis juttu ja noh ei tea kas on just kõige õigem valik. Kes väidab, et on välismaal ja pole raha, et sel tagasi tulla vms, sest raha sulle nvn ei anta, et tagasi saaksid tulla(ei tea kui lamp jutt see on, lihtsalt olen kuulnud). Olen varem saanud pikendust oma astma tõttu. Keerasin omale paraja pasa kokku sellega, et ei võtnud eelmisel aastal rohtu välja, mis keeraski mu selle aastase võimaluse perse. Mu enda viimane variant oleks minna psühholoogi juurde minna, aga noh päris hullupabereid kah ei soovi kaela saada. Kui kellelgi on kogemusi/kuulnud kõlakaid kuidas kasvõi protsessi pikendada, oleksin väga tänulik kui Te suudaksite ka jagada neid.

 

Lahja mees oled, muud siinkohal ei oska aidata sind. Sul arestitakse pangaarved ka ära kõik, pole mõtet skeemitada. Käi ära ja saab ehk sinust asja ka.

 

Varsti ajateenistus kui hästi läheb 12-16 kuud ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lahja mees oled, muud siinkohal ei oska aidata sind. Sul arestitakse pangaarved ka ära kõik, pole mõtet skeemitada. Käi ära ja saab ehk sinust asja ka.

 

Varsti ajateenistus kui hästi läheb 12-16 kuud ;)

 

mis asja sa toodad ? kes sul need pangaarved ära arestib ? :D ära nüüd nii hullult ka ülepinguta.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pangakonto arestimisest küll kuulnud ei ole aga kui seda kuni 1200 eurost trahvi ära ei maksa, siis kohtutäitur võib küll kolama tulla.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Ja kohtutäitur tulebki kolama, kui trahve ka ei maksa. Kui raha pole, pannakse kontod ka lukku. Juhilubadest võib ka nii ilma jääda. Aga need kõik on äärmused, kui isikuga pole enam midagi ette võtta. Lihtsam on mitte minemise puhul trahvid ära maksta. Veel võite sellega arvestada, et aegajalt võivad onud või tädid sissekirjutatud aadressi külastada ja teie kohta uurida.

 

Valik on ennast välismaal sissekirjutada. Sedasi ei tohiks nad väga enam torkida. Tean isegi mõningaid, kes nii teinud/teevad.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline küsimus: sain meili KRA'lt kus küsiti ligipääsu minu meditsiinilisele ajaloole, et mind saaks vastavalt kas siis arstlikusse kutsuda või mitte kutsuda. Kahjuks või õnneks on minu arsti ajalugu minimaalne ja olen hea tervise juures. Küsimus ongi nüüd selles, et sain selle kirja kuskil 2 kuud tagasi ja ma ei ole sellele kuidagi reageerinud, kas midagi võib sellest tulla nüüd? Vastavalt uuele andmekaitseseadusele, ei tohi nad minu arusaama järgi ka kusagile andmetesse ise sukelduma minna.

Ma pole neilt enam kirju saanud ka.

Hetke seisuga on mul pikendus kuni 2020 aastani, sest olen ülikoolis.

Keegi oskab aidata/kommenteerida?

Väldiks kindlalt kaitseväge :D !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.