Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Olin virus ajateenistuses kompanii juhtkonnas ja tolukiga puutusime kokku igapäevaselt :D Ma ütleks,et esmamulje on petlik :D Tegemist on viru pati kõige suurema humoristiga ever ja kui ma tema alluvuses poleks teeninud siis poleks kindlasti niipalju naerda saanud :D

 

Nihhujjaa poleks seda uskunudki aga ehk tead kuidas Altmäe on?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nihhujjaa poleks seda uskunudki aga ehk tead kuidas Altmäe on?

 

:D :D :D :D Palju õnne kui Altmäe rühmaülemaks omale said :D Minu ajast oli ta üks suurimaid hälvareid üldse. Aeg ajalt läheb hiljem koju ka lihtsalt sellepärast, et tuppa sisse lennata ja täiega sittarisse ajakatele laduda :D

// Eriti pull oli teda siis vaadata kui ta midagi klassis seletada üritas, omal oli pool snusi hamba peal aga klemm ise ei saanud arugi :D :D

Muudetud liikme Talibkweli'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D :D :D :D Palju õnne kui Altmäe rühmaülemaks omale said :D Minu ajast oli ta üks suurimaid hälvareid üldse. Aeg ajalt läheb hiljem koju ka lihtsalt sellepärast, et tuppa sisse lennata ja täiega sittarisse ajakatele laduda :D

// Eriti pull oli teda siis vaadata kui ta midagi klassis seletada üritas, omal oli pool snusi hamba peal aga klemm ise ei saanud arugi :D :D

 

Noo ta tuleb esmasp puhkuselt tagasi ehk siis saab korralikult puid alla. Vähemalt teab mida oodata nüüd :D

Noo kui snusi teeb siis võib temaga isegi hästi läbi saada :D :D

Mis ta veel huvitavat teeb siis?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo ta tuleb esmasp puhkuselt tagasi ehk siis saab korralikult puid alla. Vähemalt teab mida oodata nüüd :D

Noo kui snusi teeb siis võib temaga isegi hästi läbi saada :D :D

Mis ta veel huvitavat teeb siis?

 

Ega väga midagi temast rääkida rohkem ei oskagi,polnud minu rühmaülem. Need kes tema rühmas olid, neist keegi ei seedinud teda kuna klemm märatseb liiga palju. Küll sa üsnapea ise aru saad mis mehega tegu on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega väga midagi temast rääkida rohkem ei oskagi,polnud minu rühmaülem. Need kes tema rühmas olid, neist keegi ei seedinud teda kuna klemm märatseb liiga palju. Küll sa üsnapea ise aru saad mis mehega tegu on :D

 

Ma ei tahaks enam väga :D

Kõige pullim on see, et teise nädalal sain.juba seletuskirja kirjutada kuna puudus relvavalve ja ma just jõudsin tuppa aga mõni minut hiljem tuli veebel ka sisse :/


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin virus ajateenistuses kompanii juhtkonnas ja tolukiga puutusime kokku igapäevaselt :D Ma ütleks,et esmamulje on petlik :D Tegemist on viru pati kõige suurema humoristiga ever ja kui ma tema alluvuses poleks teeninud siis poleks kindlasti niipalju naerda saanud :D

 

Ma olin ka Tolukiga... RÄIGELT kõva vend on, kuid kui sa tema rühmas pole, siis ta nu*sib täiega aga kui Juhtkonnarühmas, siis ikka sigavinge tüüp.. Sai üle pati karjuda " Kõik on M'id " :D Öösel metsas ka telgist välja rivvi, siis kui köik magavad ja üle laagri " Kõik on M'id ". Räige huumor oli :D Aga no kui mingi pidur oled, siis saad ikka puid alla.

NB! Temaga halb kõrvalmõju oli see, et kaitseväe ajal ja pool aastat peale kaitseväge ma veel ropendasin nagu vana kurat.. Õnneks peale seda tömbas tagasi.. Aga jah, mõnda aega olid roppused sidesõnad..

Muudetud liikme ProStreeter'i poolt

trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noniii, tapal kohe 2 nädalat oldud. Ütleme nii, et ei meeldi. Laup ja pühap on lamp tiksumine kui majandustöid teha ei ole. Spordimeestele midagi on aga erilist midagi ei ole. Ise teen vähe sporti, rohkem elumees :D. Ja muidugi voodi ja asjade drillimine. Saapad on väga mõttetud ja 2 korda lasketiiru vahelt käimisest juba villid jalgel. Muidu seltskons on endal lahe. Tunnid on igavad, metsa pole veel jõudnud. Lühidalt öeldes igav, tahaks pigem koju ja tööd ning karjääri teha ja olla naisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noniii, tapal kohe 2 nädalat oldud. Ütleme nii, et ei meeldi. Laup ja pühap on lamp tiksumine kui majandustöid teha ei ole. Spordimeestele midagi on aga erilist midagi ei ole. Ise teen vähe sporti, rohkem elumees :D. Ja muidugi voodi ja asjade drillimine. Saapad on väga mõttetud ja 2 korda lasketiiru vahelt käimisest juba villid jalgel. Muidu seltskons on endal lahe. Tunnid on igavad, metsa pole veel jõudnud. Lühidalt öeldes igav, tahaks pigem koju ja tööd ning karjääri teha ja olla naisega.

 

Mis pataljonis? See lasketiiru kõmpimine veits jama jah, kui hästi läheb siis SBK lõpu poole saab juba unimogidega. Oleneb juhtkonnast.

 

Need villid on suht paratamatud, peale sbk lõpurännakut mul polnud enam talla all nahka :D

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

su nimi õigustab sind , mine parem pihi kabelis ja räägi Kaplanile oma kurb elu ära

 

Ajateenistus läbi on siis mõtled , et tegelt sa õppisid sellest suht palju ja mida selle 11 kuuga korda saatsid , olin ise samamoodi 11 kuud , hädaldasin pool sellest ajast et tahaks nahhui saada sealt , seal nii mõtetu jnejne , kuid kui hakkas juba lõpp tulema ei uskund seda et saabgi see 11 kuud läbi , meenutada on palju , naerda sai niikõvasti et üks vend reaalselt kuses end täis , ja nüüd kui mul juba ajateenistust varsti 2 kuud läbi on siis ikka tuleb kerge nostalgia peale kui mõtled sellele mis pulli sai ikka korraldatud seal ja kui palju tuttavaid ja sõpru juurde said .

 

Igatahes mina olen rahul et et teenisin selle 11 kuud Tapal ÕTP-s


2716 days [08.05.19]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
su nimi õigustab sind , mine parem pihi kabelis ja räägi Kaplanile oma kurb elu ära

 

Ajateenistus läbi on siis mõtled , et tegelt sa õppisid sellest suht palju ja mida selle 11 kuuga korda saatsid , olin ise samamoodi 11 kuud , hädaldasin pool sellest ajast et tahaks nahhui saada sealt , seal nii mõtetu jnejne , kuid kui hakkas juba lõpp tulema ei uskund seda et saabgi see 11 kuud läbi , meenutada on palju , naerda sai niikõvasti et üks vend reaalselt kuses end täis , ja nüüd kui mul juba ajateenistust varsti 2 kuud läbi on siis ikka tuleb kerge nostalgia peale kui mõtled sellele mis pulli sai ikka korraldatud seal ja kui palju tuttavaid ja sõpru juurde said .

 

Igatahes mina olen rahul et et teenisin selle 11 kuud Tapal ÕTP-s

 

See on suht sitt loogika sul. Inimene on selline loom, kes kohaneb kiiresti oma keskkonnaga. See on ka põhjus, miks leidub inimesi, kes elavad meie mõistes väga debiilsetes piirkondades, alates kõrbetest ja lõpetades poolustega. See, et ära harjud ja ainult positiivsele osale keskendud ei ole piisav. Samahästi võiks öelda, et lehmalaudas töötamine õpetab palju, sitahaisuga harjub ära ju. Oleme lihtsalt ausad ja ütleme nii, et enamus teenijaid oleks hea meelega kuskil mujal kui kaitseväes. Ei ole kursis, aga ma kujutan ette, et üleajateenijaks jääb vähem inimesi, kui kohti on. Seega mingit suurt vaimustust enamus siiski kaitseväest ei saa. Ega seal midagi muud ei ole, kui et 11 kuud on sul sisliselt piiratud õigused, vahet pole mis vaatepunktist sa seda vaatad. Minule vähemalt ei ole see piisav argument, et saab nalja ja õpib ka midagi selle 11 kuu jooksul, kuna olen asendusteenistuses ka uusi asju õppinud, asju mis on tulevikus kindlasti rohkem hinnatud, kui metsas augu kaevamine, aga see selleks. Lisaks saan min. palka ja iga päeva olen pmslt 4-st vaba, nv-sed on ka kõik vabad. Kõigile, kes tahavad võtta sitast olukorrast parimat, soovitan asendusteenistust mõnes koolis.

 

//Võib jääda mulje, et olen liiga kriitiline kaitseväe osas. Arvatavasti olengi. Olen pettunud Eesti riigi valitsuses ja eestlastes, kes need sitapead sinna on valinud. Meie valitsus on suutnud kaotada minu patriotismi ja nende keskmine valija on kaotanud minu usu eestlusesse. Puudub igasugune tahtmine kaitsta Eesti riiki ja ei kujuta ette ka, missugune masohhist peaks selleks olema. Paha vaadata neid sallijaid ja liberaale, siililegi selge, et nad ei suudaks siis ka relva kätte võtta, kui nende endi elu sellest sõltuks. Minu kaitsetahe on igatahes täiesti null. Kui peaks sõjaks minema, siis olen esimeste seas, kes siit minekut teeb ja ideaalis võtan oma pere kaasa. Praeguse Eesti eest ei ole mina nõus oma eluga riskima. Võibolla saab EKRE võimule ja hakkab ajama Eesti asja, vb hakkab siis Eesti riik ka mind esindama. Loota võib ju.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
su nimi õigustab sind , mine parem pihi kabelis ja räägi Kaplanile oma kurb elu ära

 

Ajateenistus läbi on siis mõtled , et tegelt sa õppisid sellest suht palju ja mida selle 11 kuuga korda saatsid , olin ise samamoodi 11 kuud , hädaldasin pool sellest ajast et tahaks nahhui saada sealt , seal nii mõtetu jnejne , kuid kui hakkas juba lõpp tulema ei uskund seda et saabgi see 11 kuud läbi , meenutada on palju , naerda sai niikõvasti et üks vend reaalselt kuses end täis , ja nüüd kui mul juba ajateenistust varsti 2 kuud läbi on siis ikka tuleb kerge nostalgia peale kui mõtled sellele mis pulli sai ikka korraldatud seal ja kui palju tuttavaid ja sõpru juurde said .

 

Igatahes mina olen rahul et et teenisin selle 11 kuud Tapal ÕTP-s

 

Oot kaitseväele mõtled siis meenub esimesena see kui palju pulli sai? Oijah .. Aina enam olen õnnelik, et mul see ajaraiskamine vahele jääb.

Ja Logicu jutuga olen samuti 100% nõus.

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kogemus on üks, eelarvamus teine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kitty, Kupsis?


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kk, ma kupsis meil 19 aug.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eelmine aasta tapal suvel sbk ajal sai ühe korra kolmap-pühap linnaloale. Olid head ajad. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil 19 aug, saame 10 päeva tsiviilina end tunda :D


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meile anti linnaluba 12-14, päris mõnus asi ausalt öeldes


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.