Teema: Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Tulemused 701 kuni 710 718'st

Ma mitu aastat jooksnud, kõrgvererõhu tõbi ja põlv ka täiesti ribadeks(mingi sisemine nuss mida keegi ei oska leida, aga rohud ja vägid ja uurginud käivad) mitu aastat juba jooksnud seal ja alati antakse 1a ajapikendust. Keegi teab kuidagi ära ka sealt saab? Ei viitsi joosta iga 1a tagant, mingit paberit arstilt küsima vms? Põhiseaduses vms seal on kirjas, et nii kõrge vererõhk nagu mul siis peaks saama kindlalt eitava vastuse isegi see arst seal kohapeal ütles, et ei saa midagi muud teha kui 1a pikendust anda max. Rääkisin mõne teise kutiga ka sealt ja keegi oli katuselt alla kukkunud ja seljas mingi plaat ja kruvid, aga ka vist 5 kord juba seal...

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Ei kurda, ei mingit nussimist enam peale teist korda Käid ajad natukene paska psühhiaatrile ja asi korras.
    Tsitaat Esialgu postitas: Har00s
    Ei kurda, ei mingit nussimist enam peale teist korda Käid ajad natukene paska psühhiaatrile ja asi korras.
    Naljakas on see, et kõik kes psühhiaarile paska ajavad ei mõtle algul sellele, et kui pärast tuleb riigitöö vastu (politsei, vangla, vms) huvi siis suht suure tõenäosusega jääb ära kuna kõik tuleb välja taustakontrolliga.
    29.08.2018 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 2 920 PÄEVA EHK 8 aastat
    Kindlasti ei tule sellist huvi
    8ks kuuks Tapale ise. Mõlema põlvega meniskiopil käinud, sisearst ütles, et ei peaks segama(vasak see aasta, parem 2a tagasi), viimasel ajal ei taheta isegi pikendust anda mõjuva põhjusega. Kuulsin, et Tapa oli see aasta-eelmine aasta nii täis olnud, et bussid suunati Jõhvi edasi lausa.
    Lähen ka 8ks kuuks Tapale sügisel.
    komisjoni läksid vabatahtlikult? Ma ütlesin neile, et tahan ainult Tapale, äärmisel juhul Paldiski
    Mina kurdan oma põlve üle ja saan vist 4 korda juba aastast pikendust... Käin küll artside vahelt, aga mitte m* nad ei leia. Kurdan lihtsalt valu üle
    Ise sain eluaegse vabastuse külma allergiaga. Öeldi, et nemad ei vastuta kui kusagil metsas ära külmed ja kõik

Mingi vend komisjonis oli ka vist neljandat korda ja oli nii räigelt kukkunud, et seljas mingi plaat. Ikka ei antud vabastust ja kutsuti tagasi

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas