Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuidas juba teate kuna reservi saate???


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2. juuni reservi!

Muudetud liikme KEEEKZ'i poolt

signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulge teadjamad aidake veidi.. Kes kui palju on kokku puutunud meniski rebendiga põlves ja kui tõsiselt seda võetakse arstlikus komisjonis? Talvel kukkusin suuskadega pargisõidus. Nüüdseks on tehtud MRT (Magnetuuring) kus on kirjas, et tegu on meniski rebendiga, kuskil vahel on keskmisest rohkem vedelikku jne. Hetke seisuga põlv suurt koormust ei talu, sügav kükk valus, põlvitada valus jne.. Andsin terviseseisundi muutusest teada ja nüüd sain Tartusse arstliku komisjoni uue aja.. Ma loodan, et Tartu arstlik on etem kui Võru oma kus ma 2016 käisin (siis veel polnud vigastust). Varsti lähen erakliinikusse ortopeedi juurde, seal saab teada mis edasi, kui hull on, kas on mingit kergemat oppi vaja jne..

Niipalju kui tuttavatelt uurinud olen, siis remonditud meniskiga enda tervise huvides sinna väkke taidlema minna ei tohiks - hiljem kui vägi läbi käidud ei anna uut põlve sulle keegi..

Lühidalt - meniski vigastus ja kaitsevägi/arstlik. Kes kokku puutunud, näinud, kuulnud, kogenud?


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulge teadjamad aidake veidi.. Kes kui palju on kokku puutunud meniski rebendiga põlves ja kui tõsiselt seda võetakse arstlikus komisjonis? Talvel kukkusin suuskadega pargisõidus. Nüüdseks on tehtud MRT (Magnetuuring) kus on kirjas, et tegu on meniski rebendiga, kuskil vahel on keskmisest rohkem vedelikku jne. Hetke seisuga põlv suurt koormust ei talu, sügav kükk valus, põlvitada valus jne.. Andsin terviseseisundi muutusest teada ja nüüd sain Tartusse arstliku komisjoni uue aja.. Ma loodan, et Tartu arstlik on etem kui Võru oma kus ma 2016 käisin (siis veel polnud vigastust). Varsti lähen erakliinikusse ortopeedi juurde, seal saab teada mis edasi, kui hull on, kas on mingit kergemat oppi vaja jne..

Niipalju kui tuttavatelt uurinud olen, siis remonditud meniskiga enda tervise huvides sinna väkke taidlema minna ei tohiks - hiljem kui vägi läbi käidud ei anna uut põlve sulle keegi..

Lühidalt - meniski vigastus ja kaitsevägi/arstlik. Kes kokku puutunud, näinud, kuulnud, kogenud?

 

pigem mittekõlblik


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb milline arst arstlikus on aga kindlasti katsu enne käia eriarsti juures ära. Mul ACL mõlemas põlves + ühes oli meniski vigastus ja taheti ikka väga võtta. KURDA HULLULT, et valutab jne, kasvoi käi emos jne iga valuga, et näidata pabereid


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2545731']Keegi Tapale ka suvel?

Ise õtp'sse juulis

Edu, veebel Venega hakkab huumorit teil saama. Kuuldavasti on ka uued rühmaülemad peal, seega ei oska neid kommenteerida. Kui tahad privaatsust ja külma ei pelga, siis soovitan raketimeeskonda end sebida, meeskonnaülemana ofc. Kui hetkel lube ei oma, siis oleks mõistlik autojuhiks kandideerida, aga noh, edu sellega kui sul ajud peas. Üldiselt võetakse taibukamad ja ambitsioonikamad ikka seerudeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üldiselt võetakse taibukamad ja ambitsioonikamad ikka seerudeks.

 

Kui sind seeruks võeti, siis ei võetud taibukamaid sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maksimaalselt 20 päeva reservini, leggo!


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
31 Mai reservi, fk yea.

 

Sama, jube hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi Ämaris logistikas on teeninud? Oskab keegi rääkida kui karm seal on ja kas on hea väljaõpe?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
3.juuli jõhvi' date=' 11kuud..[/quote']

 

Eduu, omal varsti läbi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi Ämaris logistikas on teeninud? Oskab keegi rääkida kui karm seal on ja kas on hea väljaõpe?

 

2012/2013 oli logistika pat veel tallinnas marja tn kuid suht lebo oli. Anna teada, et oled IT kokku puutunud ja ez life @sidejagu :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2012/2013 oli logistika pat veel tallinnas marja tn kuid suht lebo oli. Anna teada, et oled IT kokku puutunud ja ez life @sidejagu :D

 

Ma olengi erialalt IT aga mõtlesin teha selle vabatahtliku avalduse, et saada logistikasse. Saab masinatega mässata :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saime täna juba reservi, kuradi mõnus :)


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme reserv! See saab mõnus olema


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ka eile reservi. Väärt kogemus oli kogu see ajateenistus. Kes plaanib minna, siis soovitan soojalt kuperjanovi jvp'ni.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi jõhvi kohta oskab rääkida? Kuidas seal teenida on?

Kõik oleneb, kelle alla lähed aga üldiselt on see suht normaalne koht kuna pulli saab seal päris hästi(ööhäireid jms). Toit on halb võrreldes tapa omaga aga söödav.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.