Teema: Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Tulemused 711 kuni 717 717'st

Tere, olen siis see järjekordne reetur, kes üritab kaitseväest ära nihverdada. Ei hakka väga detailidesse laskuma, et miks aga noh küsiks, et kas keegi reaalselt teab ka kui suur algne trahv üldse oleks, kui esimene kord ei anna näole? Nii mõnigi räägib, et mine räägi psühholoogile mai tea mis juttu ja noh ei tea kas on just kõige õigem valik. Kes väidab, et on välismaal ja pole raha, et sel tagasi tulla vms, sest raha sulle nvn ei anta, et tagasi saaksid tulla(ei tea kui lamp jutt see on, lihtsalt olen kuulnud). Olen varem saanud pikendust oma astma tõttu. Keerasin omale paraja pasa kokku sellega, et ei võtnud eelmisel aastal rohtu välja, mis keeraski mu selle aastase võimaluse perse. Mu enda viimane variant oleks minna psühholoogi juurde minna, aga noh päris hullupabereid kah ei soovi kaela saada. Kui kellelgi on kogemusi/kuulnud kõlakaid kuidas kasvõi protsessi pikendada, oleksin väga tänulik kui Te suudaksite ka jagada neid.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Sõber sai mul niimodi ära, et ütles, et mind ajab närvi kui keegi tuleb mind ülesse ajama hommikul vara . Võid ka rääkida, et lased öösel alla stressirohketes ümbruskondades või mida iganes. Oleneb mis psühholoogi sa saad ka. Mul küsiti kohe, et tahad ära saada aja mingit sitta mulle ja asi vass pmst.
    Tänud informatsiooni jagamast. Ehk leidub mõni normaalne psühholoog kodukandis
    Tsitaat Esialgu postitas: sanders
    Tänud informatsiooni jagamast. Ehk leidub mõni normaalne psühholoog kodukandis
    Sõber sai nii ära, kui ütles et ei julge teiste inimestega pesema minna, isegi samasoolistega. Lisas veel, et kambas või võõrastega olles ei tunne ennast kunagi ohutuna ja sai ära. Saadeti ainult psüholoogi juurde edasi kuhu ta ei läinud ja siiani on load kõik asjad alles.
    Kes homme väkke ?
    Mingi sats läks täna ka. Vahva oli vaadata
    Tsitaat Esialgu postitas: Kristjan194
    Mingi sats läks täna ka. Vahva oli vaadata
    krt, unustasin tallinnas maneeži tänavalt mööda sõita, oleks lehvitanud rahvale
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas