Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi oktoobris kuppi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul küsimus. Mulle tuli kutse komisjoni detsembris, et jaanuaris peaks minema. Kutse tuli tähitud kirjana vanemate koju, ehk ma pole millelegi allkirja alla lükanud.

Ma ignoreerisin seda kirja, nüüd kaitseväe mingi amet mu emaili ka välja nuhkind, ja saatsid uue kirja, et märtsiks peaks minema... Tähitud kiri vanemate juurde koju, kus ma ammugi ei ela.. Teisel kirjal on kirjas, mitte reageerimisel kirjale on trahv 640 võimalik.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul küsimus. Mulle tuli kutse komisjoni detsembris, et jaanuaris peaks minema. Kutse tuli tähitud kirjana vanemate koju, ehk ma pole millelegi allkirja alla lükanud.

Ma ignoreerisin seda kirja, nüüd kaitseväe mingi amet mu emaili ka välja nuhkind, ja saatsid uue kirja, et märtsiks peaks minema... Tähitud kiri vanemate juurde koju, kus ma ammugi ei ela.. Teisel kirjal on kirjas, mitte reageerimisel kirjale on trahv 640 võimalik.

Kas mitte kergem poleks sul seal ära käia (arstlikus) ja natukene jama ajada ja ongi korras sul sellega? Aga trahv on reaalne mis saada võid, tee oma valik. Kui oled mees siis kannata need 8 või 11 kuud ära ja ongi see sitt kaelast ära


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tean inimesi kes on maksnud 3 aastat järjest seda trahvi ja siis jäeti rahule :D


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul küsimus. Mulle tuli kutse komisjoni detsembris, et jaanuaris peaks minema. Kutse tuli tähitud kirjana vanemate koju, ehk ma pole millelegi allkirja alla lükanud.

Ma ignoreerisin seda kirja, nüüd kaitseväe mingi amet mu emaili ka välja nuhkind, ja saatsid uue kirja, et märtsiks peaks minema... Tähitud kiri vanemate juurde koju, kus ma ammugi ei ela.. Teisel kirjal on kirjas, mitte reageerimisel kirjale on trahv 640 võimalik.

Endal oli täpselt sama teema, pidin Jaanuari algul minema. Mina tean nii palju, et esimesed kaks korda saadetakse kiri, kolmas kord pannakse sind Avalikud teated lehele, kui sa siis alles kohale ei ilmu, siis hakkad trahve maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olge meheks ja käige ära. Enamus ei kahetse ja meenutab seda aega lõbusalt. Muidugi on ka lumehelbekesi.

 

Keegi 2-14. mai Siilile? Endale tuli kutse.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olge meheks ja käige ära. Enamus ei kahetse ja meenutab seda aega lõbusalt. Muidugi on ka lumehelbekesi.

 

Keegi 2-14. mai Siilile? Endale tuli kutse.

 

Pole veel kutset saanud. Paljud kellega koos aega teenisid on juba kutsed kätte saanud :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole veel kutset saanud. Paljud kellega koos aega teenisid on juba kutsed kätte saanud :D

 

Oled Eesti.ee lehelt ka vaatanud? Äkki ei jõudnud postkasti. :D


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole ka veel kutset saanud. Läksin reservi selle aasta Juunis, arvatavasti ei tule ka veel kutset, aga mine tea :D Peaasi, et viimasel minutil ei tule seda


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Olge meheks ja käige ära. Enamus ei kahetse ja meenutab seda aega lõbusalt. Muidugi on ka lumehelbekesi.

 

Keegi 2-14. mai Siilile? Endale tuli kutse.

 

Tõesti, lihtsam on seal ära käia kui hirmus elada ja trahve maksta ...

Ise läksin vabatahtlikult peale gümnaasiumit, sest see reaalselt parim aeg kui minna. Noor, hakkamist täis ja pole muresid kaelas. Anna aga hagu.

Päris paljud olid 25+, lapsed, majalaenud, autoliisingud ja muu selline. Nii mõnigi kahetses, et juba nooremana ära ei käinud.

Igatahes 100% väärt kogemus. Kohtab selliseid inimesi, et täitsa uskumatu, siiamaani imestan :D

 

Ise juba reservis mitu mitu aastat olnud, kuid pole siiani pidanud ühelegi kogunemisele minema.

See aasta aga mõtlesin, et peaks vabatahtlikult Siilile minema, sest miks mitte? Küll aga sattus üks teine üritus selle aja vahemikku, seega loodetavasti ei kutsuta see aasta ja lähen järgmine kord :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oktoobris sai mindud kuperjanovi, detsembri alguseks olin väljas. Sain aasta pikendust ja tagasi ei kutsuta enam ja reservkogunemistele ka mitte. Kuna olin liiga vähe kaitseväes. Ütleks nii, et kui 8 kuu peale minna siis enamus tüübid on ikka taandarenguga. Pluss kuperjanovi saadetakse umbkeelseid russe kõige rohkem. Paras komöödia nendega seal pidevalt, enamus ilma normaalse hariduseta samuti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oktoobris sai mindud kuperjanovi, detsembri alguseks olin väljas. Sain aasta pikendust ja tagasi ei kutsuta enam ja reservkogunemistele ka mitte. Kuna olin liiga vähe kaitseväes. Ütleks nii, et kui 8 kuu peale minna siis enamus tüübid on ikka taandarenguga. Pluss kuperjanovi saadetakse umbkeelseid russe kõige rohkem. Paras komöödia nendega seal pidevalt, enamus ilma normaalse hariduseta samuti.

 

Minu tuttavad räägivad sama. Täielikud hälvikud saavad ajateenistuses kokku.

Teiseks ei saa seda sitta midagi kaelast kuni sa 60 oled. Tuletan meelde õppusi. Kui ei tule 1200€ trahvi. Õnnelikud inimesed on need, kes hetkel pole pidanud käima.

Ahjaa ja suhteline ajaraiskamine pidi olema. Absoluutselt kõik kes hetkel välja saanud on ütlevad seda. Max 4 kuud ja juba on kõik selge, ülejäänud tühja.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võtad isto streami lahti ja näedki millised sealt tulevad

 

//Arge nüüd solvuge kõik eks


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu tuttavad räägivad sama. Täielikud hälvikud saavad ajateenistuses kokku.

Teiseks ei saa seda sitta midagi kaelast kuni sa 60 oled. Tuletan meelde õppusi. Kui ei tule 1200€ trahvi. Õnnelikud inimesed on need, kes hetkel pole pidanud käima.

Ahjaa ja suhteline ajaraiskamine pidi olema. Absoluutselt kõik kes hetkel välja saanud on ütlevad seda. Max 4 kuud ja juba on kõik selge, ülejäänud tühja.

 

irw :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võtad isto streami lahti ja näedki millised sealt tulevad

 

//Arge nüüd solvuge kõik eks

 

No sariotv tuleb ka kunagi tagasi, näeb kas poisist asja saanud. :D

 

Kuppi saadetakse jah enamus põhikooli haridusega vennikesed, aga kindlasti mitte kõik. Millegi pärast nimetavad ajateenistust ajaraiskamiseks alati need kes käinud pole. :D Kui sa ise vähegi tahad asju kaasa teha ja reaalselt üritad midagi õppida, siis on päris gucci. Aga paljud lähevad sellise suhtumisega, et "kannatan ära", siis muidugi hakkad vihkama enda olekut seal.

Pooled ei oskanud alguses voodit isegi ära teha, näeb huvitavaid inimesi tõesti. :D


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eriline netikommija ma pole aga sel teemal pean lihtsalt küsima -

Miks on ütlus, et "ajateenistus teeb poisist mehe"? Imo täielik bs

Kui tõesti reaalselt mõtted ja tuleviku suunad nii eemal ja rohkem isiku aega väärt kui mingi sõjandusest õppimine ja aukudes istumine, mis mõte sel on sinna minna?

Minu tuttavad räägivad sama. Täielikud hälvikud saavad ajateenistuses kokku.

Nii palju kui kuulnud näinud olen, pean suht tõeks seda.

Hang_around_who.jpg

Põhirõhk viimasel lausel, kas on mõtet minna ajuräkke hävitama sinna?

Lisaks uuriks, kuidas sealt ära skeemitatakse :D? Tänu ülikoolile kuni 2020ni pikendus aga peale seda peab edasi midagi välja mõtlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eriline netikommija ma pole aga sel teemal pean lihtsalt küsima -

Miks on ütlus, et "ajateenistus teeb poisist mehe"? Imo täielik bs

Kui tõesti reaalselt mõtted ja tuleviku suunad nii eemal ja rohkem isiku aega väärt kui mingi sõjandusest õppimine ja aukudes istumine, mis mõte sel on sinna minna?

 

Nii palju kui kuulnud näinud olen, pean suht tõeks seda.

Hang_around_who.jpg

Põhirõhk viimasel lausel, kas on mõtet minna ajuräkke hävitama sinna?

Lisaks uuriks, kuidas sealt ära skeemitatakse :D? Tänu ülikoolile kuni 2020ni pikendus aga peale seda peab edasi midagi välja mõtlema.

 

Kolid teise riiki niikauaks kuni 27/28 oled?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
No sariotv tuleb ka kunagi tagasi, näeb kas poisist asja saanud. :D

 

Kuppi saadetakse jah enamus põhikooli haridusega vennikesed, aga kindlasti mitte kõik. Millegi pärast nimetavad ajateenistust ajaraiskamiseks alati need kes käinud pole. :D Kui sa ise vähegi tahad asju kaasa teha ja reaalselt üritad midagi õppida, siis on päris gucci. Aga paljud lähevad sellise suhtumisega, et "kannatan ära", siis muidugi hakkad vihkama enda olekut seal.

Pooled ei oskanud alguses voodit isegi ära teha, näeb huvitavaid inimesi tõesti. :D

 

Kahjuks nii ongi, väga paljud ei osanud ise hakkama saada :(

 

Eriline netikommija ma pole aga sel teemal pean lihtsalt küsima -

Miks on ütlus, et "ajateenistus teeb poisist mehe"? Imo täielik bs

Kui tõesti reaalselt mõtted ja tuleviku suunad nii eemal ja rohkem isiku aega väärt kui mingi sõjandusest õppimine ja aukudes istumine, mis mõte sel on sinna minna?

 

Nii palju kui kuulnud näinud olen, pean suht tõeks seda.

 

Põhirõhk viimasel lausel, kas on mõtet minna ajuräkke hävitama sinna?

Lisaks uuriks, kuidas sealt ära skeemitatakse :D? Tänu ülikoolile kuni 2020ni pikendus aga peale seda peab edasi midagi välja mõtlema.

 

Ütlus "ajateenistus teeb poisist mehe" käib pigem vana vene kroonu kohta, kus noored poisid saadeti venemaale vene sõjaväkke aega teenima.

Miinimum vist oli 2 aastat ja SÕJAVÄGI, mitte kaitsevägi nagu Eestis. Tüübid saadeti nii kaugele Venemaale, et reaalselt USA kaudu oleks linnulennult lühem maa tagasi koju tulla ...

 

Aga samas pannakse noor mees füüsiliselt ja vaimselt proovile ka Eesti Kaitseväes, kus ta peab kodust eemale olema ja ise hakkama saama.

Paljudele kindlasti esimene kord, kus üldse nii pikalt kodust ära ollakse, täiesti võhivõõraste inimeste ja eriskummaliste probleemidega.

 

Minu arust oli see üliäge. :D

 

Kolid teise riiki niikauaks kuni 27/28 oled?

 

Kas seda vanuse piirangut kõrgemaks ei tõstetud või on mu mäletamine vale? :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas seda vanuse piirangut kõrgemaks ei tõstetud või on mu mäletamine vale? :D

 

Hmm ma ise pole küll näinud, et seda oleks tõstetud.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.