Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

Mispärast Viru halb valik on? :D Mind taheti ka alguses Tapale panna komisarjaadis, a ütlesin neile, et sinna ma ei taha küll minna :D

 

No kui sa sinna lähed ja hakkad tegema tegevust "sööta ja kata" siis sa saad aru miks see halb, tapal on seda ainult SBK ajal ehk 2 kuud kuna siin minnakse üle eriala kurusele, olenevalt kas siis õhutõrje,suurtükk,prioneer vms.

 

Aga viru on puhas jalavägi seda saad seal teha nüüd järgnevad 11 kuud isegi kui oled autojuht või triipudega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kui sa sinna lähed ja hakkad tegema tegevust "sööta ja kata" siis sa saad aru miks see halb, tapal on seda ainult SBK ajal ehk 2 kuud kuna siin minnakse üle eriala kurusele, olenevalt kas siis õhutõrje,suurtükk,prioneer vms.

 

Aga viru on puhas jalavägi seda saad seal teha nüüd järgnevad 11 kuud isegi kui oled autojuht või triipudega.

 

Mis väeosas teenid? Mitu kuud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel kirjas, et septembrist võrus, aga suure tn-ga lähen asendusteenistusse.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olin 2012/2013 tallinnas marja4 logistika pataljonis :) 11 kuud autojuht ja eriala oli puksiir:D mõnus oli :D

 

Sama aeg sama koht aga 8kuud suht ajaraiskamine oli :D. Btw olen kuulnud, et nüüdsest kv tehtud load tsiviilis ei kehti enam..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rms.Sütt :D 1. Sidejagu :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lähen pioneeriks, 1. juuli :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei taha ära ehmatada aga pioneeri elu on kohutav :D

Ainuke pluss on see,et saad vahepeal pauku teha miinidega

aga üldiselt saab sinu põhirelvaks labidas ja kirka.

GL tho :)

thx :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ei taha ära ehmatada aga pioneeri elu on kohutav :D

Ainuke pluss on see,et saad vahepeal pauku teha miinidega

aga üldiselt saab sinu põhirelvaks labidas ja kirka.

GL tho :)

 

Mina küll kordagi kirkat kasutada ei saanud, kui 8 kuud aega pioneerina teenisin. :D

Pioneer on minu arust üks põnevamaid väeüksusi eestis, mõtlen just ajateenimis kohana.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.