Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Samas kui vorm on roheline siis sobivad juu rohelised kindad ka :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise tegin keska ajal talvel kunagi avalduse, et tahan minna(saaks kaelast ära jne, lambi invat ei viitsi teesklema hakata), aprillis käisin komisjonis ja pedekad panid aasta pikendust, sest mul kopsuenfüseem vms(hingamisraskusi pole ega miskit, mitu maratoni jooksnud jne). aasta pärast lendasin ikka laivi sinna sitaauku :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise tegin keska ajal talvel kunagi avalduse, et tahan minna(saaks kaelast ära jne, lambi invat ei viitsi teesklema hakata), aprillis käisin komisjonis ja pedekad panid aasta pikendust, sest mul kopsuenfüseem vms(hingamisraskusi pole ega miskit, mitu maratoni jooksnud jne). aasta pärast lendasin ikka laivi sinna sitaauku :P

 

Meil oli üks 26 aastane kutt kellel lükati koguaeg edasi. Ja siis pidi tulema 26 aastaselt. RIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on tõesti rip :D

Aga sõber rääkis, et esimestel kuudel saab 150€ (11kuu omad) aga viimased 3 kuud kuskil 180, on see tõsi või vale?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jesus, raha pärast lähed sinna?

 

facepalm.jpg~c200

 

Kui inimene läheb 8-11 kuud kaitseväkke ja muid sissetulekuid sel ajal ei ole, siis ilmselgelt on tore kui sealt mingit raha saaks.

 

Endal Oktoobris Tapale minek. Mida varem saab ära käia, seda parem :)


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
facepalm.jpg~c200

 

Kui inimene läheb 8-11 kuud kaitseväkke ja muid sissetulekuid sel ajal ei ole, siis ilmselgelt on tore kui sealt mingit raha saaks.

 

Endal Oktoobris Tapale minek. Mida varem saab ära käia, seda parem :)

 

Soovitan võtta tagala siis, väga chillid inimesed. ;)


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitan võtta tagala siis, väga chillid inimesed. ;)

 

Ongi kindel plaan tagalasse, aga komisjonis määrati lihtsalt 1. jalaväebrigaadi ning öeldi, et kohapeal otsustatakse, et kes kuhu läheb. Seega arvan, et väga suurt võimalust sinna saada pole :D Aga eks seda näha ole.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
See on tõesti rip :D

Aga sõber rääkis, et esimestel kuudel saab 150€ (11kuu omad) aga viimased 3 kuud kuskil 180, on see tõsi või vale?

 

http://www.postimees.ee/2901441/ajateenijad-hakkavad-saama-suuremaid-toetusi

 

Hea on üldse, et nad midagi maksavad. Ega sa ajateenistusesse lähe raha kokku kühveldama, vaid oma aega teenima. :D

___

 

Selliseid, kes lähevad 25+ aastaselt on väga palju.

Mida varem ära käid, seda parem, sest siis kohustusi vähem. Pole vaja mingeid laene maksta ja tavaliselt pole kellelgil nii vara lapsi ka veel. Lihtne.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda küll aga väike taskuraha tuleb ikka kasuks :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saan asendusteenistuses 378€ kuus. Aga 100€ metsas istumise eest tundub igati hää 1.0

 

 

///Kui kedagi huvitab, siis asendusteenistus = 40h nädalas mingis riigiasutuses. Pikkus 12 kuud, aga seal sees on 15 (+10 kui tööandja annab) päeva puhkust. Ma teenin oma aega abiõpetajana, 10ndal saab 6 kuud täis.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma saan asendusteenistuses 378€ kuus. Aga 100€ metsas istumise eest tundub igati hää 1.0

 

 

///Kui kedagi huvitab, siis asendusteenistus = 40h nädalas mingis riigiasutuses. Pikkus 12 kuud, aga seal sees on 15 (+10 kui tööandja annab) päeva puhkust. Ma teenin oma aega abiõpetajana, 10ndal saab 6 kuud täis.

 

Ma töötan riigiasutses, aga kahtlen, et ma ära saan :D, pole isegi mõelnud selle peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma töötan riigiasutses, aga kahtlen, et ma ära saan :D, pole isegi mõelnud selle peale.

 

See ei mängi ju mingit rolli, et juba töötad riigiasutuses. Asendusteenistusse saab näiteks usklikel põhjustel, et usk ei luba relva kätte võtta.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma töötan riigiasutses, aga kahtlen, et ma ära saan :D, pole isegi mõelnud selle peale.

 

Kui arstlikust läbi saad, siis võid avalduse kirjutada, et soovid asendusteenistust, avalduse vorm on eesti.ee lehelt üleval. Sobivad nii usulised kui ka moraalsed põhjused. Selle kohapealt on Eesti ainuke riik, kes tahab, et sa asendusteenistuse taotlust põhjendaksid. Mujal maailmas piisab, kui teed risti vastavasse kasti.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma saan asendusteenistuses 378€ kuus. Aga 100€ metsas istumise eest tundub igati hää 1.0

 

 

///Kui kedagi huvitab, siis asendusteenistus = 40h nädalas mingis riigiasutuses. Pikkus 12 kuud, aga seal sees on 15 (+10 kui tööandja annab) päeva puhkust. Ma teenin oma aega abiõpetajana, 10ndal saab 6 kuud täis.

 

Olen ka kuulnud sellest ja igati mõistlik alternatiiv ajateenistusele.

 

Ma ise arvan, et pole mõtet vinguda ajateenistuse üle, käige lihtsalt ära ja ongi asi tehtud, mida suuremaks selle probleemi endale ajate, seda sitem on endal olla.

Ma mõtlesin ka alguses, et oi kurja nüüd hakkab elu kõige süngem aeg. Aga paar nädalat sai juba oldud, siis harjus asjaga nii ära ja lisaks veel on seal nii palju erinevaid inimesi kellega saab suhelda ja kõvasti tutvusi saab juurde. Ilmselgelt palju nalja ja kogemusi ka.

Võtke seda kui väikest elu osa, kõigest 8-11 kuud ja elu lõpuni on meeles see seltskond ja need, naljad mis seal juhtusid.

Pole mõtet vigiseda ja ohkida, kui tegelt peale ajateenistust mõtlete tagant järgi kui vägev seal oli.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen ka kuulnud sellest ja igati mõistlik alternatiiv ajateenistusele.

 

Ma ise arvan, et pole mõtet vinguda ajateenistuse üle, käige lihtsalt ära ja ongi asi tehtud, mida suuremaks selle probleemi endale ajate, seda sitem on endal olla.

Ma mõtlesin ka alguses, et oi kurja nüüd hakkab elu kõige süngem aeg. Aga paar nädalat sai juba oldud, siis harjus asjaga nii ära ja lisaks veel on seal nii palju erinevaid inimesi kellega saab suhelda ja kõvasti tutvusi saab juurde. Ilmselgelt palju nalja ja kogemusi ka.

Võtke seda kui väikest elu osa, kõigest 8-11 kuud ja elu lõpuni on meeles see seltskond ja need, naljad mis seal juhtusid.

Pole mõtet vigiseda ja ohkida, kui tegelt peale ajateenistust mõtlete tagant järgi kui vägev seal oli.

 

Mis seal keerutada. Pikk on. SBK + paar nädala otsa oleks minu jaoks ideaal. Aga see, mis praegu pärast SBK toimub on nalja tegemine. Võiks olla variant, et need, kes soovivad saavad olla 8-11 kuud, aga teised on ainult SBK sisuliselt.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mis seal keerutada. Pikk on. SBK + paar nädala otsa oleks minu jaoks ideaal. Aga see, mis praegu pärast SBK toimub on nalja tegemine. Võiks olla variant, et need, kes soovivad saavad olla 8-11 kuud, aga teised on ainult SBK sisuliselt.

 

Tõsi jutt.

Ma näen ka ideaalis seda, et kaitsevägi võiks olla kusagil 5 kuud maksimaalselt pikk, aga parema väljaõppega.

Peale SBK'd oli ikka täielik lillepidu ja liiga palju niisama passimist oli.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esialgu soovitaks võtta kaasa paar karpi, kui peale 3 kuud koju lastakse siis võid juba rohkem võtta

Kuhu minek muidu?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.