Teema: Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Tulemused 691 kuni 700 718'st

Oktoobris sai mindud kuperjanovi, detsembri alguseks olin väljas. Sain aasta pikendust ja tagasi ei kutsuta enam ja reservkogunemistele ka mitte. Kuna olin liiga vähe kaitseväes. Ütleks nii, et kui 8 kuu peale minna siis enamus tüübid on ikka taandarenguga. Pluss kuperjanovi saadetakse umbkeelseid russe kõige rohkem. Paras komöödia nendega seal pidevalt, enamus ilma normaalse hariduseta samuti.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: xSensez
    Oktoobris sai mindud kuperjanovi, detsembri alguseks olin väljas. Sain aasta pikendust ja tagasi ei kutsuta enam ja reservkogunemistele ka mitte. Kuna olin liiga vähe kaitseväes. Ütleks nii, et kui 8 kuu peale minna siis enamus tüübid on ikka taandarenguga. Pluss kuperjanovi saadetakse umbkeelseid russe kõige rohkem. Paras komöödia nendega seal pidevalt, enamus ilma normaalse hariduseta samuti.
    Minu tuttavad räägivad sama. Täielikud hälvikud saavad ajateenistuses kokku.
    Teiseks ei saa seda sitta midagi kaelast kuni sa 60 oled. Tuletan meelde õppusi. Kui ei tule 1200€ trahvi. Õnnelikud inimesed on need, kes hetkel pole pidanud käima.
    Ahjaa ja suhteline ajaraiskamine pidi olema. Absoluutselt kõik kes hetkel välja saanud on ütlevad seda. Max 4 kuud ja juba on kõik selge, ülejäänud tühja.
    Võtad isto streami lahti ja näedki millised sealt tulevad

//Arge nüüd solvuge kõik eks
    「FAKER」dtjg.mart

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

#karvased.ee
    Dydl's Avatar
    ☁ Pilvede peal ☁
    Liitus detsember 2010
    Postitusi 1,960
    Tsitaat Esialgu postitas: KaarelVDesigns
    Teiseks ei saa seda sitta midagi kaelast kuni sa 60 oled. Tuletan meelde õppusi. Kui ei tule 1200€ trahvi. Õnnelikud inimesed on need, kes hetkel pole pidanud käima.
    Ahjaa ja suhteline ajaraiskamine pidi olema. Absoluutselt kõik kes hetkel välja saanud on ütlevad seda. Max 4 kuud ja juba on kõik selge, ülejäänud tühja.
    irw
    Tsitaat Esialgu postitas: dfjG
    Võtad isto streami lahti ja näedki millised sealt tulevad

//Arge nüüd solvuge kõik eks
    No sariotv tuleb ka kunagi tagasi, näeb kas poisist asja saanud.

Kuppi saadetakse jah enamus põhikooli haridusega vennikesed, aga kindlasti mitte kõik. Millegi pärast nimetavad ajateenistust ajaraiskamiseks alati need kes käinud pole. Kui sa ise vähegi tahad asju kaasa teha ja reaalselt üritad midagi õppida, siis on päris gucci. Aga paljud lähevad sellise suhtumisega, et "kannatan ära", siis muidugi hakkad vihkama enda olekut seal.
    Pooled ei oskanud alguses voodit isegi ära teha, näeb huvitavaid inimesi tõesti.

Ostan CS:GO skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!
    Eriline netikommija ma pole aga sel teemal pean lihtsalt küsima -
    Miks on ütlus, et "ajateenistus teeb poisist mehe"? Imo täielik bs
    Kui tõesti reaalselt mõtted ja tuleviku suunad nii eemal ja rohkem isiku aega väärt kui mingi sõjandusest õppimine ja aukudes istumine, mis mõte sel on sinna minna?
    Nii palju kui kuulnud näinud olen, pean suht tõeks seda.

Põhirõhk viimasel lausel, kas on mõtet minna ajuräkke hävitama sinna?
    Lisaks uuriks, kuidas sealt ära skeemitatakse ? Tänu ülikoolile kuni 2020ni pikendus aga peale seda peab edasi midagi välja mõtlema.
    Tsitaat Esialgu postitas: ristikene
    Kui tõesti reaalselt mõtted ja tuleviku suunad nii eemal ja rohkem isiku aega väärt kui mingi sõjandusest õppimine ja aukudes istumine, mis mõte sel on sinna minna?

Lisaks uuriks, kuidas sealt ära skeemitatakse ? Tänu ülikoolile kuni 2020ni pikendus aga peale seda peab edasi midagi välja mõtlema.
    Kolid teise riiki niikauaks kuni 27/28 oled?
    Tsitaat Esialgu postitas: eXo
    No sariotv tuleb ka kunagi tagasi, näeb kas poisist asja saanud.

Kuppi saadetakse jah enamus põhikooli haridusega vennikesed, aga kindlasti mitte kõik. Millegi pärast nimetavad ajateenistust ajaraiskamiseks alati need kes käinud pole. Kui sa ise vähegi tahad asju kaasa teha ja reaalselt üritad midagi õppida, siis on päris gucci. Aga paljud lähevad sellise suhtumisega, et "kannatan ära", siis muidugi hakkad vihkama enda olekut seal.
    Pooled ei oskanud alguses voodit isegi ära teha, näeb huvitavaid inimesi tõesti.
    Kahjuks nii ongi, väga paljud ei osanud ise hakkama saada

Tsitaat Esialgu postitas: ristikene

Ütlus "ajateenistus teeb poisist mehe" käib pigem vana vene kroonu kohta, kus noored poisid saadeti venemaale vene sõjaväkke aega teenima.
    Miinimum vist oli 2 aastat ja SÕJAVÄGI, mitte kaitsevägi nagu Eestis. Tüübid saadeti nii kaugele Venemaale, et reaalselt USA kaudu oleks linnulennult lühem maa tagasi koju tulla ...

Aga samas pannakse noor mees füüsiliselt ja vaimselt proovile ka Eesti Kaitseväes, kus ta peab kodust eemale olema ja ise hakkama saama.
    Paljudele kindlasti esimene kord, kus üldse nii pikalt kodust ära ollakse, täiesti võhivõõraste inimeste ja eriskummaliste probleemidega.

Minu arust oli see üliäge.

Kolid teise riiki niikauaks kuni 27/28 oled?
    Kas seda vanuse piirangut kõrgemaks ei tõstetud või on mu mäletamine vale?
    3956 päeva Vahvel.net liige 28.06.2018 seisuga
    Tsitaat Esialgu postitas: Genius15
    Kas seda vanuse piirangut kõrgemaks ei tõstetud või on mu mäletamine vale?
    Hmm ma ise pole küll näinud, et seda oleks tõstetud.
    4 kuud reservini

Meil 1 russ ei oskanud algul isegi tekki tekikoti sisse panna

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas