Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tervist, mul on selline küsimus ,et kas kellegil on Razer kõrvaklappid kestnud üle 1 aasta ? enda razeritega juba 1aasta jooksen edasi ja tagasi garantiisse iga1-2kuu pärast katki ja kõik. olen proovinud 4 kõrvaklappe ja kõigil sama lugu katki lähvad. ometi need laua peal ainult ja peas.

ise präägu vaatasin Steelseries kõrvaklape kas neid on mõtekas osta ja kaua naad umbes vastu peavad ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

kui ma ei eksi siis need akudega .. suht tüütu ma päevas 10h+ arvutis ja kuulan muusikat ja räägin arvatavasti. neil pole head bassi ja volüümi .

huvipärast küsin palju see lisa aku maksab ? kaalun ka seda varjanti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kiidan samuti Steelseries Siberia V2. Olen kasutanud juba peaaegu 2 aastat ning ühtegi probleemi pole olnud. On maha kukkunud, juhe on kuskile taha kinni jäänud jne. Töötavad siiamaani ilusti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.